پارک فیل صورتی سامویی تایلند

پارک فیل صورتی سامویی تایلند

پارک آبی فیل صورتی سامویی (Pink Elephant Samui Water Park) یک جاذبه توریستی مدرن و بسیار بزرگ نزدیک منطقه مانئام در سامویی است. این پارک آبی، گستره متنوعی از سواری‌ها و امکانات با کیفیت بالا را در خود جای داده و یک روز پر از تفریح و البته امن را به تمام اعضای خانواده در تور تایلند نوید می‌دهد. امکانات تفریحی پارک اکثرا برای بچه‌های کوچک و والدین آنها طراحی شده‌اند اما چند تایی سرسره با سرعت بالا برای آن‌هایی که به دنبال هیجان واقعی در تور سامویی هستند هم در دسترس است. یک جکوزی هم برای آنهایی آماده شده که می‌خواهند در آرامش کامل دراز کشیده و استراحت کنند. و تمام این‌ها در پارکی به خوبی طراحی شده وجود دارند که به فاصله کوتاه از جاده حلقوی سامویی قرار گرفته است.

پارک فیل صورتی سامویی تایلند

این پارک آبی حال و هوایی ایزوله دارد و در فاصله 1500 متری از جاده، در زمینی پر از درخت نخل در منطقه نسبتا آرام مائنام در کو ساموئی قرار گرفته است. در این واحه کوچک پر از آرامش، شما به مجموعه‌ای به خوبی طراحی شده از جاذبه‌های تفریحی دسترسی دارید؛ وسایل تفریحی که هر کدام کیفیتی در حد استانداردهای اروپایی دارند. یکی از آنها سرسره‌ای 12 متری و با سرعت بالا و دیگری سرسره کاسه‌ای برای کسانی است که به دنبال هیجان هستند. یک استخر موج و یک تالاب بچه‌ها برای کوچکترها هم وجود دارد؛ همگی با یک رودخانه آرام احاطه شده‌اند. در زمان استفاده از وسایل تفریحی این مجموعه در تور سامویی، حتما به توصیه‌های کارکنان پارک به دقت گوش دهید تا مطمئن باشید که تجربه‌ای خاطره‌انگیز از این پارک آبی با خود به بیرون می‌برید.

پارک فیل صورتی سامویی تایلند

در قلب پارک آبی فیل صورتی سامویی، یک رستوران بزرگ قرار گرفته که به مسافران تور تایلند گستره متنوعی از غذاها را ارائه می‌دهد. منوی رستوران غذاهای گیاهخواری و منوی بچه‌ها را هم شامل می‌شود. چندین کافه و غرفه فروش خوراکی و نوشیدنی هم در گوشه گوشه پارک وجود دارد. یکی از آنها که در کنار جکوزی قرار گرفته نوشیدنی‌های مختص بزرگسالان را ارائه می‌دهد. دیگر امکانات کمک‌کننده و در دسترس برای مسافران تور سامویی در این مجموعه، شامل اتاق‌های شیردهی به نوزادان، سرویس بهداشتی برای بچه‌ها و محیط مناسب برای کالسکه و ویلپچر هستند.

پارک فیل صورتی سامویی تایلند

امنیت و راحتی در این پارک خیلی جدی گرفته می‌شود: در این پارک وسایل بازی به خوبی نگهداری می‌شوند، آب‌ها تمیز هستند، غریق نجات‌ها در همه جا حضور دارند، کفپوش‌های پلاستیکی با درجه‌بندی حرفه‌ای به خصوص در مکان‌های بازی بچه‌ها قرار داده شده‌اند تا زمینی نرم برای بازی آنها به وجود آید. قیمت‌های بلیت‌ها برای مسافران تور تایلند 1200 بات برای بزرگترها (با قد بیشتر از 130 سانتی‌متر) و 690 بات برای نوجوان‌ها (با قد بین 90 تا 130 سانتیمتر) است. ورودی بچه‌ها با قد کوتاه‌تر از 90 سانتی‌متر رایگان است. شما همچنین می‌توانید بلیت خانوادگی هم تهیه کنید: بلیت خانوادگی 3520 بات قیمت دارد و 2 بزرگسال و 2 نوجوان را شامل می‌شود. در این بلیت هم ورودی بچه‌ها رایگان است. بلیت نفر اضافی نوجوان هم 550 بات است.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما