باغ سافاری دبی( Dubai Safari Park ) بیش از 2500  حیوان از همه گونه های جانوری وهمه جای جهان را دارد. باغ وحش دبی یکی از باغ وحش های معتبر است که قصد دارد در طبقه بندی 10 باغ وحش برتر جهان جایگاهش را ثابت کند. میتوان گفت باغ وحش سافاری دبی از جاذبه های گردشی پیشرو در امارات است که بهترین شرایط نگه داری را برای حیوانات فراهم آورده. مساحت این باغ وحش 119 هکتار است که بهترین سکونت گاه های زندگی وحش و آب وهوا را به حیوانات مختلف میدهد. باغ وحش از بخش های زیادی تشکیل شده، دهکده عربی، دهکده آسیایی، دهکده آفریقایی به علاوه، تور های سافاری دبی، مزرعه بچه ها، دره ها، آبشار هاو….باغ وحش سافاری دبی

شما به همراه خوانواده ویا دوستان میتوانید در فضای باغ قدم بزنید وبا اماکن منحصر به فرد آن ونیز سکونت گاه های حیوانات آشنا شوید.

باغ وحش سافاری دبی

تور خود را ابتدا از دهکده عربی شروع کنید جایی که حیوانات گوناگون ساکن صحرای عربی مثل؛بز کوهی و آهو در آن زندگی میکنند.باغ وحش سافاری دبی

سپس میتوانید به دهکده سافاری بروید که شامل نمایشگاه کرگدن ها، دره میمون بابون، زرافه، آهو، خرهای وحشی و…است.

باغ وحش سافاری دبی

حتما هم باید سری به دهکده آفریقایی بزنید که حیوانات بزرگ وکوچکی مثل فیل و دم عصایی و بعضی از پرنده های بسیار زیبا مثل فلامینگو را در آن میتوانید مشاهده کنید.

باغ وحش سافاری دبی

دهکده آسیایی هم نمایش های شگفت انگیزی را اجرا میکند که صد در صد بچه ها را خوشحال میکند، در آن جا بچه ها میتوانند با انواع مختلف حیوانات ورفتار های خاص آنان آشنا شوند.

  تفریحات رایگان در دبی ، از تفریحات لذت‌بخش رایگان دبی باخبر شوید

باغ وحش سافاری دبی

حتما از مزرعه بچه های هم خوششان میآید، چرا که محیط مناسبی برای بازی وآشنایی با حیوانات اهلی مانند بز، مرغ و گاو و اسب، میباشد.

باغ وحش سافاری دبی

تور شما محدود به دیدن حیوانات از دور نیست بلکه در زمان هایمعینی میتوانید به برخی حیوانات مانند زرافه از نزدیک غذا بدهید، و مسابقه ببر و کرگدن را زیر آب ببینید.

باغ وحش سافاری دبی

ورود برای بچه های زیر سه سال در باغ وحش سافاری دبی مجانیست.

منبع : urtrips
نویسنده

سفر كردن، فقط تماشا كردن و عكس گرفتن نیست، این تغییری است كه پایدار است تغییراتی كه سفر در شما ایجاد می‌كند در روح شما می‌ماند، شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می‌كند. ( میریام برادی )

یک نظر بنویسید