برترین موزه های سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا

برترین موزه های سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا

در سفری كه می خواهید به ایالت كالیفرنیا داشته باشید، دیدن شهر سانفرانسیسكو را، كه مملو از جاذبه های منحصربفرد است، نباید از دست بدهید. این شهر دارای وضعیت منحصربفردی است كه باعث شده هر ساله حدود ۱۶ میلیون نفر به این شهر سفر نمایند.

این مكان برای هر كسی یك چیز ویژه را دارا است، از پل معروف گلدن گِیت گرفته تا آلكاتراز، چایناتاون و غذاهای دریایی فوق العاده. جاذبه های بسیار زیادی برای دیدن در این شهر سرزنده وجود دارد، اما اگر شما جزء علاقه مندان به موزه ها می باشید، این همان شهری است كه بایستی به آن مسافرت نمایید. بهترین زمان بازدید روزهای پنجشنبه است، زمانی كه بسیاری از موزه ها تا دیرهنگام باز هستند (تا ساعت ۹ شب) و این یعنی اینكه شما زمان زیادی در اختیار دارید تا گردشی در این موزه ها داشته باشید. در این مطلب ۶ موزه برتر شهر عشق یعنی سانفرانسیسكو برای شما معرفی خواهند گردید.

موزه هنرهای آسیایی

برترین موزه های سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیااین موزه یكی از بزرگترین كلكسیون های آثار هنری آسیایی در سراسر جهان است. موزه هنرهای آسیایی سانفرانسیسكو دارای بیش از ۱۷۰۰۰ اثر هنری، شامل انواع تندیس ها، نقاشی ها و مبلمان از كشورهای مختلفی مانند چین، ژاپن، اندونزی، هند و آسیای جنوبی می باشد. بنابراین جای تعجب ندارد اگر بدانیم كه این موزه یكی از برترین موزه های شهر سانفرانسیسكو قلمداد می گردد.

تاریخچه ای ارزشمند به اندازه بیش از ۶۰۰۰ سال در یك مكان گرد هم جمع شده است، و شامل مصنوعات باستانی مانند ظروف چینی سلسله مینگ ها و بودائی های ژاپنی می باشد. موزه هنرهای آسیایی روزهای سه شنبه تا یكشنبه و از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر در دسترس عموم قرار دارد، البته غیر از پنجشنبه ها كه تا ساعت ۹ شب باز است.

موزه های هنرهای مدرن سانفرانسیسكو

برترین موزه های سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا

این موزه كه پس از یك عملیات عظیم بازسازی و نوسازی، مجدداً در ماه مه سال ۲۰۱۶ در دسترس عموم قرار گرفت، تبدیل به یكی از مشهورترین مكان های این شهر برای دیدن شده است. اگر شما یكی از طرفداران آثار هنری هستید، پس از بازدید از ساختمان عجیب و غریب آن، احساس خواهید كرد كه وارد بهشت شده اید.

این موزه در برگیرنده بیش از ۳۳۰۰۰ شاهكار مربوط به هنرمندانی مانند الكساندر كالدر و اندی وارول می باشد. موزه مورد بحث از منظر به نمایش درآوردن آثار هنری مدرن و معاصر، در حقیقت یكی از بزرگترین ها در ایالات متحده به شمار می رود. حتماً سری به این موزه تازه بازسازی شده بزنید كه روزهای جمعه تا سه شنبه و در فاصله بین ساعت های ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر (به غیر از سه شنبه ها كه تا ساعت ۹ شب باز است) در دسترس عموم قرار دارد.

موزه دی یانگ

برترین موزه های سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا

موزه دی یانگ با قرارگیری در پارك گلدن گیت، از جمله مهمترین بخش های فرهنگی شهر سانفرانسیسكو قلمداد می گردد. كلكسیونی باورنكردنی از بیش از ۲۷۰۰۰ اثر زیبای هنری در این موزه جمع آوری شده است – و همه این آثار در یك ساختمان بسیار مدرن كه در سراسر شهر بی همتاست، قرار گرفته اند.

خود ساختمان این موزه هم جاذبه گردشگری به شمار می رود و حتماً سری به این مكان بزنید، ساختمانی كه معماری آن فراتر از این جهان است. این موزه با در اختیار داشتن آثاری مربوط به قرن هفدهم تا بیستم میلادی، یكی از جاذبه های برتر برای علاقه مندان به موزه و آثار اینچنینی می باشد.

