مترو وسیله نقلیه عمومی است که مسافرین هم میتوانند با هزینه کم و سرعت بالا به مقصد خود برسند . همچنین در استان اصفهان با توجه به جاهای دیدنی که دارد بیشتر مورد استفاده است .

با افتتاح اولین خط (خط یک) از مترو اصفهان که از ایستگاه قدس (شهرک قدس) تا ایستگاه  آزادی و در ادامه به ایستگاه دفاع مقدس (کوه صفه) منتهی می شود، بسیاری از مردم برای جابجای در نقاط مختلف اصفهان بخصوص در جهت شمال جنوب از مترو استفاده می کنند.

بر آن شدیم تا ادامه آموزشهای اطلاعات شهری ، با تهیه نقشه کامل از مسیر حرکت قطار و ایستگاهها و بعلاوه ارائه جزئیات کامل از ساعات حرکت قطارها در هر یک از ایستگاهها به همه اصفهانی های عزیز در انتخاب صحیح زمان و مکان ایستگاههای مترو اصفهان کمک کرده باشیم.

نقشه مترو اصفهان ،‌ حرکت های مترو اصفهان

همچنین در نقشه خطوط دوم و سوم و ایستگاههای آن آورده شده است که بزودی با اضافه کردن ساعات حرکت قطارهای این ایستگاهها، نقشه را بروز خواهیم کرد.

نقشه ایستگاههای مترو اصفهان (خط یک و دو و سه)

نقشه مترو اصفهان ،‌ حرکت های مترو اصفهان

نقشه خطوط مترو اصفهان

ساعت دقیق حرکت قطار در ایستگاههای خط یک

نقشه مترو اصفهان ،‌ حرکت های مترو اصفهان

نماگرد

منبع : isna،namagard
نویسنده

2 نظرات

 1. سلام وقت بخیر
  این مطلب از سایت نماگرد به آدرس https://namagard.com/isfahan-metro/ کپی شده.
  برای آماده سازی این پست بنده خودم شخصا رفتم مترو عکس گرفتم و حداقل نصف روز زمان برای تهیه پست زمان گذاشتم و استفاده بدون ذکر منبع از آن خارج از اخلاق کاری هست. شما حتما از گزارش DMCA گوگل آگاه هستید. بنده قصد گزارش به گوگل ندارم ولی از شما با سایت رو به رشدتون انتظار میره لینک منبع را در سایتتون قرار بدید.
  منتظر جواب شما هستم
  با تشکر
  عیوضی

  • سلام
   بله حق با شماست البته نام سایت شما در قسمت منبع درج شده بود ولی لینک سایت شما نیز در زیر مطلب درج گردید.
   موفق باشید

یک نظر بنویسید