ماداگاسکار سرزمینی رنگارنگ، متنوع، همراه با پوشش گیاهی و جانوری است که کمتر جایی شبیه آن پیدا می‌شود. اما در این سرزمین، منطقه‌ای وجود دارد که آن را مِنابه می‌نامند. اگر روزی به منابه سفر کردید حتما از یکی از زیباترین خیابان‌های جهان گذر خواهید کرد. خیابانی خاکی که شبیه خیابان‌های لوکس پاریس نیست، اما زیبایی آن شما را مسحور خواهد کرد. خیابانی کشیده شده در میان درختان غول‌پیکر و شگفت‌انگیز بائوباب یا آدانسونیا که با وجود دست‌انداز‌های فراوان، از گذر کردن در آن لذت زیادی خواهید برد. البته بهتر است رانندگی را به راننده‌ای با تجربه بسپارید.

خیابان شگفت انگیز پر از درختان بائوباب در مِنابه  ماداگاسکار

این جاده، یکی از محبوب‌ترین مناطق توریستی ماداگاسکار است که قابل دسترس‌ترین مکان برای دیدن درخت بی‌یوباز هم محسوب می‌شود. بهترین زمان برای سفر به این منطقه، فصل‌های بدون باران، یعنی از ماه می تا اکتبر است.

در ادامه، با هم به تماشای آلبومی از عکس‌های این خیابان می‌نشینیم.

خیابان شگفت انگیز پر از درختان بائوباب در مِنابه  ماداگاسکار

خیابان شگفت انگیز پر از درختان بائوباب در مِنابه  ماداگاسکار

خیابان شگفت انگیز پر از درختان بائوباب در مِنابه  ماداگاسکار خیابان شگفت انگیز پر از درختان بائوباب در مِنابه  ماداگاسکار خیابان شگفت انگیز پر از درختان بائوباب در مِنابه  ماداگاسکار خیابان شگفت انگیز پر از درختان بائوباب در مِنابه  ماداگاسکار خیابان خیابان شگفت انگیز پر از درختان بائوباب در مِنابه  ماداگاسکار

منبع : kojaro
نویسنده

1 نظر

یک نظر بنویسید