اكسپلورتوریوم

برترین موزه های سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا

این موزه با در برداشتن بیش از ۶۰۰ نمایشگاه علوم كه به نوعی تعاملی هستند، موزه ای باورنكردنی و سرگرم كننده است و گذراندن یك روز در آن بسیار جالب و شگفت انگیز است. طول آن به اندازه سه زمین فوتبال است كه در نقاط مختلف آن نمایشگاه های بسیار جالب توجهی مانند “فاگ بریج – پل مه آلود” پراكنده شده اند، همچنین دورتادور بازدیدكنندگان با ۸۰۰ نازل فشار بالا احاطه شده و همچنین یك تكتایل دُم – گنبد لامسه ای نیز وجود دارد كه یك مسیر مارپیچی كاملاً تاریك است كه بایستی در درون آن خزید و از طریق حس لامسه راه خود را به خارج پیدا كرد.

یكی از امكانات مطلوب برای ما در این موزه، شیشه هایی هستند كه دید شما را، در حالی كه تلاش می كنید تا توپ هایی را به سمت سبد بسكتبال پرتاب كنید، در جهت مورب كج می كنند. نكته جدی این است كه این سرگرمی فقط برای كودكان نیست.

لیجن آو آنر (لژیون افتخار)

برترین موزه های سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیااین موزه در سال ۱۹۲۴ و به منظور بزرگداشت مردمان كالیفرنیایی ساخته شد كه در جنگ جهانی اول كشته شده بودند. با حضور در این موزه این احساس به شما دست خواهد داد كه گویی به یك باره شما را به كشور فرانسه انتقال داده اند، چرا كه ساختمان این مكان، اقتباسی از پالایس دلا لیجن دهونر واقع در شهر پاریس می باشد.

این موزه آثار فاخر هنری، نه تنها به خاطر كلكسیون گسترده شاهكارهای مختلف آن معروف است، بلكه بخش دیگری از شهرت خود را به خاطر چشم اندازهای شگفت انگیز مشرف بر پل گلدن گِیت و دیگر بخش های شهر سانفرانسیسكو دارد. آثار هنری باستانی و اروپایی با بیش از ۴۰۰۰ سال قدمت در این موزه جمع آوری شده اند، از جمله آثاری از كلاد مونت، آگوست رودین و ال گركو. هرم شیشه ای قرار گرفته در درون سرای این موزه نه تنها یادآور لوور است،‌ بلكه در واقع با توجه به اینكه به عنوان یك نورگیر طبیعی برای گالری عمل می نماید، وجود آن هدفمند نیز می باشد. موزه لیجن آو آنر از سه شنبه تا یكشنبه و از ساعت ۳۰/۹ صبح تا ۱۵/۵ بعدازظهر در دسترس عموم قرار دارد.

موزه هنرهای معاصر

3 (60%) 2 votes موزه هنرهای معاصر سانفرانسیسکو

موزه ی هنرهای معاصر سانفرانسیسکو یک مکان مفرح و شگفت انگیز برای کودکان است و می توانند در آن هنر را تجربه کنند.شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص موزه هنرهای معاصر سانفرانسیسکو با ما باشید.

موزه هنرهای معاصر سانفرانسیسکو ، یک موزه ۱۰ طبقه و بزرگ است. گالری ها نورانی و پهناور هستند و حتی در روزهای تابستانی هم شلوغ به نظر نمی رسند. خود فضا به تنهایی نیز برای گردش جالب بوده و شامل هر دو نوع گالری های داخلی و خارجی(فضای آزاد) می باشد.می توانید بازدید خود را از کیوسک بلیط فروشی در طبقه دوم آغاز کنید و از پله ها به ترتیب بالا روید.یکی از مراحل سفر به آمریکا برای ایرانیان گرفتن وقت سفارت آمریکا میباشد

در كجا اقامت كنیم؟
های سانفرانسیسكو – فیشرمنز وارف در منطقه فورت میسون مشرف بر خلیج واقع شده است – اینجا نقطه ای حیرت انگیز برای لذت بردن از اتمسفر منحصربفرد این شهر است. غیر از خوابگاه های راحت و اتاق های اختصاصی، صبحانه، اینترنت وای-فای و پاركینگ اختصاصی هم جزء امكانات این هتل به حساب می آیند. همچنین مناسب برای معلولین نیز می باشد!
مكان دیگر، یو. اس. ای. هاستلز سان فرانسیسكو است كه یكی از اصیل ترین اقامتگاه های این منطقه به شمار می رود، و امكانات فوق مدرن را در قلب شهر در اختیار مسافران قرار می دهد. و با داشتن كیك های رایگان و سلف سرویس برای صبحانه، تورهایی با قیمت های تخفیف دار و یك آشپزخانه بزرگ، جای تعجب ندارد كه از شهرت خوبی برخوردار باشند.
به این ترتیب، چه طرفدار علوم مدرن باشید و چه هنرهای باستانی، برای همه نوع سلیقه ای می توان چیز منحصربفردی در شهر سحرآمیز سانفرانسیسكو یافت.

دیدگاه خود را بنویسید