موفقیت های کشور گرجستان و آینده درخشانش

موفقیت های کشور گرجستان و آینده درخشانش

از آنجایی که بر طبق آمار این رشد در حال افزایش می باشد نیاز به تامین مسکن و اخذ اقامت از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است . کشور گرجستان پتانسیل بالایی را جهت پیوستن به اتحادیه اروپا دارد ، به همین دلیل بود که اتحادیه اروپا در سال جاری میلادی به برداشته شدن ویزای کشورهای اروپایی برای اتباع گرجستان رای مثبت داد و بالاخره پس از یکسری کش و قوسهای فراوان در تاریخ 28 مارس 2017 میلادی این امر اتفاق افتاد. به احتمال زیاد ، و با توجه به رعایت سایر فاکتورهای مد نظر اتحادیه اروپا از جانب گرجستان، به زودی گرجستان به اتحادیه اروپا خواهد پیوست.

فال روزانه
نخست وزیر گرجستان روز 27 ژوئن پس از امضای موافقت نامه با اتحادیه اروپا در کنفرانسی مطبوعاتی در این باره گفت :گرجستان این توانایی را دارد که به یکی از اعضای کامل اتحادیه اروپا تبدیل شود. ما به طور کامل برای اجرای تمام اصلاحات در کشور جهت تامین الزامات پیوستن به اتحادیه اروپا متعهد هستیم. من به شخصه انجام امور لازم را برای این کار را تضمین می کنم.
رای گیری پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا قرار است در سال 2020 میلادی و توسط شورای اتحادیه اروپا و سپس پارلمان اتحادیه اروپا انجام شود و در صورت رای مثبت این دو مجموعه مهم اتحادیه اروپا، اتفاق مهمی در تاریخ گرجستان ثبت خواهد شد.
بر اساس تایید اتحادیه اروپا شهروندان کشور گرجستان از بهار سال 2017 می توانند بدون دریافت ویزای شینگن به هر 28 کشور عضو اتحادیه اروپا سفر کنند و به مدت 3 ماه در کشورهای عضو شینگن اقامت داشته باشند.
موفقیت های کشور گرجستان و آینده درخشانش

اقامت در گرجستان

برای گرفتن اقامت گرجستان، ابتدا باید به مطالعه شرایط اقامت در گرجستان پرداخت.دریافت اقامت در گرجستان از طریق روش های متفاوتی ممکن می شود.
  • ثبت شرکت در گرجستان
  • ازدواج با شهروندان گرجی
  • اقامت کارمندی
  • اقامت تحصیلی
  • اقامت از طریق سرمایه گذاری
  • اقامت از طریق خرید ملک
اگر بخواهیم رو راست باشیم ساده ترین روش اخذ اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان می باشد اما متاسفانه اینکه تا چه زمان این روش دریافت و اخذ اقامت ممکن می باشد مشخص نیست.کم هزینه ترین روش اخذ اقامت از طریق اقامت کارمندی است.

خرید ملک در گرجستان

یکی از روش های اخذ اقامت در گرجستان از طریق خرید ملک در گرجستان می باشد.در این روش بعد از هزینه ی 35 هزار دلار آمریکا جهت خرید خانه در گرجستان شما می توانید اقامت 1 ساله ی خود را به راحتی دریافت نمایید.
از مزایای دیگر خرید مسکن در گرجستان میتوان به دریافت پاسپورت گرجستان بعد از گذراندن حدود 6 سال اشاره کرد.
 موفقیت های کشور گرجستان و آینده درخشانش

سرمایه گذاری در گرجستان

در گرجستان، به شخصی که حداقل مبلغ 300 هزار لاری را سرمایه گذاری نماید، سرمایه گذار می گویند و بنا به درخواست وی، اقامت دائم به وی اعطا خواهد شد که در واقع اقامت دائم، شهروندی گرجستان بصورت شفاهی میباشد.
توجه داشته باشید که، در موضوعات مربوط به سرمایه گذاری در گرجستان می بایست از تمامی مواردی که هزینه مینمائید، رسید دریافت نمائید و پرونده شما میبایست کامل باشد.

تحصیل در گرجستان

تحصیل در گرجستان به زبان های گرجی، انگلیسی و روسی صورت می پذیرد و در برخی از مدارس امکان دریافت دروس اختیاری آلمانی فرانسوی نیز وجود دارد.ویزای تحصیلی به مدت 30 روز و حداکثر تا 90 روز اعتبار دارد و توسط سفارت گرجستان در تهران صادر میگردد.
نکته ی مهمی که وجود دارد این است که بدانید از طریق اقامت تحصیلی شما نمیتوانید اقامت دائم و پاسپورت گرجستان را دریافت نمایید.

دلایل برگزیدن مهاجرت و زندگی در گرجستان

از اصلی ترین دلایل مهاجرت به گرجستان و زندگی در گرجستان می توان به موارد زیر اشاره نمود.
امنیت بالای گرجستان:کشور گرجستان یکی از ایمن ترین کشورهای جهان است.بر طبق آمار ارائه شده این کشور ششمین کشور امن جهان می باشد.وجود گشت های شبانه روزی پلیس و آمار پایین جرم و جنایت در گرجستان نشانگر امنیت بالای این کشور می باشد.به حدی که شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به گشت در شهر بپردازید.
سادگی شروع کسب و کار و ثبت شرکت:شروع هر نوع از کسب و کار در گرجستان ملزم ثبت شرکت در این کشور می باشد.سیستم اداری کشور گرجستان بسیار پیشرفته است و ظرف حداکثر 24 ساعت شما میتوانید یک شرکت ثبت نمایید.
آینده ی روشن کشور گرجستان:همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد کشور گرجستان به احتمال زیاد به زودی به اتحادیه اروپا خواهد پیوست و در سال 2017 سفر بدون ویزا به حوزه شینگن برای شهروندان گرجستان ممکن شد.
نزدیکی به ایران:شهر تفلیس گرجستان از طریق هواپیما فقط 1 ساعت و 15 دقیقه از تهران فاصله دارد.
سادگی خرید ملک در گرجستان:خرید ملک در گرجستان برخلاف دیگر کشورها بسیار ساده و آسان است و قیمت آن نیز ارزان است.همانطور که ذکر شد شما با خرید خانه ای به قیمت 35 هزار دلار آمریکا میتوانید اقامت گرجستان را دریافت کنید.
وضعیت مناسب تجارت در گرجستان:گرجستان در حال حاضر به عنوان واسطی استراتژیک برای ارتباط بین اروپا و آسیا شناخته می شود. و به همین دلیل است که از تاریخ اول ژانویه 2018، معاهده تجارت آزاد میان گرجستان و چین به مرحله اجرایی در آمده است.
 موفقیت های کشور گرجستان و آینده درخشانش
علاقه مندان برای دریافت مشاوره در خصوص اقامت گرجستان، راه اندازی کسب و کار در گرجستان، سرمایه گذاری در این کشور،تورهای گرجستان و یا همه امور مربوط به املاک (خرید و فروش و اجاره روزانه) می توانند با شرکت نیاکو به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های مستقر در گرجستان در تماس باشند.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما