بهترین مراکز خرید سامویی

بهترین مراکز خرید سامویی

بهترین مراکز خرید سامویی که برترین فرصت های خرید را در اختیار شما می گذارد در محبوب ترین ساحل سامویی یعنی Chaweng واقع شده است. مراکز خرید، بازارهای، بوتیک ها، سوپر مارکت های بزرگ با قیمت های ثابت در سامویی وجود دارند که مسافران نیز برای رفتن و خرید کردن نباید مسیر طولانی و یا سختی را طی کنند.

در اینجا شما بوتیك های مختلف، جواهر فروشی و لباس هایی كه كار دست است را می توانید خریداری کنید. مغازه های زیبای مبل فروشی، فروشگاهی است كه شما میتوانید مبل هایی شیك با چوب ساج را خریداری كنید. لباس های ورزشی با مارك تحت لیسانس تایلند نیز در فروشگاه ها وجود دارند و می توانید آنها را با قیمت ارزان تر بخرید. عینك و عینك آفتابی در اینجا بسیار ارزان هستند.

فستیوال مرکزی سامویی

مرکز خریدی که خود را با عنوان مرکزی کامل و بزرگ از شیوه ی جدید زندگی و مد تعریف کرده است.این مرکز خرید دارای سه طبقه و ۹۰,۰۰۰sqm فضای خرده فروشی و غذاخوری های بزرگ است و در بین جاده ی ساحلی Chaweng و در نزدیکی دریاچه واقع شده است.

بهترین مراکز خرید سامویی

جاده ی ساحلی Chaweng سامویی

برای کسانی که به دنبال لباس ورزشی،لباس شنا،لباس ساحلی و…آن همبه قیمت ارزان و در تنوع بالا هستند،بازاری که در جاده ی ساحلی Chaweng واقع شده می تواند،مناسبترین باشد.در امتداد این جاده ی ساحلی زیبا قدم بزنید و از خرید کردن لذت ببرید.

بازار شب Lamai سامویی

درست در مرکز شهر،نسخه ای کوچک از بازار شبانه ی Patpong بانکوک را مشاهده خواهید کرد.وسایل زیادی در این بازار به فروش می رسد که حتی قدم زدن در آن می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

بهترین مراکز خرید سامویی

بازار روستای ماهیگیرها سامویی

روستایی که جاده ی باریک آن به ساحل ختم می شود و در این مسیر مغازه های قدیمی بسیاری خواهید دید که هر محصولی را با قیمت پایین می توانید در این بازار پیدا کنید.

مرکز خرید هات کلاب سامویی

مرکز خرید هات کلاب در سامویی ، یکی از بهترین محل های فروش انواع و اقسام لباس ها و تیشرت ها می باشد. فقط در هات کلاب، مشتریان قادر به امتحان و پوشیدن جنس نیستند و جنس فروخته شده تعویض یا پس گرفته نمی شود.

بهترین مراکز خرید سامویی

اسکله Bophut سامویی

مکانی شیک که میان یک مرکز خرید و بازار واقع شده است.فضای باز آن حدود ۵۰۰۰متر مربع و ۱۲۰ واحد که به سبک معماری غربی و شرق بهم آمیخته شده ،درست شده است.محصولات خوب و با کیفیت و همچنین خدمات خرید خوب را در این مرکز خرید می توانید ببنید و تجربه کنید.

گالری و کافه هنری آقای سامویی

ک گنج واقعی از نقره، طلا، جواهرات، خرده ریز، زیور آلات و روسری، دستبند، پابند، گردنبند، حلقه و گوشواره ساخته شده از هر فلزی و جواهری که تصور کنید در این گالری یافت می شود.از میان هزاران طرح و رنگ یا می توانید انتخاب کنید و یا طرح خود را برای ساخته شدن ارائه دهید.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما