بهترین هتل ها با کیفیت مونیخ آلمان

نویسنده:

حسین یوسفی

در تاریخ:

اگر می‌خواهید در سفر به کشور آلمان و بازدید از مونیخ هزینه زیادی بابت هتل خرج نکنید، می‌توانید یکی از هتل‌های ارزان این راهنما را انتخاب کنید.

برای آن که حین اقامت در مونیخ به حساب‌های بانکی خود آسیب جدی وارد نکنید، می‌توانید به سراغ یکی از هتل‌های اقتصادی‌اش بروید. البته با توجه به تنوع آن‌ها انتخاب کردن کار آسانی نخواهد بود پس شاید بد نباشد این راهنما را تا انتها دنبال کرده و با برخی از بهترین هتل‌های ارزان مونیخ آشنا شوید و انتخابی آگاهانه داشته باشید.

۱. لئوناردو هتل مونیخ سیتی ایست

«لئوناردو هتل مونیخ سیتی ایست» (Leonardo Hotel Munich City East) هتلی واقع شده در شرق مونیخ است که یک مرکز بدنسازی و تراسی زیبا دارد. این هتل محبوب از مرکز خرید بزرگ «ریم آرکادن» (Riem Arcaden) تنها ۶ کیلومتر فاصله داشته و از میان امکاناتی که برایتان در نظر دارد می‌توانیم به رستوران، پذیرش شبانه‌روزی و یک مرکز تجاری به همراه اینترنت رایگان اشاره کنیم. همچنین «نیو فر مونیخ» (New Fair Munich) و «ICM» نیز فاصله کمی با شما دارند.

بهترین هتل ها با کیفیت مونیخ آلمان

۲. متل وان مونیخ الیمپیا گیت

«متل وان» (Motel One) در تمام نقاطش اینترنت رایگان داشته و جزو اقامتگاه‌های سازگار با حیوانات خانگی به شمار می‌رود. همچنین می‌توانید در کافه داخل آن به صرف نوشیدنی بنشینید. متل وان «الیمپیا گیت» (Olympia Gate) از ایستگاه متروی «مونکنر فرایهایت» (Münchner Freiheit) با ماشین تنها ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

بهترین هتل ها با کیفیت مونیخ آلمان

۳. هتل بایرز

«هتل بایرز» (Hotel Bayer’s) در قلب مرکز شهر مونیخ واقع شده و اقامتگاهی مدرن در ۳۰۰ متری ایستگاه اصلی شهر را به بازدیدکنندگان پیشنهاد می‌کند. اینترنت رایگان در تمام اتاق‌های این هتل سه ستاره در دسترس بوده و همچنین می‌توانید از تلویزیون و ماهواره یا حمام و توالت اختصاصی اتاق نیز بهره‌مند شوید. یک بطری آب و امکانات تهیه چای و قهوه نیز در اتاق‌ها در نظر گرفته شده‌ است.

بهترین هتل ها با کیفیت مونیخ آلمان

۴. هتل پرینس ریگنت مونشن

هتل «پرینس ریگِنت مونشن» (Prinzregent München) در ۴۰۰ متری ایستگاه قطار «ریم» (Riem) واقع شده و از «الیانس آرنا» (Allianz Arena) نیز با ماشین تنها ۱۵ دقیقه فاصله دارد. روبروی هتل جای پارک رایگان هم وجود دارد اما جدای از آن، مهمانان می‌توانند از گاراژ زیرزمینی هتل نیز با اندکی هزینه استفاده کنند. برخی نقاط مهم دیگر مانند «نمایشگاه تجاری مونیخ» هم فاصله بسیار کمی از این هتل دارند.

بهترین هتل ها با کیفیت مونیخ آلمان

۵. پانزیون ام یاکوبزپلاتس

«پانزیون اَم یاکوبزپلاتس» (Pension Am Jakobsplatz) در مرکز مونیخ قرار داشته و با «مارین پلاتز» تنها ۴۰۰ متر فاصله دارد. در تمام اتاق‌های این هتل می‌توانید از اینترنت وای فای رایگان بهره‌مند شوید. همچنین اتاق‌ها به سبکی معاصر چیدمان شده و امکاناتشان شامل یک تلویزیون، دوش و سینک می‌شود. برخی دیگر از اتاق‌ها نیز توالت مشترک دارند.

بهترین هتل ها با کیفیت مونیخ آلمان

۶. پانزیون پرینتس

هتل خانوادگی «پانزیون پرینتس» (Pension Prinz) در فاصله‌ای پنج دقیقه‌ای از ایستگاه قطار «زوی» (Solln) و مسافتی یک ربعه با قطار از مرکز شهر قرار دارد. این هتل اقامتگاهی به سبک روستایی را با تراس زیبای تابستانی و پارکینگ رایگان به بازدیدکنندگان پیشنهاد می‌کند. اتاق‌های با ممنوعیت سیگار و استودیوهای اینجا همگی به تلویزیون و حمام اختصاصی مجهز بوده و حوله و دمپایی هم برای مهمانان تأمین می‌شود.

بهترین هتل ها با کیفیت مونیخ آلمان

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید