جاهای دیدنی شیکاگو بدون صرف هزینه

نویسنده:

مرتضی

در تاریخ:

باغ وحش ها، پارک های عمومی تنها قسمت های کوچکی از جاذبه های گردشگری شیکاگو هستند. خبر خوب این است که خیلی از این امکانات رایگان هستند و نیازی به پرداخت هیچ پولی نیست. در اینجا ما لیستی از 10 جاذبه گردشگری شیکاگو برای شما آماده کرده ایم که استفاده از همگی آنها رایگان بوده و نیازی به دست بردن به جیب خود ندارید!

باغ وحش و پارک لینکلن

1 – باغ وحش و پارک لینکلن

پارک باغ وحش لینکلن محبوب ترین رتبه لیست ماست که فصول در آن اهمیتی ندارد. در فصول گرم میتوان بعد از ظهر را به پارک حیوانات، چرخ و فلک، قایق های پارویی و پارک سرسبز اختصاص داد. در صبح های چهارشنبه و جمعه بچه ها میتوانند برای تماشای اجرای نیل با گیتار الکتریک در انبار غله در کنار باغ وحش جمع شوند و از داستان های تقریبا نامفهموم آن لذت ببرند.

اسکله نیروی دریایی

2 – اسکله نیروی دریایی

این اسکله در سال 2016 با بازسازی عمده تبدیل به مکانی شامل چرخ و فلک جدید و رستوران ها شد. خیلی فعالیت و کارهای رایگان دیگر نظیر آتش بازی (که در نزدیکی سال نو شروع میشود) در این محل وجود دارد. در این پارک علاوه بر موارد ذکر شده و همچنین وسایل سرگرم کننده دیگر یک چشمه آب نیز وجود دارد همچنین بهترین نما از شهر بادخیز را شاهد خواهید بود.

هنرستان پارک گارفیلد

3 – هنرستان پارک گارفیلد

این الماس پنهان خانه بیش از هزاران نوع گیاه در زمینی به وسعت دو هکتار است. همچنین چندین هکتار دیگر که شامل باغ های زیبا برای علاقه مندان که در فصل تابستان به روی آنها گشوده میشود. همچنین این هنرستان میزبان کلاس هایی با موضوعات زنبورداری است. همچنین اجرای کنسرت هایی برای کودکان و برپایی تظاهرات برای افزایش زندگی سبزتر همگی از ویژگی ها و امکانات این محل محسوب میشود.

بازارهای کشاورزان

4 – بازارهای کشاورزان

هر صبح از وسط ماه می تا اواخر ماه اکتبر میتوانید به تماشای محصولات محلی تازه و گل ها در بازارهای کشاورزان در سراسر محله باشید. در فصل زمستان این تماشاخانه به داخل ساختمان کشیده میشود.

پارک مگی دیلی

5 – پارک مگی دیلی

این پارک به نام همسر سابق مایور ریچارد دیلی گذاشته شده است. یکی از ویژگی های این پارک این است که تمام اعضای خانواده میتوانند از آن استفاده کنند. بچه ها میتوانند ساعت ها صرف خوش گذرانی در زمینی به وسعت بیش از 3 هکتار که با پل ها و تونل ها به هم وصل شده است بکنند. پیست مسابقه دو در دور آن برای مسابقه بچه ها در فصل تابستان مهیا شده است و همچنین محوطه اسکیت سواری در زمستان. در پارک قسمتی برای تنیس و باغی برای پیک نیک نیز تعبیه شده است. قسمت مخصوصی که برای بهبود یافته گان سرطان در نظر گرفته شده است را نباید فراموش کرد.

کنار دریاچه شیکاگو

6 – کنار دریاچه شیکاگو

یکی از مناظر زیبای شیکاگو خط ساحلی دریاچه میشیگان است که در طول سال میتواند از آن لذت ببرید. گرچه میتوانید در کنار دریاچه بدوید، راه بروید، دوچرخه سواری کنید و یا زمانی را در فصول گرم در ساحل آن بگذرانید اما مسیر ساحلی دریاچه یک راه عالی برای پیدا کردن محله های مختلف در طول راه است.

باشگاه کمدی مشهور شیکاگو

7 – باشگاه کمدی مشهور شیکاگو

برای تماشای کامل یک برنامه شما باید حتما یک بلیط تهیه کنید و بابت آن پول پرداخت کنید ولی اگر شما بعد از ظهر ها در اطراف شهر قدم بزنید میتوانید یک شانس رایگان برای تماشای برنامه را پیدا کنید. هر شب به جز جمعه ها بازیگران یک تایم رایگان را جهت افزایش توانمندی خود و تمرین بیشتر به بینندگان ارائه میکنند. باید با مرکز هماهنگی تئاتر تماس گرفته و از خالی بودن صندلی ها مطمئن شوید چراکه کمتر کسی این چنین موقعیتی را از دست میدهد.

پارک میلنیوم

8 – پارک میلنیوم

از سال 2004 که این پارک افتتاح شده است یکی از محبوب ترین مراکز شیکاگو محسوب میشود. این پارک با ارائه سرویس هایی همجون کنسرت های رایگان عصرانه و یا جاذبه ای مثل چشمه اسپری در تابستان و محل یخ بازی در زمستان توانسته است گردشگرانی که خواهان خرج کردن نیستند را به خود جذب کند. دروازه ابری و مجسمه ای از جنس استیل همگی فرصت خوبی برای گرفتن عکس های ایسنتاگرامی هستند.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید