زیبایی های خدادای طبیعت و دنیای پیرامونمان بسیار شگفت انگیز تر از آنچه تصور می کنیم می باشد که حتی با چندین بار معرفی باز هم وصف ناپذیر هستند، باغ پرندگان سنگاپور، خانه 380 گونه از پرندگان و در کل بیش از 5000 پرنده و همچنین بزرگترین پارک پرندگان دنیا می باشد . باغ پرندگان

باغ پرندگان
باغ پرندگان
در این پارک گردشگران می توانند گونه های فراوانی از پرندگان مانند پنگوئن های آفریقایی، شتر مرغ ها، پلیکان ها، طوطی های رنگارنگ، و بسیاری پرندگان دیگر که شاید تماشای مجدد آنها از نزدیک غیر ممکن باشد را ببینند.

باغ پرندگان

 در این پارک برنامه های متنوعی اجرا می گردد.
 
همچنین گردشگران میتوانند با قدم زدن بر روی پل معلق و تماشای بلند ترین آبشار ساخته دست انسان که در این پارک قرار گرفته اند از آن لذت ببرند.
 باغ پرندگان
سپس با قدم گذاشتن درون موزه پرندگان، اطلاعات جالبی در مورد پرندگان مختلف فرا بگیرند. از فعالیت های دیگر این پارک می توان به شرکت در تور های داخلی پارک برای تماشای نزدیک تر پرندگان و همچنین غذا دادن به پرندگان مختلف را نام برد.

منبع : namnak
نویسنده

سفر كردن، فقط تماشا كردن و عكس گرفتن نیست، این تغییری است كه پایدار است تغییراتی كه سفر در شما ایجاد می‌كند در روح شما می‌ماند، شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می‌كند. ( میریام برادی )

یک نظر بنویسید