اگر می‌خواهید حین اقامت در اسپانیا و شهر دیدنی بارسلون آسیبی به کیف پولتان نزنید، راهنمای هتل‌های اقتصادی ما را دنبال کنید.

بارسلون با استانداردهای اروپایی، آسیایی یا آمریکایی، شهری گران قیمت محسوب نمی‌شود. این مقوله وقتی پای بازدید از این شهر باشد موضوع قابل توجهی خواهد بود. یک اتاق جذاب در هتلی چهار ستاره در بارسلون بیش از یک اتاق استاندارد و معمولی هتلی در نیویورک یا لندن و پاریس قیمت نخواهد داشت. کسانی که می‌خواهند با بودجه‌ای اقتصادی به بارسلون سفر کنند، می‌توانند به سادگی در یک هتل چهار یا پنج ستاره با موقعیتی خوب اقامت داشته باشند. البته نرخ‌ها در فصل تابستان اندکی بالاتر می‌روند اما باز هم قیمت‌های مناسبی را خواهید یافت. در ادامه با بهترین هتل‌های ارزان بارسلون آشنا خواهید شد.

۱. روم میت هتلز بارسلون

«روم میت هتلز» (Room Mate Hotels) این زنجیره عالی و مدرن مادریدی در سرتاسر اروپا شعبه داشته و برای مسافران اقتصادی ایده‌آل خواهد بود. تمام اتاق‌های طراحی زیبایی داشته و به همراه تخت‌های راحت و کارکنان خوش برخورد تکمیل می‌شوند. دو هتل از این زنجیره به نام‌های «اما» (Emma) و «پو» (Pau) در بارسلون وجود دارند که هر دو جدید بوده و موقعیت‌های مناسبی دارند. اِما تنها دو دقیقه با «پسیج د گراسیا» (Passeig de Gracia) فاصله داشته و اتاق‌هایش در فصل گردشگری ۹۰ دلار قیمت دارند.

بهترین و باکیفت ترین هتل ها ارزان در بارسلون

۲. یورو پارک هتل

«یورو پارک هتل» (Europark Hotel) هتلی بسیار شیک بوده و صبحانه‌ای عالی و اتاق‌هایی باشکوه را به مهمانانش پیشنهاد می‌کند. این هتل نیز فاصله بسیار اندکی از پسیج د گراسیا در مرکز شهر دارد. اگر بارسلون را با بودجه‌ای محدود می‌گردید مطمئن باشید که اینجا جای مناسبی برای کیفتان خواهد بود. اتاق‌های این هتل نیز در فصل شلوغ گردشگری حدود ۹۰ دلار قیمت دارند. بهترین و باکیفت ترین هتل ها ارزان در بارسلون

  هتل های آنکارا ، هتل های لوکس و پرطرفدار آنکارا

۳. پتی پالاس

«پتی پالاس» (Petit Palace) یکی از بهترین هتل‌های زنجیره‌ای اقتصادی در اسپانیا بوده و چهار شعبه عالی در بارسلون دارد. همگی این شعبات تخت‌هایی راحت داشته و دوش‌هایی به همراه هیدرو ماساژ دارند. کارکنان هم بسیار دقیق و آماده به کمک هستند. اگر چه صبحانه‌ها خیلی شگفت‌انگیز نیستند و پیشنهاد می‌کنیم برای پایین آوردن هزینه آن‌ها را داخل قیمت نکنید. بهترین شعبه پیشنهادی ما در نزدیکی «بازار بوکریا» (La Boqueria) است.

بهترین و باکیفت ترین هتل ها ارزان در بارسلون

۴. ویلا امیلیا

در بوتیک هتل چهار ستاره «ویلا امیلیا» (Villa Emilia) می‌توانید از اتاق‌هایی بزرگ با دکور مینیمال، تراس پشت بام با میزهای سایبان دار و رستوران طبقه همکف با مینی برانچ رایگان بهره‌مند شوید. صبحانه‌های بزرگ‌تر به صورت بوفه با هزینه‌ای معادل ۱۵ دلار قابل دسترس هستند. موقعیت این هتل در پنج دقیقه‌ای مرکز شهر و مترو آن را تبدیل به یکی از گزینه‌های عالی این فهرست کرده است.

بهترین و باکیفت ترین هتل ها ارزان در بارسلون

۵. بنیز اورینتالز

وقتی پای ارزش قیمتی در میان باشد احتمالاً «بنیز اورینتالز» (The Banys Orientals) بهترین هتل باشد. این هتل دیزاینی زیبا و اتاق‌های جذاب را با هم ترکیب کرده و قیمت و موقعیتی باورنکردنی دارد. رستوران شیک و باشکوهی به نام «سنیور پاریادا» (Senyor Parellada) درست در کنار هتل قرار داشته و در فصل شلوغ گردشگری قیمت اتاق‌ها حدود ۸۵ دلار در شب می‌شوند.

بهترین و باکیفت ترین هتل ها ارزان در بارسلون

۶. رودامون بارسلونا سنتر

«رودامون بارسلونا سنتر» (Rodamón Barcelona Centre) در فاصله ۱۰۰ متری ایستگاه متروی «دیاگونال» (Diagonal) و پسیج د گراسیا واقع شده است. این هاستل در ساختمانی قرن نوزدهمی واقع شده و دکوری ساده اما مدرن دارد که شامل یک فضای عمومی مشترک و آشپزخانه می‌شود. اتاق‌های خصوصی و گروهی همگی اینترنت رایگان دارند و برخی از آن‌ها به حمام و توالت اختصاصی هم مجهز هستند.

  اقامتگاه سنگی تاینارون بلو ریتریت در یونان

بهترین و باکیفت ترین هتل ها ارزان در بارسلون

۷. پراکتیک وینوتکا

«پراکتیک وینوتکا» (Praktik Vinoteca) در قلب بارسلون و در فاصله ۷۰۰ متری از میدان کاتالونیا واقع شده است. این هتل اتاق‌هایی با تهویه مطبوع و اینترنت رایگان داشته و ایستگاه متروی «اونیورسیتات» (Universitat) نیز تنها ۷ دقیقه پیاده با آن فاصله دارد.

بهترین و باکیفت ترین هتل ها ارزان در بارسلون

۸. هتل کاسا کسلر بارسلون

«کاسا کسلر» (Casa Kessler) در فاصله ۱۰ دقیقه‌ای از میدان کاتالونیا واقع شده و اتاق‌هایی با تهویه مطبوع و اینترنت رایگان را در اختیار مهمانان می‌گذارد. این اتاق‌ها دیزاینی مدرن و بی‌همتا داشته و تراسی جذاب هم به همراه آشپزخانه دارند. اتاق‌های شیک اینجا با لامپ، آینه و پارچه‌هایی اصیل تزئین شده و اقامت لذت بخشی را برایتان رقم می‌زنند.

منبع : eavar
نویسنده

یک نظر بنویسید