اگر مسافر شهر اردبیل هستید پس حتما علاوه بر اقامت در بهترین هتل های اردبیل، به رستورانی برای صرف غذا هم فکر می‌کنید. این شهر به آش دوغ و غذاهای محلی خصوصا کباب‌های بی‌نظیرش شهرت دارد. چشیدن طعم این کباب‌ها در خود شهر اردبیل لذت دیگری دارد. در این مطلب قصد داریم لیست بهترین رستوران های اردبیل را به شما معرفی کنیم.

رستوران خانه صادقی

اگر علاقه‌مند به فضاهای سنتی و تاریخی هستید، این رستوران گزینه بسیار خوبی است. رستوران صادقی اردبیل یکی از بهترین رستوران های سنتی اردبیل است که از دوران قاجار به جای مانده و انواع غذاهای لذیذ ایرانی را سرو می‌کند. بعد از صرف غذا می‌توانید در دمنوش‌خانه رستوران انواع دمنوش‌ها را سفارش دهید و میل کنید.

آدرس رستوران خانه صادقی اردبیل: محله اوچدکان، کوی سرتیپ آباد.

رستوران های اردبیل ، لذت یک غذای لذیذ در شهر اردبیل

رستوران ضیافت

در این رستوران شما طعم واقعی انواع غذاهای محلی مانند پیچاق قیمه و چیغرتما را می‌چشید. پیچاق قیمه نوعی قیمه است که در تهیه آن از خلال بادام و تخم‌مرغ استفاده می‌کنند و چیغرما هم نوعی خوراک مرغ به حساب می‌آید. در رستوران ضیافت اردبیل علاوه بر غذاهای محلی، خورشت‌های لذیذ و کباب‌های متنوع نیز طبخ می‌شوند. اگر طرفدار کباب بناب هستید حتما بناب این رستوران را امتحان کنید.
آدرس رستوران ضیافت اردبیل: خیابان امام خمینی، جنب سینما انقلاب.

رستوران های اردبیل ، لذت یک غذای لذیذ در شهر اردبیل

رستوران گل سرخ

رستوران گل سرخ از بهترین رستوران های اردبیل: گل سرخ کمی گران تر از رستوران های دیگر است، اما کبابی فراموش نشدنی سرو می کند. بهترین گزینه در رستوران گل سرخ، کباب دنده است که به ترکی قابرقا خوانده می شود.

  رستوران های اصفهان ، طعم فراموش نشدنی غذاهای نصف جهان

نشانی: اردبیل، خیابان عطائی، نرسیده به میدان جانبازان

رستوران های اردبیل ، لذت یک غذای لذیذ در شهر اردبیل

رستوران سیدآقا

رستوران سیدآقا از بهترین رستوران های اردبیل: یک گزینه ی عالی برای خوردن کباب خوب و لذیذ در اردبیل، رستوران سیدآقا است. این رستوران هم برای صرف ناهار باز است و هم برای شام.

نشانی: اردبیل، پیر عبدالملک

رستوران های اردبیل ، لذت یک غذای لذیذ در شهر اردبیل

رستوران خوانسالار

رستوران خوانسالار از بهترین رستوران های اردبیل: یک گزینه ی خوب و خوش مزه برای خوردن کباب، ماهیچه و پیچاق قیمه در اردبیل، رستوران خوانسالار است. برخورد کارکنان خوب است و غذا لذیذ. خوانسالار از ۱۱ صبح تا ۱۱ شب پذیرای مشتریان است.

نشانی: اردبیل، بلوار استقلال، بین میدان ارتش و بسیج، کنار بانک تجارت

رستوران های اردبیل ، لذت یک غذای لذیذ در شهر اردبیل

کبابی حاج قربان

این کبابی یکی از قدیمی‌ترین و بهترین رستوران های اردبیل است که در سال‌های اخیر بازسازی شده و ظاهری شیک و تمیز دارد. کوبیده‌های حاج قربان بی‌نظیرند و بیشتر مردم برای سرو کوبیده به این‌جا می‌آیند. کوبیده مخصوص آن شامل سه سیخ کباب، به همراه گوجه و فلفل است که نان مخصوص هم داخل تنور رستوران پخت می‌شود. در کبابی حاج قربان اردبیل قیمت‌ها ‌با توجه به کیفیتِ خوب غذاها، بسیار منصفانه و مناسب‌اند. در ضمن پس از اتمام خوراکتان با چای از شما پذیرایی می‌کنند.
آدرس کبابی حاج قربان اردبیل: خیابان سعدی، چهارراه باغمیشه، نرسیده به پل سعدی.

رستوران های اردبیل ، لذت یک غذای لذیذ در شهر اردبیل

کبابی حاج ملک

این کبابی رسم بسیار جالبی دارد به طوری‌که مشتریان در زمان ورودشان، قیمت انواع گوشت از راسته گوسفند و جوجه گرفته تا دل و جگر را بر روی دیوار می‌بینند. سپس هر مقدار گوشت تازه‌ای را که بخواهند سفارش می‌دهند و همان لحظه برایشان کباب می‌کنند. فیله گوسفندی این رستوران بسیار معروف است.
آدرس کبابی حاج ملک: خیابان ساحلی، اول خیابان پیرمادر.

  رستوران های بدروم ، معرفی رستوران هایی برای طعم های لذیذ

رستوران شاه عباس

رستوران شاه عباس از بهترین رستوران های اردبیل: برای بعضی افراد طراحی داخلی و چیدمان رستوران بسیار مهم است. اگر طراحی سنتی در یک فضای تاریخی را می پسندید، پیشنهاد ما رستوران شاه عباس است. رستوران در بنای تاریخی حمام ابراهیم آباد قرار دارد و تزیین آن به سبک سنتی انجام شده است.

نشانی: اردبیل خیابان مطهری (ساحلی)، بعد از پل یاقوت

رستوران های اردبیل ، لذت یک غذای لذیذ در شهر اردبیل

رستوران پیتزا سارا

ما به علاقه‌مندان به فست فود، این رستوران را پیشنهاد می‌کنیم. در پیتزا سارا انواع ساندویچ و پیتزا آماده می‌شوند و به کیفیت خوب پیتزایش معروف است.
آدرس پیتزا سارا اردبیل: میدان ارتش، روبه‌روی گلستان علی.

رستوران های اردبیل ، لذت یک غذای لذیذ در شهر اردبیل

رستوران پیزا پیزا

رستوران پیزا پیزا از بهترین رستوران های اردبیل: حتی کباب خور واقعی هم یک جایی از خوردن کباب خسته می شود و ترجیح می دهد تنوع را وارد روزهای خود کند. در این صورت می توانید سراغ فست فود بروید و یک وعده غذای غیرایرانی بخورید.

نشانی: اردبیل، میدان ارتش، روبه روی دبستان معلم

رستوران های اردبیل ، لذت یک غذای لذیذ در شهر اردبیل

رستوران اعیان

رستوران اعیان از بهترین رستوران های اردبیل: همه چیز در رستوران اعیان اردبیل دلپذیر است، از مزه ی غذاها تا رفتار کارکنان. حیف است تا اردبیل بروید و پیچاق قیمه را امتحان نکنید. در اعیان کباب ها هم عالی هستند.

نشانی: اردبیل ، بزرگراه شهدا ، بلوار حافظ

منبع : alaedin.travel،saednews
نویسنده

یک نظر بنویسید