شهر پاتایا بسیاری از دیدنی‌ های کشور تایلند را در خود جای داده است و جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی و هنری بسیاری در آن وجود دارد. طبیعت سرسبز و استوایی پاتایا، گردشگران بسیاری به سمت خود جذب می‌کند تا در دل جنگل‌های انبوه گرمسیری این منطقه به جست‌وجو و کاوش بپردازند. باغ استوایی نانگ نوچ یکی از دیدنی های تایلند است که با فضای سبز و امکانات بسیار می‌تواند شما را سرگرم و با انواع گیاهان استوایی آشنا کند. طبیعت زیبا و تر وتازه این باغ دلربایی می‌کند و محیط آرام آن برایتان جذابیت بسیاری خواهد داشت.

باغ استوایی نانگ نوچ ، جاذبه ای طیبی و زیبا در پاتایا

مشخصات باغ نانگ نوچ 

نانگ نوچ مساحت 2.000 کیلومتر مربع و دارای 33 بخش است که انواع درختان و گیاهان و گل های از گوشه کنار دنیا، کاکتوس، ارکیده،نخل را از مناطق مختلف جهان مانند آمازون، ایتالیا، فرانسه، منطقه کارائیب درون خودش جا داده است. این باغ در سال 1954 میلادی توسط آقای پیست و همسرش خانم نانگ نوچ  که یک زمین سرسبز 2.500 کیلومتری بود خریداری شد و خانم نوچ با سفرهای که به کشورهای مختلف و ایده گرفتن از باغ های جاهای دیگر دنیا دید تصمیم گرفت که این باغ را به سبک کشورهای اروپائی درآورد و چهره فعلی باغ نتیجه زحمات ایشان و همسرش است که اکنون توسط پسرشان کامپون تانساچا و 1800 کارمند او مدیریت میشود و روزانه بیش از 6000 نفر بازدید کنند دارد.

باغ استوایی نانگ نوچ ، جاذبه ای طیبی و زیبا در پاتایا

در باغ استوایی نانگ نوچ برنامه‌های متفاوتی همراه با موسیقی زنده اجرا می‌شود که فرهنگ و هنر کشور تایلند را به نمایش می‌گذارد، مانند نمایش ورزش سنتی و مورد علاقه مردم این مرز و بوم که ورزش رزمی موی تای نام دارد، یا حرکات نمایشی فیل‌ها و رقص فولکور تایلندی‌ها از نمایش‌های جذاب باغ استوایی نانگ نوچ به شمار می‌روند. همچنین  بعد از نمایش حرکات فیل‌ها می‌توانید سوار فیل‌ها شوید و با آن‌ها عکس بگیرید، یا به دریاچه باغ بروید، سوار قایق‌های پدالی بشوید و از 60 گونه ماهی که در دریاچه آن زندگی می‌کنند دیدن کنید و به آن‌ها غذا بدهید. اگر تصمیم دارید با فرزندانتان به کشور تایلند سفر کنید، پیشنهاد می‌کنیم از این باغ زیبا دیدن کنید.

باغ استوایی نانگ نوچ ، جاذبه ای طیبی و زیبا در پاتایا

آدرس باغ نانگ نوچ پاتایا تایلند: منطقه بنگ لامونگ در استان چونبوری خیابان ساحل 10، کوی 218

منبع : alaedin.travel،touryab.travel
نویسنده

یک نظر بنویسید