استخر روباز تهران

نویسنده:

حسین یوسفی

در تاریخ:

ورزش شنا در استخرها معمولا جهت سلامتی و تندرستی در اوقات فراغت لذت بخش هستند حالا در کنار این لذت روباز بودن آن حس زیباتری به آن می بخشد .

بهترین روزهای تابستانی را در استخر های روباز تهران با تخفیف های ویژه خنک شوید و با دوستان خود ساعتی را به دور از شلوغی و تنش های روزانه به آب تنی بپردازید

استخر روباز تهران

ما به شما بهترین استخر های تهران را در نقاط مختلف شهر تهران معرفی می کنیم تا در هر جایی ساکن هستید بتوانید بهترین انتخاب خود را داشته باشید

استخر روباز تهران

استخر آفتاب گلابدره:

اگر دنبال یک استخر روباز خوش آفتاب در شمال تهران هستید استخر روباز گلابدره با امکانات و تجهیزات کامل یک انتخاب خوب برای شماست. در استخر روباز گلابدره تمام ماساژهای حرفه ای توسط ماساژورهای فدراسیون ارائه می شود .

برای درافت بلیت این استخر روباز با ۴۴ درصد تخفیف به سایت تخفیفان مراجعه کنید.

استخر روباز تهران

 استخر آفتاب قدس:

اگر ساکن غرب تهران هستید استخر آفتاب قدس در ایران زمین یکی از بهترین استخرهای تهران در منطقه دو است که می توانید شنا کنید آفتاب بگیرید و از لحظه های خود استفاده کنید.

این استخر در ساعات  ۱۰ صبح الی ۱۸  هر روز ویژه بانوان و از ساعت ۱۹ الی ۲۴ ویژه آقایان در نظر گرفته شده.

شما می توانید با پرداخت ۲۱۵۰۰  تومان اما به ارزش ۴۰۰۰۰ تومان بلیت استخر روباز آفتاب قدس را از تخفیفان تهیه کنید

 استخر روباز ارم :

 اگر می خواهید از  آفتاب داغ تابستانی به همراه شور و نشاط یک آبتنی خوب در روزهای گرم نهایت استفاده را بکنید استخر روباز ارم با تجهیزات کامل نظیر دارای استخر کودکان، سالن ماساژ و آب درمانی در مساحتی بیش از ۴۰۰۰ متر مربع یک انتخاب عالی برای شماست .

استخر روباز تهران

برای رفتن به استخر ارم کافی است با ۳۸% تخفیف بلیت این مجموعه را از سایت تخفیفان تهیه کنید و از روزتان لذت ببرید.

 

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما