نیازمند تقویت زیرساخت های گردشگری در همدان

نویسنده:

مرتضی

در تاریخ:

نیازمند تقویت زیرساخت های گردشگری در همدان

به گزارش جاذبه ها به نقل از خبرنگار مهر، حمیدرضا حاجی بابایی در جلسه با مدیرعامل و معاونان مخابرات استان همدان که با هدف بررسی پروژه شهر الکترونیک برگزار شد، گفت: ظرفیت همدان به عنوان یکی از استان های کشور با ابعاد تاریخی و فرهنگی و اقتصادی و سیاسی ایجاب می کند به آخرین دستاوردهای فناوری مجهز شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه نخبگان همدان موضوع مخابرات و فناوری اطلاعات یکی از اولویت هایی بود که مطرح شد و جمع بندی نهایی به این موضوع ختم شد که باید نقشه عملیاتی توسعه مخابرات همدان بر اساس برنامه توسعه مخابرات کشور و سایر اسناد فرادستی در این حوزه در اسرع وقت تهیه شود.

وی تاکید کرد: همدان از نظر مخابرات جایگاه خودش را ندارد و باید برنامه ای تدوین شود تا همدان بتواند نقش منطقه ای خود را در این حوزه ایفا کند.

حاجی بابایی با اظهار گله مندی از وجود نقاط کور مخابراتی در استان همدان گفت: قطعی موبایل و اینترنت در قسمت عمده ای از راه ها و اتوبان ها و روستاهای همدان گزارش می شود که این وضعیت در شان استان همدان نیست.

وی تاکید کرد: رویکرد گردشگری همدان ایجاب می کند این استان در حوزه ارتباطات و فناوری پاسخگوی گردشگران داخلی و خارجی باشد که در حال حاضر این زیرساخت در همدان ضعیف است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی پیگیری و استفاده از ظرفیت های قانونگذاری برای توسعه مخابراتی همدان را از اولویت ها در مجلس شورای اسلامی برشمرد.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما