خیابانی خاص در میان درختان بائوباب

نویسنده:

مرتضی

در تاریخ:

خیابان‌های زیادی در سراسر کره‌ی زمین وجود دارد که هرکدام زیبایی خاصی دارند، اما امروز خیابانی را معرفی می‌‌کنیم که شما را به دنیایی خیالی و مقوایی خواهد برد. جایی که بی‌شک یکی از خاص‌ترین خیابان‌های دنیا است. در ادامه با ما همراه باشید تا با این خیابان زیبا آشنا شویم.
ماداگاسکار سرزمینی رنگارنگ، متنوع، همراه با پوشش گیاهی و جانوری است که کمتر جایی شبیه آن پیدا می‌شود. اما در این سرزمین، منطقه‌ای وجود دارد که آن را مِنابه می‌نامند. اگر روزی به منابه سفر کردید حتما از یکی از زیباترین خیابان‌های جهان گذر خواهید کرد. خیابانی خاکی که شبیه خیابان‌های لوکس پاریس نیست، اما زیبایی آن شما را مسحور خواهد کرد. خیابانی کشیده شده در میان درختان غول‌پیکر و شگفت‌انگیز بائوباب یا آدانسونیا که با وجود دست‌انداز‌های فراوان، از گذر کردن در آن لذت زیادی خواهید برد. البته بهتر است رانندگی را به راننده‌ای با تجربه بسپارید.خیابانی خاص در میان درختان بائوباباین جاده، یکی از محبوب‌ترین مناطق توریستی ماداگاسکار است که قابل دسترس‌ترین مکان برای دیدن درخت بی‌یوباز هم محسوب می‌شود. بهترین زمان برای سفر به این منطقه، فصل‌های بدون باران، یعنی از ماه می تا اکتبر است.

در ادامه، با هم به تماشای آلبومی از عکس‌های این خیابان می‌نشینیم.خیابانی خاص در میان درختان بائوبابخیابانی خاص در میان درختان بائوبابخیابانی خاص در میان درختان بائوبابخیابانی خاص در میان درختان بائوبابخیابانی خاص در میان درختان بائوبابخیابانی خاص در میان درختان بائوبابخیابانی خاص در میان درختان بائوباب

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید