جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان

جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان

اولین چیزی که در هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات تابستانی به ذهن میرسد،به دریا رفتن میباشد ، اما اغلب چنین استراحتی به سردرد تبدیل میشود ؛ به دلیل:جمعیت توریست ها و حت گرمای غیر قابل تحمل و راهنماهایی که میخواهند از شما پول در بیاورند.
فال روزانه
در همین حال شما واقعا میتوانید در میان کوه ها آرام و ریلکس شوید. پیاده روی کردن در کوهستان ها و لذت بردن از آن را میتوان جایگزین اسکی در کوه ها کرد. در تابستان اسکی باز ها و … وجود ندارند، اما آنجا طبیعت باور نکردنی و هوای تمیز و پاکی دارد. آرامش خیلی زیادی وجود دارد. همچنین دارای سالن های صندلی دار،استخرهای شنا،تخت نرم،صبحانه لذیذ و فستیوال های تابستانی در آن می باشد.
این جور مکان ها در اتریش با رشته کوه های آلپ حیرت انگیز و جادویی 70 درصد اون کشور را دربرگرفته است.

1-اسکی در کوهستان :

یک اسکی شیک که در آن حتی تابستان ها بهتر از زمستان می باشد. این مکان در ارتفاعات آلپ قرار دارد.اطراف این شهر با سه هزار یخچال کتیز شتامیزن احاطه شده است واز برف پوشیده شده . در پایه ی این کوه دریاچه وجود دارد . بنابراین در تابستان هم امکان شنا وجود دارد وهم اسکی . این مکان خسته کننده نیست.
 جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان
اسکی بازی در ارتفاعات آلپ
کارهای زیادی برای سرگرمی و انجام دادن و جاهایی برای رفتن و دیدن و لذت بردن وجود دارد:
برای مثال یک دریاچه ای که فعالیت های غواصی و ماهیگیری و شیرجه زدن در آن انجام میشود. در دامنه های کوه ها،زمین های گلف،تنیس،و اسب سواری نیز وجود دارد. و یک مجموعه استخر وسونا وجود دارد که در آن میتوانید استراحت کنید و دوباره قوای خودتان را به دست آورید. اما اصلی ترین چیز در آنجا کوه هاست.آنها با عظمت و ناپایداری خود همگان را خیره میکنند.در مسیرهای بالاتر شما میتوانید از آسانسور و یا مسیرهای مخصوص پیاده روی استفاده کنید.
جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان
ماهیگیری و شنا در دریاچه
در مسیرهای عابر پیاده پیچیدگی های وجود دارد:
-مسیری برای خانواده های همراه با کودک و مسیری برای کسانی که به فعالیت های سرگرم کننده علاقمند هستند .
-شما میتوانید در اطراف شهر خود راه بروید و از فروشگاه های محلی و مغازه ها دیدن کنید.
-در شب،یک نمایشگاه نور پردازی در دریاچه وجود دارد که محل آن در60 کیلومتری سالز بورگ و 170 کیلومتری مونیخ قرار دارد.
جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان
تصویر زیبا از تفریحگاه ها اتریش
کارهایی که باید انجام دهید: قدم زدن در بین کوه ها،دوچرخه سواری، فعالیت های آبی،گلف،تنیس،آبگرم،خرید ،غذا…
با کارت تابستانی zeelamsea یک اتاق در یک هتل محلی رزرو کنید. و بسیاری از کارها برای شما رایگان انجام می شود.مانند حمل و نقل رایگان ،استفاده از آسانسور،بازدید از گشت و گذار در کوه ها و دریاچه ها،بازدید از آبشارها و یخچال ها،ورود به سواحل،استخر،شنا، و بازدید از زمین های بازی.

2-saalbach-hinterglemm

کوه Resort که کاملا مناسب علاقمندان به فضای باز و سرگرمی های افراطی است.در ابتدا،سفرهای پیاده روی به آلپ زیبا وجود دارد:حدود 400 کیلومتر راه های کوهستانی میباشد و در صورت خسته شدن در میان راه میتوانید از آسانسور ها استفاده کنید.
جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان
پیاده روی در دامنه های زیبای آلپ
دومین saalbach ،این یک جستجوی واقعی برای دوچرخه سواری کوهستانی میباشد.مسیرهای دوچرخه سواری برای هر دو مبتدی و حرفه ای وجود دارد.زمین هایی برای اسکی وجود دارد. این مکان شیب زیادی دارد که برای مسابقات جهانی دوچرخه سواری در کوه مناسب است.که در تاریخ 6 تا 9 سپتامبر برگزار خواهند شد. دوستداران آدرنالین در ziplain که در ارتفاع 120 متری قرار دارد از پارک طناب و پارک پرش و ترامپولین لذت میبرند.
جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان
پارک پرش و ترامپولین در آلپ
یک استخر منحصر به فرد،به مساحت 1000 متر مربع و آبشار و یک سیستم آبرسانی وجود دارد. علاوه بر این،بزرگترین مسیر پیاده روی در اروپا میباشد.
محل: 90 کیلومتری سالند بورگ – 150 کیلومتری مونیخ

