جاذبه های گردشگری موناکو

نویسنده:

مرتضی

در تاریخ:

موناکو احتمالا بعد از واتیکان دومین کشور کوچک جهان است اما آن هم دلیلی برای بازدید نکردن از این کشور زیبا نمی شود. از قرن 13 خانواده گریمالدی بر این سرزمین حکومت میکنند. موناکو به خاطر وجود امکان سرگرمی، مسابقات ماشین سواری و افسانه های عاشقانه معروف است مثل ازدواج بازیگر آمریکایی با شاهزاده خوشتیپ موناکو.

موناکو کشوری ثروتمند است و ماندن در آنجا حس لاکچری بودن به گردشگران می دهد. گردشگرانی که نمی توانند با این حس در سفر سازش داشته باشند و یا توان مالی چندانی ندارند باید به شهرهای دیگر فرانسه سفر کنند.

10 – بندر فونتویل

بندر فونتویل

بندر فونتویل یک زمین بازی برای ثروتمندان و افراد مشهور است چون آنها می توانند هزاران دلار در روز صرف قایق بازی و … کنند.

9 – کلیسای سنت نیکولاس موناکو

کلیسای سنت نیکولاس موناکو

هر کشور کاتولیکی کلیسای ملی مخصوص به خود را دارد. در موناکو کلیسای سنت نیکولاس به عنوان اولین کلیسای کاتولیک نام گذاری شده است که ساخت آن به قرن 13 بر میگردد.

8 – موزه مربوط به اقیانوس شناسی

موزه مربوط به اقیانوس شناسی

عاشقان عرصه دریا و اقیانوس از بازدید این مکان لذت خواهند برد. این ساختمان مشرف به دریای مدیترانه است و در سال 1910 تاسیس شده است.

7 – ساحل لاروتو

ساحل لاروتو

لاروتو تنهاترین و محبوب ترین ساحل موناکو است. گردشگران این ساحل را به خانواده خود نیز پیشنهاد خواهند کرد چون دریای بسیار آرامی دارد.

6 – باغ عجیب و غریب

باغ عجیب و غریب

این باغ گیاه شناسی که دارای بیش از 1000 نوع گیاه از نوع کاکتوس میباشد در کنار یک صخره ساخته شده است.

5 – جایزه بزرگ موناکو

جایزه بزرگ موناکو

گردشگرانی که به ماشین های با سرعت بالا علاقه دارد نباید مسابقه جایزه بزرگ موناکو را از دست دهند جایی که یکی از مهیج ترین مسابقات ماشین سواری در دنیاست.

4 – بندر مونت کارلو

بندر مونت کارلو

بندر مونت کارلو یکی دیگر از جاهایی است که افراد ثروتمند و نامدار از آن بازدید میکنند و به قایق سواری با قایق های بادی گران قیمت می پردازند.

3 – موناکو ویل

موناکو ویل

این جزیره بر روی یک صخره ساخته شده است که قدمت آن به گفته محققان به 6 قرن پیش از میلاد باز میگردد.

2 – محل تفریحی مونت کارلو

محل تفریحی مونت کارلو

این محل در قرن 19 برای حفظ خانواده گریمالدی از ورشکستگی ساخته شد. در آن زمان موناکو کشوری ضعیف و فقیر بود توانایی میزبانی از گردشگران را نداشت.

1 – قصر سلطنتی موناکو

قصر سلطنتی موناکو

کاخ سلطنتی موناکو مکان رسمی حاکمان کشور است. شاهزاده آلبرت دوم اکنون قدرت را در دست دارد. این قصر برای بازدید عموم از ژوئن تا اکتبر باز است. به محض ورود شما با حیاطی روبرو میشوید که با سه میلیون سنگریزه ساخته شده است.

محصولات سفر

1 دیدگاه دربارهٔ «جاذبه های گردشگری موناکو»

دیدگاه خود را بنویسید