مراکز خرید وان ترکیه ، در بهترین مراکز وان حسابی خرید کنید

مراکز خرید وان محبوب‌ترین مرکزخریدهای ترکیه برای ایرانیان به شمار می‌روند. شهر وان یکی از شرقی‌ترین شهرهای ترکیه است و به همین دلیل نزدیک‌تر از دیگر شهرهای بزرگ ترکیه به ایران است. از همین رو سفر به شهر وان و بازدید از مراکز خرید وان یکی از علاقه‌مندی‌های ایرانیان در چند سال اخیر است. در این نوشته، با 7 مرکز خرید مشهور وان آشنا می‌شویم.

1. بازار قدیمی وان

بازار اصلی شهر وان از دو خیابان متقاطع «کاظم کارابکر» و «جمهوریت» شکل گرفته و از ابتدا تا انتهایش پر از غرفه‌هایی‌ست که نام نشان‌های خارجی و معروف اروپایی و آمریکایی را در خود جا داده است. کافی‌ست کمی چشم بگردانید تا نمایندگی برندهایی مانند آدیداس، ال‌سی‌واکی‌کی، نایکی، کینتکس و… را در این‌جا ببینید.‌ این‌جا برای یک تجربه‌ی لوکس خرید در وان ترکیه بسیار مناسب است.

مراکز خرید وان ترکیه ، در بهترین مراکز وان حسابی خرید کنید

2. وان ای وی ام

محبوب‌ترین و مشهورترین در میان مراکز خرید وان، مرکز خرید Van AVM ترکیه است. تنوع محصولات و حضور برندهای مشهور جهان، از مهمترین ویژگی‌های این مرکز خرید است. بسیاری از کسانی که از این فروشگاه خرید کرده‌اند معقدند هر نوع لباسی مد نظر شما باشد، در آن پیدا می‌کنید. شما علاوه بر خرید در این فروشگاه بزرگ می‌توانید از کافه گلوریا جین، تماشای فیلم در سالن‌های سینما یا رفتن به فست فود و رستوران لذت ببرید. این فروشگاه در آخر هفته‌ها بسیار شلوغ است. این مرکز خرید فضای بازی ویژه کودکان نیز دارد.

3. تورکوز آ.و.م

این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید وان است که در مرکز این شهر قرار دارد و حال و هوای سنتی و محلی دارد و در آن می‌توان سوغات و اجناس اصل ترکیه را همه‌روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ شب تهیه کرد.

در این مجموعه علاوه بر برندهای ترکیه‌ای برندهای اروپایی هم می‌توان یافت. همچنین این مرکز دارای کافی‌شاپ و سالن آمفی تئاتر است.

مراکز خرید وان ترکیه ، در بهترین مراکز وان حسابی خرید کنید

4. آیدین پریهان مرکزی

آیدین پریهان از مراکز خرید وان است که به محیط آرام و مطبوعش مشهور است. مرکز خرید وان Aydin Perihan Merkezi، مجهز به سالن سینما، مرکز بازی‌های کامپیوتری و زمین بولینگ است. یکی از محبوب‌ترین بخش‌های این مرکز خرید، فروشگاه star2000 است که از نظر قیمت نظر مثبت بسیاری از مشتریان این مرکز خرید را جلب کرده است. این فروشگاه که نسبت به دیگر مراکز خرید وان، به مرکز شهر و هتل‌های شهر نزدیک‌تر است، دسترسی آسانی دارد.

مراکز خرید وان ترکیه ، در بهترین مراکز وان حسابی خرید کنید

5. آتایوس سیلور

یکی از مراکز خرید پرطرفدار وان، آتایوس سیلور Atayos silver نام دارد که در نزدیکی این بازار محبوب در وان می‌توانید هتل‌ها و رستوان های خوب پیدا کنید. در این مرکز خرید می‌توانید هرچه لازم دارید پیدا کنید؛ مانند شیرینی‌ها و باقلواهای معروف ترکیه‌ای. در این مرکز خرید همانند سایر مراکز می‌توانید از فروشگاه‌های برندهای مختلف خریداری کرده و از رستوران‌ها استفاده کنید.

6. سیتی وان ای وی ام

در محله شرفی، بلوار جمهوریت فروشگاه شهر وان مرکز خرید City Van AVM قرار گرفته است. این فروشگاه نسبت به بقیه فروشگاه‌های وان، تازه تاسیس‌تر است و برندهای بزرگ به تدریج به آن وارد می‌شوند.

7. مرکز خرید راناس

کارکنان و فروشندگان مرکز خرید Ranss Shopping Center برخورد مناسبی با مشتریان دارند و خدمات مشتریان مانند حمل کالا برای خریدهای زیاد انجام می‌شود. در اطراف این مرکز خرید جای پارک کم پیدا می‌شود. لازم است در این مرکز خرید خوب بگردید و قیمت‌های مختلف، تخفیف‌ها و حراج‌ها را چک کنید تا بهترین قیمت و کیفیت را پیدا کنید.

دیدگاه خود را بنویسید