پارک آبی بلک مونتین ، جاذبه تفریحی تایلند

پارک آبی بلک مونتین ، جاذبه تفریحی تایلند

پارک آبی بلک مونتین تایلند (Black Mountain Water Park Thailand)، یکی از جاذبه‌های تفریحی تور تایلند برای تجربه لحظاتی خوش با خانواده است.

پارک آبی بلک مونتین ، جاذبه تفریحی تایلند

هر گردشگر از سفر خود هدف خاصی را دنبال می کند به طوری که برخی تمایل دارند سیری در میان جاذبه های تاریخی داشته باشند ، تعدادی به دنبال محیطی آرام و بکر برای استراحت هستند و برخی نیز تفریح و ماجراجویی را به هر چیز دیگری ترجیح می دهند. اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که تفریحات هیجان انگیز در اولویت قرار دارد در سفر به تایلند تفریح در پارک آبی بلک مونتین تایلند را از دست ندهید. چرا که بلک مونتین با سرسره های هیجان انگیز و استخرهای بزرگ فرصت تفریح در یکی از بهترین های آسیا و جهان را برای شما به ارمغان می آورد.

پارک آبی بلک مونتین ، جاذبه تفریحی تایلند

این پارک آبی که در فاصله ۱۵ کیلومتری شهر هوآهین واقع شده از جاذبه های گردشگری تایلند به شمار می آید و گردشگرانی که در بانکوک اقامت دارند به راحتی با طی مسافتی ۲.۵ ساعته می توانند از آن استفاده کنند و روزی سرشار از نشاط را در کنار دوستان و خانواده خود سپری کنند. علاوه بر بازی های مختلف در پارک آبی بلک مونتین امکانات رفاهی مناسبی گنجانده شده و تمامی کارکنان آن دوره های کمک های اولیه ، غریق نجات و دوره های CPR را آموزش دیده اند و از لحاظ جسمانی از سلامت کامل برخوردار هستند.

درباره پارک آبی بلک مونتین بیشتر بدانید

بلک مونتین در کشور تایلند قرار گرفته است و وسعتی حدود ۴۰۰۰۰ متر مربع دارد. این پارک تفریحی در سال ۲۰۱۱ افتتاح شد و خیلی زود توانست خود را در دل گردشگران تایلند جا کند. بلک مونتین در لیست ۲۵ پارک آبی برتر دنیا قرار دارد و علاوه بر این به دلیل وسعت و امکاناتی که دارد، یکی از به روز ترین پارک های آبی آسیا هم هست.
امکانات و لوزازم هیجان انگیز پارک آبی بلک مونتین
به طور کلی، این پارک آبی، ۹ سرسره و ۶ استخر نسبتا بزرگ دارد و انواع مختلف سرسره در این پارک آبی، مطمئنا هیجان انگیزترین قسمت پارک آبی است:
– یکی از سرسره ها، زنبور نام دارد که به رنگ زرد و مشکی و دقیقا شبیه زنبور است و حدود ۷۶ متر ارتفاع دارد و بعد از بالا رفتن از آن کافی است خودتان را رها کنید تا با سرعت باورنکردنی ای به داخل یک استخر آب پرتاپ شوید.

– یکی از سرسره های خانواده دوست این پارک، سرسره سبز است که ارتفاعی ۲۰ متری دارد و با شیب ملایم و کمی که دارد، فرصت خوبی برای گرم کردن خود برای یک روز پر هیجان است!
– دوست دارید دسته جمعی و با خانواده یا دوستان تفریح کنید؟ سرسره موجی پهن هم برای شما پیشنهادی دارد! این سرسره، شیب ملایمی دارد و بنابراین انتخاب خوبی برای تمام افراد بزرگ و کوچک خانواده است.
شاید بعد از امتحان کردن این همه هیجان دوست داشته باشید تا کمی استراحت کنید و از طرفی از پارک هم بیرون نروید. بنابراین می توانید یک تیوپ بردارید و در رودخانه آرام، به آرامی غوطه ور شوید…
بلک مونتین هم مانند هر پارک آبی خوب دیگری، استخر موج دارد که بر خلاف پارک های دیگر که بخش سرسره ها بهترین بخش آن هستند، استخر موج یکی از بهترین بخش های این پارک آبی است. کافی است یک تخته بردارید و خود را در آغوش موج های خروشان رها کنید… این موج ها هر ۲۰ دقیقه یکبار در استخر ایجاد می شوند.

پارک آبی بلک مونتین ، جاذبه تفریحی تایلند

ساعت کاری مجموعه تفریحی بلک مونتین

گردشگران تور تایلند هر روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ عصر پذیرای مراجعه کنندگان می‌کنند و هزینه بلیط برای بزرگسالان و افراد بالای ۱۴۰ سانتی متر ۶۰۰ بات ، برای کودکان با قد بین ۱۱۰ تا ۱۴۰ سانتی متر ۳۰۰ بات و کودکان با قد کمتر از ۱۱۰ سانتی متر رایگان است.

دیدگاه خود را بنویسید