استانبول برای تبدیل شدن قطب اصلی گردشگری دنیا هیچ مرزی را نمی‌شناسد. این شهر تنها به اماکن تاریخی، مراکز خرید متنوع و فستیوال‌های مختلف هنری اکتفا نکرده و با نگاهی ویژه سعی کرده مکان‌های خاصی از سراسر دنیا را در خاک استانبول باز آفرینی کند. نمونه‌هایی از این دست را می‌توان در شهر بازی اسفانبول و آکواریوم استانبول مشاهده کرد، اما خاص‌ترین آن‌ها مرکز خرید ونیز است، جایی که با بهترین شکل ونیز ایتالیا با تمام جزئیات باز آفرینی شده است.

اوت لت ونیزیا ، ونیز را در استانبول تماشا کنید

مرکز خرید ونیزیا در منطقه اروپایی شهر استانبول واقع شده و یکی از برترین هولدینگ های تجاری این شهر به نام گورسوی مسئول ساخت آن بوده است. معماری سبک ایتالیایی این مرکز خرید تماشایی لذت خرید کردن از آن را چند برابر کرده و سبب شده که این بازدید  میدان مشهور سن ‌مارکوی ایتالیا هم در این مرکز طراحی و ساخته شده است. در قسمتی که میدان سن مارکوی ایتالیا در مرکز خرید ونیزیا در استانبول امکان خرید از صدها برند معروف فراهم وجود دارد، البته چون اینجا اوت‌لتِ برندهای معروف است قیمت ها بسیار مناسب هستند.

چه چیزی اوت‌لت ونیزیا را متفاوت می‌کند؟

علاوه بر معماری زیبا و مغازه‌های مختلف آنچه که به زیبایی این مرکز می‌افزاید و آن را خاص کرده است، قایق‌های کشیده و باریکی هستند که در ونیز ایتالیا برای جابجایی مسافران استفاده می‌شوند و به آن‌ها گُندولا می‌گویند؛ در اوت‌لت ونیزیا هم می‌توانید یکی از آن‌ها را اجاره کنید و به گشت و گذار در میان آب راه‌ها و مغازه‌ها بپردازید و هر وقت مغازه‌ای توجه شما را جلب کرد، پیاده شوید و خرید خود را انجام دهید.

  موزه اسباب بازی استانبول ، مکانی جذاب برای کودکان

اوت لت ونیزیا ، ونیز را در استانبول تماشا کنید

چه چیزهایی می توان در اوت‌لت ونیزیا خرید؟

شما در مرکز خرید ونیزیا اوت لت در استانبول می توانید از بهترین و مشهورترین برندهای ترکیه ای، اروپایی و آمریکایی نیز با قیمت های بسیار مناسب خرید کنید. نکته ای باید در نظر داشته باشید این است که به هیچ وجه دست خالی از این مرکز خرید بیرون نخواهید رفت. از جمله برندهایی که در این مرکز خرید دارای شعبه هستند نیز عبارت از کوتو، ال سی واکی کی، بامبی، لوفت، سارار، و همینطور بهترین فست فودها و کافه هایی که در جهان فعالیت دارند نیز در این مرکز خرید دارای شعباتی هستند که شما عزیزان پس از خرید می توانید در این فروشگاه ها غذایی میل کنید و انرژی از دست رفته خودتان را بدست آورید.

به غیر از خرید لباس و رفتن به رستوران های متنوع و با کیفیتی که در این مرکزخرید وجود دارد شما می توانید در زمینه تکنولوژی و علی الخصوص موبایل هم مغازه‌های خوبی هست. برند سامسونگ مغازه‌ای برای عرضه محصولاتش دارد. تُرک تله‌کوم و تِکنوسا همگی در ونیزیا اوت‌لت شعبه دارند. تکنوسا مرکزی است که لوازم خانگی الکتریکی هم در کنار کامپیوتر و موبایل عرضه می‌کند.

اوت لت ونیزیا ، ونیز را در استانبول تماشا کنید

شکم گردی در ونیزیا

بعد از گشت و گذار و خریدی حسابی، حالا وقت آن رسیده که سری به مغازه کاساپ دونر بزنید و یکی از خوشمزه‌ترین غذاهای ترکیه یعنی دونر را نوش جان کنید. البته دیگر رقیب آن یعنی برند بای دونر در ونیزیا شعبه دارد که دونر کباب‌هایش در سراسر ترکیه شهرت یافته‌اند.

خدمات اوت‌لت ونیزیا

بیشتر بانک‌های معروف ترکیه در این مرکز حضور دارند و شما می‌توانید با استفاده از ATM آن‌ها پول نقد دریافت نمایید و اگر مستر کارت دارید بدون دغدغه خرید خود را انجام دهید.

  مرکز خرید جواهر ، از مراکز مدرن و معروف استانبول

این مرکز توجه ویژه‌ای به معلولین داشته و افرادی که توانایی حرکت ندارند می‌توانند با ارائه کارت شناسایی ویلچر دریافت نمایند.

در صورتی که وسیله خودتان را گم کردید، می توانید به سمت مرکز مربوط به اشیا گم شده در اطراف میدان سن مارکو در مرکز خرید ونیزیا اوت لت در استانبول بروید و در آن جا پیگیری وسیله خودتان را بنمایید، در صورتی هم که چیزی پیدا کردید حتما آن را به این مرکز تحویل دهید تا صاحبش پیدا شود.

برای کسانی هم که می خواهند نمازشان را اول وقت بخوانند می توانند به مسجدی که در این مرکز خرید در نظر گرفته شده نیز بروند و نمازشان را بخوانند.

کسانی که بچه ی کوچک دارند هم نگران نباشند برای آن ها نیز اتاق های نگهداری از کودک در نظر گرفته شده تا بتوانند در این اتاق های کمی استراحت کنند و بعد از آن به ادامه خرید در این مرکز خرید جذاب و ایتالیایی در استانبول بپردازند.

همچنین دارای 9 سالن سینما است که محبوب‌ترین فیلم‌های ترکیه و گاهی هالیوود را به نمایش می‌گذارند.

اوت لت ونیزیا ، ونیز را در استانبول تماشا کنید

دسترسی به اوت‌لت ونیزیا

به منظور دسترسی به ونیزیا اوت لت در استانبول توجه داشته باشید که اگر در میدان تکسیم هستید برای رسیدن به ونیزیا اوت‌لت سوار مترو شوید و در ایستگاه مجیدیه کوی – شیشلی از مترو پیاده شوید. بعد از خروج از ایستگاه مترو سراغ متروبوس (متروبوس استانبول به خطوط BRT شباهت دارند که از بزرگترین بزرگراه استانبول (E5 YOL) میگذرند.) را بگیرید و در ایستگاه اِدیرنه از ایستگاه پیاده شوید.

ساعت کاری : ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

  جاهای دیدنی استان قرقلرایلی در ترکیه

آدرس: Karadeniz Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:408, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul, Turkey

منبع : eligasht،touryab.travel
نویسنده

یک نظر بنویسید