تور زمینی یک انتخاب خوب و مطمئن برای زنان و مردانی بود که از نظر مالی در وضعیت خوبی بودند و می توانستند به بهترین جاهای اروپا سفر کنند. البته این موضوع به اواخر قرن ۱۸ و اوایل قرن ۱۹ بر می گردد.
با وجود پروازهای ارزان قیمت، قطارهای پر سرعت و دیگر سیستم های جدید، نه تنها موقعیت های جدید بوجود آمده بلکه گستره وسیعی نیز برای گردشگران جدید بوجود آمده است که حماسه سفر خود را به دست خود رقم بزنند.
در این مطلب به ۷ مورد از این جاهای شگفت انگیز در اروپا اشاره میکنیم:
۱ – قله اروپا، اسپانیا

بهترین جاهای دیدنی اروپا هنگام سفر با تور اروپابه عنوان اولین پارک ملی اسپانیا، قله اروپا یکی از پربازدیدترین قله های غرب اروپاست. قله سنگ آهک دندانه دار و دره سقوط توسط مسیرهای پیاده روی به خوبی مشخص شده است و غارهای عمیق مسافران بی باک را به خود جلب میکند. شما هنگام انتخاب تور لحظه آخری اروپا میتوانید مکان هایی که دوست دارید حتما از آنها دیدن کنید را مد نظر داشته باشید.
۲ – جزایر لوفوتن، نروژ

بهترین جاهای دیدنی اروپا هنگام سفر با تور اروپا

با نزدیکی به قبل شمال، جزایر لوتوفن نروژ یکی از رویایی ترین مقاصد گردشگری برای متعصبان، عاشقان طبیعت و کسانی که به ماجراجویی خود اهمیت میدهند، است. مابین ماه می و جولای به اینجا بروید تا زیبایی خورشید را در افق ببینید. با بازدید در بین زمستان شما شاهد آسمانی تاریک با رقص با شفق قطب شمال خواهید بود. شاید در پشت کارت پستال ها طبیعیت زیبای اینجا را بارها و بارها دیده باشید. اگر عاشق آن مکان ها بوده اید لحظه ای از آمدن به اینجا درنگ نکنید.
۳ – کوه های آپوسنی، رومانی

  ۱۷ مورد از بهترین و زیباترین جاذبه های گردشگری اروپا

بهترین جاهای دیدنی اروپا هنگام سفر با تور اروپا

به عنوان قسمتی از غربی ترین کوه های موجود در ترانسیلوانیا، آپوسنی برای یک تابستان کوتاه بسیار ایده آل است. با دمایی خنک و مسیرهای خلوت در جنگل های باستانی.
گرچه خرس های قهوه ای و گرگ ها در این تپه ها پرسه می زنند ولی برای دیدن آنها باید مدت ها صبر کنید. کوهنوردان می توانند راه های مختلف و محافظت شده ای را برای رسیدن به کوه ها امتحان کنند. حتما شما نیز از آن دسته کسانی هستید که قیمت تورها برایتان مهم است علی الخصوص قیمت تور اروپا، ولی مد نظر داشته باشید که سفر به اروپا همیشه گرانتر از سفر به جاهای دیگر در دنیاست و آنهم به خاطر شرایط طبیعت متفاوتی که در این قاره حاکم شده است.
۴ – افسوس، ترکیه

بهترین جاهای دیدنی اروپا هنگام سفر با تور اروپاشهر باستانی که از زمان روم به جا مانده در نزدیکی شهر سلجوک قرار گرفته است که به عنوان کامل ترین شهر کلاسیک دنیا شناخته می شود. برای راهنمایی در ای محل باید پول پرداخت کنید تا جاهای بی نظیر را از دست ندهید. کتابخانه مربوط به قرن دوم، یکی دیگر از جاهای باستانی و مشهور این منطقه است که در نزدیکی تماشاخانه بزرگ قرار گرفته است.
۵ – آویگنون، فرانسه

بهترین جاهای دیدنی اروپا هنگام سفر با تور اروپابرای شهری که جمعیت آن زیر ۱۰۰ هزار نفر است وجود این همه جاذبه تاریخی و هنری باورکردنی نیست. هر ساله در ماه جولای یکی از بزرگترین رویدادهای هنری که برگزاری یک جشنواره است در این شهر صورت میگیرد.
۶ – لیسبون، پرتغال

بهترین جاهای دیدنی اروپا هنگام سفر با تور اروپاصحنه برگزاری مراسمات غذایی در پایتخت پرتغال اتفاقی است که در این سالیان گذشته رواج یافته است. اگر اهل خوردن و نوشیدن هستید و این کار یکی از لحظات لذت بخش زندگی شماست پس حتما این شهر را به لیست مقاصد خود در هنگام جستجو برای تور اروپا بیفزایید. حدود ۳ میلیون نفر گردشگر به خاطر غذاهای دریایی لیسبون در سال ۲۰۱۷ به این شهر سفر کردند.
۷ – شبه جزیره دنگل، ایرلند

  برج زیبا و عجیب استراتوسفر لاس وگاس

بهترین جاهای دیدنی اروپا هنگام سفر با تور اروپاشبه جزیره دنگل در کانتی کری و در جنوب غربی ایرلند قرار دارد و بهشتی است برای علاقه مندان و ماجراجویان خاص. گردشگران میتوانند برای تماشای آب زلال و موج های دوست داشتنی به ساحل اینچ بروند.

منبع : cnn
نویسنده

سفر كردن، فقط تماشا كردن و عكس گرفتن نیست، این تغییری است كه پایدار است تغییراتی كه سفر در شما ایجاد می‌كند در روح شما می‌ماند، شیوه زندگی شما پس از هر سفر تغییر می‌كند. ( میریام برادی )

یک نظر بنویسید