هتل فوراما بوکیت بینتانگ مالزی

نویسنده:

حسین یوسفی

در تاریخ:

هتل فوراما بوکیت بینتانگ کوالالامپور (Furama Bukit Bintang) یک هتل بسیار شیک و مدرن در مرکز کوالالامپور است. این هتل در منطقه مثلث طلایی شهر و با فاصله یک پیاده‌روی 3 دقیقه‌ای از برجایا تایمز اسکوئر قرار گرفته است. هتل فوراما بوکیت بینتانگ کوالالامپور به مسافران تور مالزی خود یک استخر روباز، یک باشگاه بدنسازی مجهز و پارکینگ رایگان ارائه می‌دهد. از ویژگی‌های اتاق‌ها می‌توان به پنجره‌های بزرگ، تهویه مطبوع، تلویزیون‌های صفحه‌تخت 32 اینچی، دستگاه قهوه‌ساز و چای‌ساز و سشوار اشاره کرد. هتل فوراما بوکیت بینتانگ کوالالامپور از ایستگاه مونوریل 5 دقیقه با پای پیاده فاصله دارد. یک پیاده‌روی 15 دقیقه‌ای هم مسافران تور کوالالامپور را به مرکز خرید پاویلیون می‌رساند. تا فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور با تاکسی حدود 45 دقیقه راه است.

هتل فوراما بوکیت بینتانگ مالزی

ویژگی ها و امکانات هتل فوراما بوکیت بینتانگ مالزی

هتل فوراما بوکیت بینتانگ کوالالامپور به مهمانان خود یکی استخر روباز، یک مرکز بدنسازی و یک استخر بچه‌ها را ارائه می‌دهد. علاوه بر یک رستوران، یک کافی‌شاپ و یک اغذیه‌فروشی هم در این هتل فعالیت می‌کنند. در فضاهای عمومی هتل، دسترسی به اینترنت بی‌سیم رایگان برای مسافران تور مالزی ممکن است. فضای برپایی رویدادها در هتل فوراما بوکیت بینتانگ کوالالامپور شامل اتاق‌های ملاقات هم می‌شود. هتل فوراما بوکیت بینتانگ یک هتل مناسب خانواده در کوالالامپور بوده و خدماتی مانند پیشخدمت، تجهیزات لباسشویی و خدمات خشکشویی را به مهمانان ارائه می‌دهد. استفاده از پارکینگ هتل برای مسافران تور کوالالامپور رایگان است. سیگار کشیدن در این هتل 4 ستاره کوالالامپور ممنوع است. رستوران Spices at Furama رو به استخر قرار گرفته و برای صبحانه، عصرانه، ناهار و شام باز است. این رستوران منوی بچه‌ها هم دارد. هتل فوراما بوکیت بینتانگ مالزی در سال 2010 ساخته شده است. ساختمان این هتل 27 طبقه دارد.

هتل فوراما بوکیت بینتانگ مالزی

اتاق های هتل فوراما بوکیت بینتانگ مالزی

هتل فوراما بوکیت بینتانگ کوالالامپور 433 اتاق با تهویه مطبوع، مینی‌بار و گاوصندوق دارد. تلویزیون‌های 32 اینچی LCD داخل اتاق‌ها، شبکه‌های ماهواره‌ای مطرح را نمایش می‌دهند. سرویس‌های بهداشتی دوش و مواد شوینده رایگان دارند. مسافران تور کوالالامپور می‌توانند با استفاده از اینترنت داخل اتاق‌ها، به شبکه‌های اجتماعی دسترسی داشته باشند. دیگر امکانات اتاق‌ها شامل میز، تلفن، بطری‌های آب نوشیدنی و دستگاه قهوه‌ساز و چای‌ساز می‌شوند. نظافت اتاق‌ها در هتل فوراما بوکیت مالزی به صورت روزانه انجام می‌گیرد.

هتل فوراما بوکیت بینتانگ مالزی

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید