مکان های کشف نشده اروپا، سفری مقرون به صرفه

رویای گشت و گذار در اروپا را دارید؟ در اینجا 10 مکان کشف نشده در اروپا را به شما معرفی میکنیم که هنوز برای بازدید مقرون به صرفه هستند، قبل از اینکه گردشگران آنجا رونق یابد،  سفرتان را شروع کنید.

آستوریاس (Covadonga) و صومعه ی کوادونگا (Asturias)، اسپانیا

مکان های کشف نشده اروپا، سفری مقرون به صرفهدر منطقه آستوریاس اسپانیا، شما بیش از 200 ساحل را می توانید مشاهده کنید که برخی از آنها بهترین مسیرهای پیاده روی در اسپانیا را دارند و صومعه ی کوادونگا، یکی از مکان های بسیاری تاریخی در این کشور و یکی از مکان های پنهان مانده از صنعت گردشگری اروپاست.

مدینا (Mdina) و زببیوگ (Zebbug)، مالت

مکان های کشف نشده اروپا، سفری مقرون به صرفهدر کوچه های باریک و قرون وسطی مدینا بگردید و مکان ها جذابی را کشف کنید. مدینا یکی از بهترین نمونه ها از یک شهر باستانی عربی در اروپاست و زببیوگ برای فستوال سه روزه ی Festa که صدها نفر آن را جشن می گیرد بسیار معروف است.

ناحیه ی Salzkammergut ، اتریش

مکان های کشف نشده اروپا، سفری مقرون به صرفهیکی از نواحی پنهان در منطقه ی Salzkammergut، دریاچه ی هالستات (Hallstatt) است. یکی از زیباترین دریاچه های کوه های آلپ که در این کشور قرار دارد. شما می توانید دوچرخه، قایق موتوری و یا یک قایق پدالی اجاره کنید و در دریاچه یا اطراف دریاچه گشت بزنید یا در نزدیکی غار یخی پیاده روی کنید.

جزایره  Azores، پرتغال

مکان های کشف نشده اروپا، سفری مقرون به صرفهAzores یک مجمع الجزایر تشکیل شده از نه جزیره ی آتشفشانی در اقیانوس اطلس که 800 مایل ساحل در کشور پرتغال دارد. چشم اندازهای نفس گیر، آتش فشان ها، دریاچه های در دهانه ی آتشفشان، روستاهای ماهی گیری و آبشارهای که برخی از آنها ویژگی های منحصر به فرد که فقط در سلسله جزایر پیدا می شود، دارند.

پرست (Perast)، مونته نگرو

مکان های کشف نشده اروپا، سفری مقرون به صرفهپرست یکی از شهرهای بندری ونیزی بسیار معروف در دامنه های شیب دار خلیج کوتور (Kotor)است. شهر بالکان (Balkan)به خاطره ساختمان های سنگی و تاریخی ونیزیش که انگار به دو جزیره کوچک در خلیج نگاه می کنید ، شناخته شده است.

Lednice-Valtice، جمهوری چک

مکان های کشف نشده اروپا، سفری مقرون به صرفهمجموعه ی Lednice-Valtice دو کاخ متصل به پارک ها و باغ های وسیع در جمهوری چک است. این کاخ ها یکی از سایت های میراث جهانی یونسکو هستند و اغلب به عنوان «باغ اروپا» یاد می شوند. این کاخ ها یکی از مکان های پنهان مانده در اروپاست و به لطف دلار قوی آمریکا، جمهوری چک در حال حاضر مقصد مقرون به صرفه محسوب می شود.

جزیره ی Pag، کرواسی

مکان های کشف نشده اروپا، سفری مقرون به صرفهجزیره ی Pag یکی از مکان های منحصر به فرد و قابل توجه در سواحل آدریاتیک کرواسی است. اینجا بابت چشم انداز ماه مانند و تولید نمک، بند کفش و پنیر شناخته می شود. همچنین این سواحل دراوج روز های گرم تابستانی با نسیم های خنک دریایی برای شما جذاب خواهد بود. رونق گردشگری کرواسی در حال رشد است بنابراین این مکان را قبل از هر کسی در اروپا ببینید.

منطقه ی وولز (Vols) و پیلیون (Pelion)، یونان

مکان های کشف نشده اروپا، سفری مقرون به صرفهاین منطقه به لحاظ سایت های معماری و تاریخی، رستوران های خوب و زندگی شبانه بسیار غنی است، مرز های این منطقه توسط سواحلی زیبا از یک طرف و همچنین کوه پیلیون در یک طرف مشخص شده اند. یکی از مکان های پنهان در اروپا، منطقه ی Grecian هست که هنوز برای سفر مقرون به سفر است.

 

آلپ کامنیک (kamnik)، اسلوونی

مکان های کشف نشده اروپا، سفری مقرون به صرفهبرای عاشقان سفرهای ماجراجویی، آلپ کامنیک بهترین تجربه ها را می تواند ارائه دهد، پیاده روی، اسکی، کایک سواری و حتی رفتینک.  همچنین در این منطقه شهرهای قرون وسطی و کلبه های چوبی قدیمی متعلق به چوپانان نیز وجود دارد.

دیدگاه خود را بنویسید