اتریش کشوری با تاریخ غنی و جاهای دیدنی زیاد است که سنت ها و پیشینه مجزا به خود را دارد. به خاطر همسایگی با کشور سوئیس پایتخت ورزش های زمستانی اروپا است. به هر حال اتریش برای گردشگران تابستانی مناسب است کسانی که میخواهند از شهرهای تاریخی و روستاها دیدن کنند و یا در آلپ کوهنوردی کنند. برای راهنمایی شما در جهت داشتن یک سفر عالی، لیستی از بهترین جاذبه های گردشگری اتریش را برایتان آماده کرده ایم. البته مجموعه کامل جاذبه های گردشگری اتریش را میتوانید در این مطلب پیدا کنید!

10 – ملک ابی

ملک ابی

ملک ابی یکی از معروف ترین شهرک های دنیاست. این محب در بالای صخره ها قرار دارد که مشرف به رودخانه دانوب است.

9 – اپرای ملی وین

اپرای ملی وین

خانه ملی اپرای وین در وسط پایتخت اتریش قرار گرفته است و به عنوان یک معماری خیره کننده شناخته میشود. اپرای ملی وین به عنوان کامل ترین و محبوب ترین خانه اپرای طول تاریخ شناخته میشود.

8 – سیفلد، تیرول

سیفلد، تیرول

دو بار به عنوان میزبان المپیک زمستانی انتخاب شده است و یکی از مهمترین مرکز مسابقات اسکی در جهان است. با دارا بودن زمین اسکی برای همه افراد اسکی باز مناسب است.

7 – قلعه هوهنسالزبورگ

قلعه هوهنسالزبورگ

قلعه شگفت انگیزی که در سالزبورگ قرار دارد و یکی از شناخته شده ترین قلعه های اروپاست. قطعه ای از هنر قرون وسطا که در قلب سالزبورگ قرار گرفته است و یکی از جاذبه های گردشگری اتریش است.

6 – قصر سلطنتی هافبورگ

قصر سلطنتی هافبورگ

قصر سلطنتی هافبورگ در وین واقع شده است و به عنوان اقامت رسمی رییس جمهور اتریش مورد استفاده قرار میگیرد.

  مدرسه سوارکاری اسپانیایی از اماکن تفریحی محبوب در وین+ تصاویر

5 – شهر قدیمی اینسبروک

شهر قدیمی اینسبروک

این شهر قدیمی در میان کوه های پوشیده شده از برف قرار گرفته است که حس کامل طبیعی کوه های آلپ را به شما میدهد.

4 – سنت آنتون ام آرلبرگ

سنت آنتون ام آرلبرگ

یکی دیگر از زمین های معروف اسکی در اتریش سنت آنتون ام آرلبرگ نام دارد. اغلب جوانان ماجراجو به این محل می آیند.

3 – جاده آلپ (گراس گلاکنر)

جاده آلپ

از این جاده شما اشراف کاملی به بلندترین کوه های اتریش دارید. این جاده از اوایل می تا آخر اکتبر برای گردشگران باز است.

2 – هال استات

هال استات

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری اتریش هال استات است. روستای کوچکی که در منطقه سالزکامرگوت قرار دارد و به خاطر تولید نمک معروف است.

1 – قصر اسکون بران

قصر اسکون بران

آخرین جاذبه گردشگری این لیست متعلق است به قصر اسکون بران که یکی از عمده ترین جاهای دیدنی وین محسوب میشود. این کاخ دارای 1441 اتاق است که در سال های بین 1696 تا 1712 و به درخواست امپراطور لئوپولد اول ساخته شده و به عنوان قصر تابستانی ماریا ترزا مورد استفاده قرار میگرفته است.

نویسنده

سفر كردن، فقط تماشا كردن و عكس گرفتن نیست، این تغییری است كه پایدار است تغییراتی كه سفر در شما ایجاد می‌كند در روح شما می‌ماند، شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می‌كند. ( میریام برادی )

یک نظر بنویسید