رستوران بخارا در هند

رستوران بخارا

دهلی به عنوان پایتخت هند و شهری بزرگ و پرجمعیت آن، قلب امور سیاسی،بین‌المللی، تجاری و همچنین مرکز فرهنگی پر رونقی برای کشور هند است و میتواند به راحتی فرهنگ و ارزشهای مردم هند را به گردشگران انتقال دهد.غذاهای هندی یکی از مهم ترین ویژگی های آن است که خوشبختانه میتوان در رستوران های معروف هند از جمله رستوران بخارا هندوستان از طعم کم نظیر آنها لذت برد.در زیر میتوانید با این رستوران آشنا شوید.

رستوران بخارا

رستوران بخارا یکی از بهترین رستوران های دهلی می باشد و بخارا به معنای تنور داغ است چون این رستوران غذاها و مخصوصا کباب ها را در تنورهای سنگی مخصوص می پزد و آن ها بدون قاشق و چنگال سرومی شوند.رستوران بخارا در سال ۲۰۰۷ از نظر یک مجله انگلیسی بهترین رستوران آسیا و ۳۷ امین رستوران جهان انتخاب شد و از سال ۲۰۰۲ تاکنون همیشه در بین ۵۰ رستوران برتر دنیا بوده است.

رستوران بخارا

فضای زیبا و مجلل رستوران بخارا در کنار کارمندان خوشرو و مهربان و غذاهای تندوری آن این رستوران را تبدیل به رستورانی محبوب کرده است .

رستوران بخارا

این رستوران بیشتر در هتل های لوکس دهلی شعبه دارد و کارکنان این رستوران بسیار مهربانند ،آنان با لبخند منوی غذایی را در اختیارتان قرار می دهند و در کنار منو،غذاهای خوشمزه و معروف این رستوران را به میهمانان معرفی می کنند

 

رستوران بخارا

شخصیت های سیاسی معروف زیادی در این رستوران غذا خوردند و به افتخار آن ها غذاهای جدیدی در منوی این رستوران ایجاد شد.

رستوران بخارا

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما