بهترین جاذبه های گردشگری در پاراگوئه

بهترین جاذبه های گردشگری در پاراگوئه

جمهوری پاراگوئه یا قلب آمریکای لاتین کشوری در قاره آمریکای جنوبی است که به دلیل کمبود منابع معدنی، اقتصادش بر پایه کشاورزی می‌‌گذرد. این کشور از جنوب و جنوب غربی با آرژانتین، از شرق و شمال شرقی با برزیل و از شمال غربی با بولیوی همسایه است.

نتیجه تصویری برای پرچم پاراگوئه

برای اولین بار اروپایی‌ها در اوایل قرن ۱۶ میلادی این کشور را کشف کردند و شهر آسونسیون، پایتخت آن، در ۱۵۳۷ توسط جهانگرد اسپانیایی، خوان د سالارز بنا نهاده شد. این کشور تا سال ۱۸۱۱ مستعمره اسپانیا بود. هرچند استقلال این کشور از اسپانیا تقریبا بدون خونریزی بود اما پاراگوئه در طول تاریخ پس از استقلال خود درگیر جنگ‌های زیادی شد که مهمترین آنها جنگ با کشورهای برزیل و اوروگوئه بود.

آب و هوای این کشور بین آب و هوای شبه استوایی تا آب و هوای معتدل تغییر می‌کند. در نواحی شرقی بارش زیاد باران و در نواحی غربی مناطق تقریبا خشک به چشم می‌خورد.

جمعیت این کشور حدودشش میلیون و ۸۳۱ هزار نفر با میانگین سنی ۲۲ سال است. نزدیک به ۹۵ درصد از مردم این کشور از نژاد مستیزو هستند که ترکیبی است از نژاد اسپانیایی و آمریندیان. دین اکثریت مردم این کشور مسیحیت است. زبان‌های رسمی پاراگوئه اسپانیایی و گوارانی است.

اطلاعات کلی درباره کشور پاراگوئه

زبان رسمی : اسپانیایی

واحد پول : گوارانی (PYG)

ولتاژ برق : ۱۱۰ ولت

فرودگاه ها : فرودگاه بین‌المللی سیلویو پتیروسی،فرودگاه خوآن د آیولاس

پیش شماره کشور پاراگوئه : ۵۹۵+

شهرهای مهم گردشگری پاراگوئه

پایتخت و بزرگترین شهر این کشور آسونسیون نام دارد. سان لورنزو، سیوداد دل استه و پدرو خوان انکارناسیون هم از شهرهای مهم و توریستی کشور می باشند.

دیدنی های پاراگوئه

 موزه دل بارو

موزه دل بارو از دیدنی‌های جذاب شهر آسونسیون در کشور پاراگوئه به شمار می‌رود. این موزه مناسب با هر سلیقه‌ای است، چرا که در این موزه انواع نقاشی‌های مدرن، صنایع دستی از مرز و بوم کلمبیا و کاریکاتورهای مختلف و متنوعی وجود دارد که شما را مجذوب خود خواهد کرد. در کنار این فضا، فضایی دیگر خارج از موزه دل بارو وجود دارد که دریاچه اطراف آن را نیز در بر می‌گیرد. البته خود موزه از سه بخش جداگانه تشکیل شده است. یک بخش به موزه سفال مربوط می‌گردد و یک بخش دیگر موزه هنرهای بومی را شامل می‌شود و در بخش سوم موزه هنرهای معاصر را به نمایش گذاشته‌اند.

بهترین جاذبه های گردشگری در پاراگوئه

پانتئون ملی قهرمانان

پاراگوئه هم مانند دیگر کشور یک نماد ملی دارد که در شهر آسونسیون پایتخت این کشور واقع می باشد. این بنا که نماد قهرمانی شناخته می شود مکان مهمی برای شناخت قهرمانان پاراگوئه از جمله روءسای جمهوری، قهرمانان جنگ و دیگر افراد می باشد. این پانتئون در مرکز شهر واقع شده و سایتی فوق العاده محبوب برای گردشگران شناخته شده است. هر رویداد تاریخی نیز در این مکان جشن گرفته می شود.

 پارک ملی کورا 

کورا یکی از مناطق گردشگری با تنوع در جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوان می باشد. آخرین نبرد جنگ در قرن نوزدهم این منطقه رخ داد و دومین رئیس جمهور پاراگونه در این جنگ جان خود را از دست داد که همین واقعه پارک ملی کورا را به یکی از مناطق گردشگری تاریخی تبدیل کرده است. اما به غیر از جاذبه های تاریخی تپه های زیبا و همین طور دیوار سنگ طبیعی موجود در پارک که معروف ترین برای افرادی که به سنگ نوردی و صعود علاقه مند هستند، جاذبه های کورا شناخته می شوند و از محبوبیت بسیاری برخوردارند. از لحاظ حیات وحش می توان به گونه هایی چون خوک، میمون، پلنگ خالدار آمریکایی و دیگر جانداران اشاره کرد.

بهترین جاذبه های گردشگری در پاراگوئه

پارک ملی سالتوس دل ماندی

همچنین در پارک ملی سالتوس دل ماندی آبشار زیبایی به همین نام وجود دارد که مناظری بدیع خلق کرده است. در این پارک ملی گونه‌های مختلف گیاهان و جانوران را می‌توانید مشاهده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید