مکزیک کشوری است شاد که تفریحات بخصوص آن همواره نه تنها برای خود مکزیکی ها بلکه حتی تماشای آن نیز برای مردم سایر کشورها نیز جذابیت داشته است.  تفریحات مکزیک  که دیدن هر یک از آنهابه عنوان جاذبه توریستی قطعا برای شما هم جالب توجه خواهد بود.

ماریتا، ساحل مخفی مکزیک

ماریتا ساحلی است که شکل عجیب آن برای هر گردشگری بسیار عجیب خواهد بود! همان طور که در تصاویر می توانید ببینید شبیه به گودالی بزرگ است که داخلش پوشیده از شن های طلایی رنگ، آب زلال اقیانوس آرام و ماهی های رنگارنگ و متنوع است.

تفریحات متنوع مکزیک

ساحل یا غار مخفی ماریتا از سطح آب ها حدودا ۱.۸۲ متر ارتفاع دارد و بعبارتی اگر داخل این ساحل مخفی شوید، سقف گنبدی شکلش ۱.۸۲ متر با شما فاصله خواهد داشت. بد نیست این نکته را هم بدانید که این ساحل تماشایی زیباترین اثری است که بمب ها و سلاح های کشتار جمعی می توانستند بوجود بیاورند که حاصل تلاش های نظامی خود مکزیکی هاست!
آب تنی در چنین ساحلی مطمئنا یکی از تفریحات ناب مکزیک برای شما خواهد بود.تفریحات متنوع مکزیک

پلایا دل کارمن

پلایا دل کارمن نام شهری است که در ایالت کوینتانارو و در امتداد دریای معروف کارائیب واقع شده است. این مکان به سبب موقعیت جغرافیایی بی نظیرش همیشه مقصد مسابقات گلف تور PGA و محلی برای ساخت مجموعه های مختلف تلویزیونی بوده است که باعث شده گردشگران زیادی را در مکزیک به سوی خود بکشاند.
شما می توانید برای تفریح در این شهر مهمان کشتی‌های کروز باشید و دسترسی آسانی هم قایق به کوزومل و صخره مرجانی آمریکای میانه داشته باشید که همه اینها برای شما سفری فراموش نشدنی را رقم خواهند زد.
در پلایا دل کارمن تفریج کنید، به تماشای مسابقات گلف بروید و از تک تک لحظات‌تان خاطره جمع کنید.

مطلب پیشنهادی:  تصاویر منتخب نشنال جئوگرافیک در سفر - سال ۲۰۱۸

تفریحات متنوع مکزیک

تماشای تئاتر در پالاسیو د بالاس

اگر علاقه مند به تئاتر هستید حتما سری هم به پالاسیو د بالاس بزنید که به طور حتم مهم‌ترین تئاتر کشور مکزیک است. در این مرکز تئاتر می توانید از هنر نو و هنر دکو که به شکل پیچیده ای آن را تزئین کرده‌اند، نهایت لذت را ببرید. همچنین تعداد زیادی نقاشی دیواری که بوسیله نقاشان بدنامی(!) همچون دیگو ریورا و دیوید آلفارو سی که‌ایروس کشیده شده است، در این تئاتر قابل مشاهده است.

تفریحات متنوع مکزیک

نکته جذاب تر در خصوص این بنا این است که ورود به آن رایگان است و از انجا که همواره میزبان باله های مردمی مکزیک بوده است، مطمئنا خرید بلیط و تماشای نمایش‌هایش ارزش زیادی را خواهد داشت.

منبع : jadehaysabz
نویسنده

سفر كردن، فقط تماشا كردن و عكس گرفتن نیست، این تغییری است كه پایدار است تغییراتی كه سفر در شما ایجاد می‌كند در روح شما می‌ماند، شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می‌كند. ( میریام برادی )

یک نظر بنویسید