زیباترین چشم اندازهای طبیعی را در جزایر هاوایی ببینید

زیباترین چشم اندازهای طبیعی را در جزایر هاوایی ببینید

جزایر هاوایی پنجاهمین ایالات کشور آمریکا در اقیاوس آرام می باشد که هشت جزیره را در بر می گیرد که بزرگترین آنها جزایر هاوایی می باشد و پایتخت آن هونولود است، این جزیره زیبا ترین سواحل دنیا را در خود جای داده و لقب زیباترین جزایر جهان و همچنین بهشت اقیانوس آرام را به خود اختصاص داده است، زیبا ترین چشم اندازهای طبیعی را جزایر هاوایی دارد.

جزیره اوآهو

شهر هونولولو، پایتخت جزایر هاوایی در جزیره اوآهو قرار دارد و با کمی رانندگی می توانید خودتان را از موزه ها و مکان های تاریخی این شهر به جنگل ها و سواحل برسانید. یکی از تفریحات لذتبخش در این جزیره امتحان غذاهای خوشمزه ای است که بهترین سرآشپزهای دنیا آن ها را می پزند. اوآهو جزیره ای مدرن است که افرادی از فرهنگ های مختلف، از غرب و شرق گرفته تا قبایل سنتی در آن زندگی می کنند.

زیباترین چشم اندازهای طبیعی را در جزایر هاوایی ببینیدساحل کائاناپالی (مائوئی)

ساحا کائاناپالی جزو ساحل های پر جمعیت و محبوب جزایر هاوایی می باشد، که در بخش غربی مائویی واقع شده است و از آبهای سفید و کریستالی نیز برخوردار است. در این ساحل اقامتگاه ها و هتل های بسیاری وجود دارد، منزلگاه های ساحلی اتاق های شیک و مدرن، مراکز تناسب اندام، استخر و سایر امکانات را برای گردشگران تور هاوایی فراهم می کند. این ساحل مانند برخی دیگر از ساحل ها امکان مناسبی برای شنا کردن و ورزش های آبی می باشد که تجربه ای به یاد ماندنی را به ارمغان می آورد. گردشگران برای جست و جوی نهنگ های زیبای آبی می توانند قایقی اجاره کنند و در ساحل گشتی بزنند. ساحل کائاناپالی یکی از زیبا ترین نقاط برای تماشای غروب خورشید می باشد.

زیباترین چشم اندازهای طبیعی را در جزایر هاوایی ببینید

جزیره هاوایی

در این جزیره می توانید کوه کیلاویا، فعال ترین آتشفشان دنیا را ببینید و یکی از منحصربفردترین مناظر دنیا را تجربه کنید: ریختن گدازه های آتشفشان به داخل دریا! اگر علاقه به کوهنوردی و مسیرنوردی داشته باشید می توانید با باشکوه ترین چشم اندازهای ناب مثل دره های زمردین، استخرهای یخ زده آبشارها و مرتفع ترین قله ها روبرو شوید. این جزیره جان می دهد برای دیدن حیات وحشی فوق العاده از تماشای پرش دلفین ها گرفته تا تماشای شنای لاک پشت ها دریایی و ماهی های رنگارنگ.

زیباترین چشم اندازهای طبیعی را در جزایر هاوایی ببینید

جزیره لانائی

مناظر خیره کننده جزایر دیگر را فراموش کنید و در جزیره لانائی حس لذتبخش جزایر نیمه گرمسیری را دور از دیگر نقاط دنیا تجربه کنید.

زیباترین چشم اندازهای طبیعی را در جزایر هاوایی ببینید

تقریبا همه جزیره پر از درختان آناناس است که در قرن بیستم به بیشتر نقاط دنیا صادر می شدند. ساحل Hulupo’e با ماسه های درخشانش بهترین جا برای غواصی است.

دیدگاه خود را بنویسید