افراد علاقه‌مند به غذا، به هر کجای دنیا که سفر کنند در حال پیدا کردن رستوران‌های خوب و امتحان کردن غذا‌های جدید هستند. در سفر به گرجستان رستوران‌های زیادی در باتومی وجود دارد که می‌توانید با خوردن یک غذای لذیذ محلی یا بین‌المللی، گرسنگی خود را فروکش کنید. در این مطلب برخی از رستوران‌های خوب و مجلل باتومی را به شما معرفی خواهیم کرد.

رستوران گلدن پالاس

وقتی اسم گلدن پالاس را به یک شهروند باتومی بگویید، حتما ظرافت و مدرن بودن به خاطرش می­‌آید. همه چیز در یکی از بهترین رستوران های باتومی مدرن است؛ از دکوراسیون آن گرفته، تا ظروف و سرویس دهی؛ اگر برای غذا خوردن تصمیم گرفتید به این مکان بروید مطمئن باشید با بهترین منوها از غذاهای گرجستانی، ترکیه‌­ای و غذاهای اروپایی رو به رو خواهید شد. در این رستوران هر غذا با نوشیدنی مناسب خود سرو می­‌شود.

رستوران های باتومی ، طعم غذاهای بی نظیر گرجی

رستوران مارکو پلو باتومی

با غذا خوردن در این رستوران و با وجود دکور رمانتیک و قدیمی، می‌توانید سفری به دوران زندگی مارکوپلو داشته باشید. فضای داخل رستوران شبیه به یک کشتی است، اما نه تنها فضای آن بلکه غذا‌های خوش‌طعم و لذیذ آن نیز شما را مجذوب خواهد کرد. غذا‌های اروپایی که در منوی این رستوران دیده می‌شود، قطعا شما را شگفت‌زده خواهد کرد. همچنین باید بدانید که سیگار کشیدن در این رستوران ممنوع است و شاید این تنها نمونه رستوران در گرجستان باشد.

رستوران های باتومی ، طعم غذاهای بی نظیر گرجی

رستوران قلب باتومی

قلب باتومی از بهترین رستوران­‌های این شهر است که در سایت تریپ‌ادوایزر هم امتیاز بالایی دارد. رستوران قلب باتومی (Heart of Batumi) که یک جای خاص و جالب در میان رستوران های باتومی است، به شما این فرصت را می­‌دهد که از طبیعت و فضای شهر لذت کافی ببرید. این رستوران در کنار غذاهای سنتی غذاهای بین­‌المللی را هم در منوی خود به مشتریان ارائه می‌­دهد. فضای این رستوران به‌گونه­‌ای است که وقتی در این رستوران غذا می‌­خورید احساس می­کنید بخشی از خانواده‌ی این رستوران هستید و فقط حس یک مشتری را ندارید. این احساس جالب بدلیل برخورد بسیار گرم کارکنان آن است که در نوع خود بی‌نظیر است.

  رستوران های شیراز ، طعم غذاهای اصیل شیرازی

رستوران های باتومی ، طعم غذاهای بی نظیر گرجی

رستوران کلودز 

آیا تجربه غذا خوردن بر فرازر ابر‌ها را دوست دارید؟ این رستوران دقیقا همان چیزی است که به دنبالش بودید. غذایی که در منوی رستوران می‌بینید، از سراسر اروپا انتخاب شده و می‌توانید از طعم و مزه آن لذت ببرید. چشم‌انداز رستوران بسیار خاص و نفس‌گیر است. شما تجربه غذا خوردن در رستوران کلودز را هرگز فراموش نخواهید کرد.

رستوران های باتومی ، طعم غذاهای بی نظیر گرجی

رستوران فان فان

فان فان مجموعه ای است که هم کافه و هم رستوران دارد. این رستوران هر آن چیزی را که مایل باشید برای شما فراهم می­‌کند. فضای داخلی آن گرم و دوستانه است و به این اجازه را می‌­دهد که به راحتی با خودتان خلوت کنید و از غذا و نوشیدنی خود لذت ببرید. فان‌فان صرف‌نظر از آنکه در چه زمانی از طول روز هستید همواره به روی مشتریان خود باز است.

رستوران های باتومی ، طعم غذاهای بی نظیر گرجی

رستوران پلیون باتومی

رستوران پلیون، یکی از بهترین رستوران‌های باتومی است که در هتل هیلتون باتومی واقع شده و با تمامی استاندارد‌های روز دنیا مطابقت دارد. غذا‌های سنتی گرجستان به بهترین شکل ممکن و باتوجه به رعایت کوچک‌ترین جزئیات، پخته و سرو می‌شود. چندین غذای بین‌المللی نیز در منوی رستوران دیده می‌شود که برای هر نوع سلیقه غذایی مناسب است.

رستوران های باتومی ، طعم غذاهای بی نظیر گرجی

رستوران ورونیکا

رستوران ورونیکا از آن دست رستوران­‌هایی است که باعث می­‌شود در آن حس خوشایند راحتی را تجربه کنید. وقتی در این رستوران غذا می­‌خورید درست شبیه به حس و حال غذا خوردن در خانه‌ی یکی از دوستان‌تان است.

رستوران های باتومی ، طعم غذاهای بی نظیر گرجی

کیفیت غذا در این رستوران هم فوق‌­العاده است. صرف‌نظر از آن‌که سفارش شما غذای گرجی باشد یا غذایی بین‌­المللی فضای رستوران به شکلی است که شما را در جزئیات غرق می‌کند.

منبع : safarzon،kooleposhty
نویسنده

یک نظر بنویسید