گوانجو بزرگترین و پرطرفدارترین مرکز تجاری در جنوب چین است. گوانجو دارای بازارهای خیابانی و مراکز و فروشگاه های بزرگ است که هر نوع محصولی را می توانید در آنها پیدا کنید.

بهترین بازارها و مراکز خرید در گوانجو چین

بازارهای خیابانی گوانجو

اگر آب و هوا در گوانجو مناسب باشد بهترین راه برای دیدن شهر این است خرید از بازارهایی هستند که در خیابان های شهر برپا می شوند و اکثر معاملات در یک خیابان اصلی متمرکز هستند.

بازار چینگپینگ گوانجو

جاده چینگپینگ در شمال جزیره شامیان قرار دارد. این بازار برای معامله انواع حیوانات وحشی مشهور است. شما می توانید انواع حیوانات مرده و زنده را در این بازار پیدا کنید. کالاهای عجیب و غریب هم در این بازار به فروش می رسد. این بازار شامل بخشی است که در آن گیاهان خشک شده مورد استفاده در طب چینی را می فروشند. هر روز ۶۰.۰۰۰ نفر در این بازار یک کیلومتری خیابانی راه می روند تا خرید خود را انجام دهند.
نمونه ای از این بازارهای خیابانی می توان به مرکز جهانی کفش بین المللی کفش، خیابان گل، خیابان چانگشو، محصولات دریایی و خیابان عروس اشاره کرد.

بازار خیابانی پکن

بهترین بازارها و مراکز خرید در گوانجو چین

 

بازار پکن مرکز خرده فروشی، لباس، سوغاتی و ناهار خوری است. بازار خیابانی پکن محبوب ترین مغازه ها را در بین گردشگران دارد. قیمت کالاها در این بازار که در خیابان پیاده روی است بالا است و تنقلات و نوشیدنی های بسیاری در این بازار وجود دارد و این خیابان در زمان نهار شلوغ می شود.
این خیابان اصلی برای خرید است، یک خیابان پیاده روی است که فروشگاه های  آن از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب باز هستند. هرگز به دنبال کالاهای خود به داخل کوچه های باریک و تاریک نروید.
آدرس : Yuexiu منطقه ۶ کیلومتری غرب شهر جدید Zhujiang قرار دارد و شما می توانید با استفاده از خط ۶ مترو می توانید خود را به این بازار برسانید.

Taikoo : بازار برتر لوکس

بهترین بازارها و مراکز خرید در گوانجو چین

بهترین بازارها و مراکز خرید در گوانجو چین

Taikoo گران ترین مرکز برای خرید مارک های لوکس شهر است. در این مرکز شما می توانید کالاهایی مانند مارک های بین المللی مد، جواهرات و ساعت را پیدا کنید. رستوران های بین المللی با کیفیت و قیمت بالا را می توانید در این مرکز خرید پیدا کنید.
آدرس : ۲ کیلومتری جنوب شرقی ایستگاه شرقی گوانگدونگ و حدود ۳ کیلومتری از شمال Zhujang و شما می توانید با استفاده از خط ۳ مترو به این مرکز خرید خود را برسانید.

چین پلازا

بهترین بازارها و مراکز خرید در گوانجو چین

بهترین بازارها و مراکز خرید در گوانجو چین

 

چین پلازا یکی از مراکز خرید بزرگ با فروشگاه های برند نام تجاری، فروشگاه های پوشاک، فروشگاه های پوشاک، فروشگاه های الکترونیک و رستوران ها است.
پالازا بهترین مرکز خرید برای محصولات مقرون به صرفه با کیفیت متوسط است. این یک مرکز خرید محبوب برای مشتریان سطح متوسط است. این مرکز خرید برای محصولات لوکس نیست و بهترین محل برای گردشگران برای تهیه محصولات می باشد.
آدرس : ۶ کیلومتری غرب Zhujiang و حدود ۱۳۰۰ متر شرق پکن و شما می توانید با استفاده از خط ۱ مترو به این مرکز خرید برسید.

تی مال

تی مال یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین مرکز خرید در قلب شهر است. این یک مرکز خرید مدرن بزرگ است. مرکز خرید چندمنظوره و بزرگ است که فروشگاه های بزرگ، سینماهای پنج ستاره، رستوران ها و گالری ها با هم جمع شده اند. کالاهای گوناگونی در این مرکز خرید مانند مبلمان، وسایل خانگی، ظرافت و بازی های کامپیوتری ارائه می شود.

خیابان Shangxiajiu

شما در این بازارشبانه روزی می توانید از تنقلات، رستوران ها و کافی شاپ ها لذت ببرید. این منطقه معماری سنتی دارد. هنگام شب چراغ های این خیابان روشن می شود و منظره زیبایی را به وجود می آورد، شب این خیابان بسیار زیبا است. صدها فروشگاه از جمله فروشگاه های بزرگ در طول این خیابان که ۱۲۰۰ متر است وجود دارد. مارک های داخلی و خارجی در این خیابان را می توانید پیدا کنید. رستوران های کانتونی و تنقلات خیابانی را می توانید در این بازار خیابانی پیدا کنید.
این بازار شبیه بازار پکن است اما قیمت ها پایین تر است و به خاطر همین نیز شلوغ تر است. در شب این خیابان با چراغ هایی روشن می شود و ۱۰ خیابان اطراف نیز شامل این بازار می شوند.
آدرس : ۱۰ کیلومتری غرب شهر جدید Zhujiang در منطقه Huangsha شما می توانید با خط ۱ مترو و ۵۰۰ متر پیاده روی می توانید خود را به این بازار بسانید.

مرکز خرید لوکس شهر جدید Zhujiang

بهترین بازارها و مراکز خرید در گوانجو چین

بهترین بازارها و مراکز خرید در گوانجو چین

 

مرکز خرید لوکس شهر جدید Zhujiang چندین مرکز خرید لوکس در میان غنی ترین منطقه گوانجو در میان چندین برج و ساختمان بلند جهان است. این منطقه محبوب ترین منطقه خرید لوکس است زیرا جاذبه های عمده وجود دارد و حمل و نقل راحت تر است.
CTF (  Finance Center Tower / mall )– مرکز برج مالی ومرکز خرید : جدیدترین شهر بلند که در سال ۲۰۱۶ باز شده است و هفتمین برج بلند دنیا است. این ساختمان دارای رستوران و رصدخانه در بالا و مرکز خرید لوکس در طبقه زیرین است.
The IFC Tower : این مرکز در فاصله ۲۰۰ متری از پالازا قرار دارد. این مرکز از CTF کوچکتر است، اما مردم از نود و نه امین و صد امین طبقه رصدخانه لذت می برند. یک مرکز خرید لوکس در پایه و بسیاری از رستوران ها در مجموعه وجود دارند.
Mall of the Word : یکی از مراکز خریدی را که حتما باید ببینید این مرکز خرید در زیر زمین است که در میدان بزرگ و کنار برج  IFC قرار دارد. بسیاری از رستوران ها و مکانهایی برای توقف و استراحت در این مرکز وجود دارند و قیمت ها در اینجا پایین تر از CTF و IFC هستند.
فروشگاه دوستی : این یکی از قدیمی ترین فروشگاه های بزرگ است که در خارج از گوانجو قرار دارد. این فروشگاه یک فروشگاه دولتی در چین است که در ابتدا فقط گردشگران خارجی و افسران دولتی مشتریان این فروشگاه بودند اما امروزه تمام افراد می توانند از این فروشگاه خرید کنند اما قیمت کالاها از جاهای دیگر بالاتر است.

منبع : alale
نویسنده

یک نظر بنویسید