3-شهر زیبای آلپاین

در کوه جورج و کوهپایه های آلپ قرار دارد.او شما را با زیباییش به یکباره شگفت زده میکند.درست زمانی که خودتان را در مرکز شهر در مقابل آبشاری که سمبل استحکام و قدرت طبیعت است می یابند.
بدگستین،مانند باقی استراحتگاه های آسترین ،پیاده روی کوهستانی را پیشنهاد میکند دنباله ی دره از میان یخچال های چشم نواز عبور میکند.
جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان
شهری زیبا در کوهپایه های آلپ
در این قسمت مسیرهایی برای خانواده ها و کودکان و همچنین توریست های با تجربه وجود دارد.در حین پیاده روی به رستوران های آلپاین رفته و برای خود یک پنیر خوشمزه یا گوشت سفارش بدهید.
برای کودکان 4 الی12 ساله کلابی وجود دارد که در آن کودکان با طبیعت و صنایع دستی آشنا میشوند. استراحتگاه دارای چشم های آب گرم و دریاچه هایی با آب های طبیعی دارد.
 جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان
تصویری زیبا از آب گرم شاول رادون 
آب گرم محلی شاول رادون است که به تقویت و جوان سازی بدن کمک میکند.
محل: 98 کیلومتری سالزبورگ – 210 کیلومتری مونیخ و 330 کیلومتری ونیز

4.استراحتگاه و دریاچه وترسلی

یک دریاچه پر زرق و برق دار با آب آشامیدنی واقع در مرز با ایتالیا و اسلوونی. این مروارید در جنوب اتریش و یکی از بزرگترین دریاچه ها در آلپ می باشد. در این مکان می توانید به راحتی احساس خوبی از زندگی را حس کنید. پیش از این، دریاچه جایگاه مورد علاقه برای استراحت کارفرمایان و افراد غنی بود.
جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان
نمایی از بزرگترین دریاچه آلپ
بنابراین ویلاها و خانه های باور نکردنی وجود دارد. در تابستان دمای دریاچه تا 26 درجه سانتی گراد گرم می شود. پس جایگزین خوبی برای استراحت در دریاست. در این دریاچه ، هیچ قایق موتور و خیچ خودرویی وجود ندارد. سر و صدای جمعیت مردم نیست.
کودک را می توان به اردوگاه کودکان فرستاد و بیشتر به غروب خورشید یا لذت بردن از اینجا به شما آرام می دهد و پرانرژی به خانه برمی گردید.
 جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان
 ویلاها و خانه های باور نکردنی در ساحل دریاچه های آلپ 
محل:220 کیلومتری مونیخ – 260کیلومتری ونیز
-کارت کورتن به شما اجازه می دهد تا به صورت رایگان از حدود صد جاذبه ی کارنینتی بازدید کنید ، مثل:قلعه ها، موزه ها، اتومبیل های کابلی، سفرهای قایقرانیو تورهای گشت ، گذار پانوراما و باغ وحش.
بسیاری از هتل هادر طول اقامت نقشه های رایگان را به مهمانان می دهند.

5.Heiligenblut

منطقه گردشگری و تفرییک کوه اسکی کوچک در پای کوه:
جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان
تفریح و اسکی بازی 
از اینجا جاده پانوراما از طریق آلپ اتریش آغاز می شود که تنها از ماه می تا اکتبر باز است. طول آن حدودا 48 کیلومتر می باشد.
باید یک روز تمام برای بررسی جاده اختصاص دهید. چون باید در نظر داشته باشید که کوه ها و صخره ها پر از برف هستند و حیوانات وحشی به خصوص مارماهی ها در اینجا یافت می شوند.
علاوه بر این از اینجا می توان شروع به صعود به بزرگترین یخچال های طبیعی اتریش کرد.
جاذبه های کوهستانی اتریش در تابستان
پارک ملی آلپ
برای مبتدیان، تورهای پیاده روی ساده در پارک ملی وجود دارد. در راه نیز می توانید از غذاهای محلی کشاورزان میل کنید:( گوشت گاولت، پنیر چنار، فست فود گوشت) .
و البته در اینجا شما می توانید بادوری از فشار و شلوغی کلان شهرها و لذت بردن از غذاهای خوشمزه و طبیعت ، از آرامش و ابعاد زندگی لذت ببرید.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما