پراگ چک، محبوب ترین شهر اروپا

پراگ چک، محبوب ترین شهر اروپا

اگر دلتان می خواهد به یکی از محبوب ترین شهرهای اروپا سفر کنید، بدون شک یکی از بهترین انتخاب ها پراگ چک است. این شهر هیجان انگیز از آن دست مقصدهایی است که اگر به آنجا بروید، هرگز دلتان نمی خواهد آن را ترک کنید. مردم چک و تمام گردشگرانی که در شهر پرسه می زنند، جاذبه های تاریخی و فرهنگی و هر چیز دیگری که فکرش را بکنید، باعث محبوبیت بیشتر شهر گشته است.

پراگ چک، محبوب ترین شهر اروپا

اگر به این شهر سفر کردید، پیشنهاد می کنیم که ابتدا به سمت پل قدیمی چارلز بروید. این پل ۶۰۰ ساله، قطعا یکی از نمادهای شهر پراگ چک محسوب می شود و جایی عالی است برای قدم زدن، خیره شدن به مناظر اطراف و البته گوش دادن به موسیقی هنرمندان خیابانی است. جای دیگری که توصیه می شود به میدان قدیمی پراگ معروف است که در آن می توانید سبک معماری قدیمی اروپا را ببینید و تجربه کنید.

پراگ چک، محبوب ترین شهر اروپا

از دیگر جاذبه های شهر، قلعه پراگ است که افراد زیادی آن را بزرگترین قلعه باستانی دنیا می دانند. این قلعه در داستان های نویسنده معروف اهل پراگ، یعنی فرانتس کافکا هم آمده است. از آنجا می توانید به جزیره کامپا که بین قلعه و پل چارلز قرار دارد، رفته و خود را در کوچه های باریک و آبراهه های آن گم کنید. حالا با هم به دیدن این فیلم از قلعه پراگ می نشینیم.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما