هوا در پاییز کمی سرد است اما خورشید هنوز طلایی و دلپذیر می باشد و گاهی بارش باران ها هوای بسیار لطیفی را به وجود می آورد.
طبیعت در این فصل بسیار زیبا است، گیاهان بسیاری را در این فصل به رنگ قرمز، طلایی، قهوه ای و نارنجی می بینید و صدای خش خش برگ ها زیر پای رهگذزان فضای پاییز را بسیار زیبا می کند.

Ludlow, Vermont

ورمونت و جنگل هایش معروف است. اینجا بهترین محل برای دیدن شاخ و برگ های پاییزی است. Ludlow در دره Okemo یکی از همین محل ها برای لذت بردن از چشم اندازهای پاییزی است.
از کوه Okemo می توانید نمای زیبا و کاملی را از این دره را ببینید. برگ های پاییزی نارنجی و قرمز را که زیبایی خاصی را به این منطقه در پاییز می دهد را می توانید ببینید.

بهترین جاهای دیدنی آمریکای شمالی در پاییز

بهترین جاهای دیدنی آمریکای شمالی در پاییز

 Cape Breton, Nova Scotia

جزیره کیپ برتون، جزیره‌ای در ساحل اقیانوس اطلس آمریکای شمالی است و در استان نوا اسکوشیا کانادا قرار دارد.
کیپ برتون ۱۸ جزیره کانادا است. جغرافیای آن بسیار متفاوت است. از جمله فلات ها، کوه ها و دره های یخبندان همراه با کوه ها و جنگل ها قسمت شمالی جزیره به عنوان کوهستان کیپ برتون شناخته می شود. جنگل های این منطقه دارای گونه های کاج و صنوبر است که این درختان در پاییز به رنگ زرد درخشان و قرمز در می آیند که بسیار زیبا هستند.

بهترین جاهای دیدنی آمریکای شمالی در پاییز

Mont-Tremblant, Quebec

یک شهر در کوه لورانتی کبک، کانادا، حدود ۱۳۰ کیلومترشمال غربی مونترال و ۱۴۰ کیلومتری شرقی اوتاوا است.
جنگل های باریک و متراکم در منطقه وحشی همیشه سبز رنگ پریده از گل ها، توس، میوه ها و گوزن ها می باشد. درختان در این منطقه در فصل پاییز به رنگ زرد و نارنجی زیبا در می آیند که این رنگ ها هم به رنگ های زیبا این منطقه افزوده می شود.

  دیدنیهای جزیره کائوآئی از جزایر هشت‌ گانه مجمع‌ الجزایر هاوایی

بهترین جاهای دیدنی آمریکای شمالی در پاییز

Lenox، ماساچوست

Lenox یک شهر ثروتمند است که در کوه های برکشایر ماساچوست قرار دارد. پناهگاه حیات وحش دره دلپذیر در منطقه یوکون نیز در این منطقه قرار دارد. درختان زیادی دراطراف این منطقه وجود دارد. در فصل پاییز شاخ و برگ این درختان رنگ زرد و قرمز زیبایی می شوند که منظره ای چشم نوازی را پیدا می کنند.

بهترین جاهای دیدنی آمریکای شمالی در پاییز

Portsmouth، نیو همپشایر

Portsmouth شهری است در شهر راکینگهم، نیو همپشایردر ایالات متحده است.
دارای مجموعه ای از جنگل های افرا، بلوط، راش و توس است که در پاییز شاخ و برگ این درختان رنگ زرد و قرمز زیبایی را به خود می گیرند که منظره‌ای زیبا را به وجود می آورند و شهر در فصل پاییز زیبایی خاصی را به خود می گیرد.

بهترین جاهای دیدنی آمریکای شمالی در پاییز

Skyline Drive ، ویرجینیا

این مسیر ۱۰۵ مایل از بزرگراه در شمال ویرجینیا قرار دارد.
با توجه به ۷۵ نقطه چشم انداز، مسیرهای پیاده روی، فرصت های برجسته برای دیدن حیات وحش و رنگ های زیبا در طول چهار فصل، این محل تجربه ای فوق العاده برای  خارج از منزل است.
جنگل های شکوفه های رنگارنگ نارون، ساسافرا، بلوط قرمز، افرا قرمز و درختان شیرین ترکیبی است که باعث ترکیبی جالب از قرمز و نارنجی می شود. این منطقه یکی از بهترین محل ها برای پیاده روی است این منطقه محلی برای فرار از سر و صدا است.

بهترین جاهای دیدنی آمریکای شمالی در پاییز

Aspen Colorado

زمانی که درباره شاخ و برگ های پاییزی صحبت می کنیم، جنگل های راکی در غرب یکی از بهترین نمونه ها است. در اطراف آسپن کلرادو درختان بسیاری وجود دارند. شاخ برگهای این درختان در پاییز به رنگ زرد طلایی و قرمز تبدیل می شوند. ولی این منظره مدت کوتاهی دوام دارد و فقط ۳ هفته می توانید از این منظره زیبا و برگ های خوش رنگ لذت ببرید و بعد از آن برگ درختان می ریزد.

  سفر به بلیز امریکا

بهترین جاهای دیدنی آمریکای شمالی در پاییز

بهترین جاهای دیدنی آمریکای شمالی در پاییز

منبع : alale
نویسنده

یک نظر بنویسید