تعطیلات نوروز کجا بریم؟

نویسنده:

مرتضی

در تاریخ:

تعطیلات عید فرصت مناسبی برای مسافرت است؛ اما آنچه که مهم است برنامه‌ریزی برای سفر و انتخاب مقصد سفر است.

تایلند

تعطیلات نوروز کجا بریم؟
تایلند، یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین مقاصد گردشگری جنوب شرق آسیا است که مقصدی نسبتا ارزان محسوب می‌شود. تایلند هرساله پذیرای گردشگران زیادی از سراسر جهان است به خصوص گردشگران ایرانی هر ساله این کشور آسیایی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند.

بانکوک، پایتخت تایلند، شهری همیشه بیدار است و از شهرهای توریستی و مهم تایلند به شمار می‌آید. تایلند با سواحل متعدد، جزایر زیبا با آب‌های شفاف و طبیعتی خیره‌کننده و بکر، در میان حجم سبز جنگل‌های بارانی و آبی دریا، جزو سه مقصد گردشگری محبوب ایرانی‌ها است. پوکت یا فوکت، بانکوک، استان کرابی و پاتایا از مهم‌ترین مقاصد گردشگری در تور تایلند هستند که در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردارند.

 برزیل

تعطیلات نوروز کجا بریم؟
سفر به برزیل را هر کسی باید حداقل یک بار در طول زندگیش تجربه کند. چمدان‌هایتان را ببندید و برای سفر با تور برزیل آماده شوید. به طور کلی با وجود سواحل فراوان، مردم زیبا و قیمت‌های ارزان، نیازی به دعوت از گردشگران برای بازدید از این کشور نیست. برزیل بهترین‌ها را برای شما حاضر کرده است؛ در برزیل می‌توانید از گشت‌و‌گذار در مناطق مختلف با اقلیم و حیات وحش متفاوت لذت ببرید و در جنگل‌های بارانی آمازون لذت رویایی با منحصربه‌فردترین ومتنوع‌ترین حیات وحش را تجربه کنید. اگر شهرها و بناهای تاریخی و آثار معماری را دوست دارید، در برزیل ناامید نمی‌شوید. قدم زدن در ساحل، فوتبال، مردم دوست‌داشتنی و قیمت‌های معقول، همگی دست به دست هم می‌دهند تا برای سفر به برزیل مشتاق شوید.

بازدید از مجسمه مسیح (پنجمین مجسمه بزرگ دنیا) و آبشار شگفت‌انگیز و باشکوه ایگواسو در مرز برزیل و آرژانتین از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری برزیل است.

آفریقای جنوبی

تعطیلات نوروز کجا بریم؟
آفریقای جنوبی بسیار متنوع و منحصربه‌فرد و یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای ایرانی‌ها است. تور آفریقای جنوبی مملوء از جاذبه‌های ناب است؛ هم از لحاظ فرهنگی و هم از لحاظ ویژگی‌های طبیعی از جمله پوشش گیاهی و حیات وحش، گویی جهان کوچکی را در دل خود جای داده است.

شهر‌های پر طرفدار در آفریقای جنوبی، کیپ تاون و ژوهانسبورگ است. کیپ‌تاون پایتخت آفریقای جنوبی، دومین شهر بزرگ و مهم آن است. کیپ تاون را می‌توان محبوب‌ترین مقصد جهانگردی در آفریقای جنوبی دانست که تنها تعداد کوچکی از نقاط برجسته این کشور مثل پارک ملی کروگر، کوه تیبل و دماغه امید نیک، آکواریوم دو اقیانوس، غواصی با کوسه‌ها و سواحل خارق‌العاده را می‌توان نام برد که سالانه میلیون‌ها گردشگر برای بازدید از جاذبه‌های این شهر و گذراندن تعطیلاتی مهیج به این شهر سفر می‌کنند.

ژوهانسبورگ، پرجمعیت‌ترین شهر آفریقای جنوبی و مقصدی محبوب برای گردشگران و علاقه‌مندان به سافاری است.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید