بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

استراحتگاه سان سیتی با وجود دو زمین گلف با استانداردهای جهانی، یک کازینو، ۵ هتل بین‌المللی و با فراهم کردن بیش از ۱۰۰ فعالیت سرگرم‌کننده، تجربه‌ای بی‌نظیر از یک تعطیلات رویایی را برای شما رقم میزند.

استراحتگاه سان سیتی در آفریقای جنوبی مکانی به واقع جادویی و منحصر به فرد است. احتمالاََ هیچ جای دیگری را پیدا نمی‌کنید که امکان استفاده از سافاری آفریقایی و ۱۰۰ فعالیت تفریحی دیگر را در محیطی ۵ ستاره به شما ارائه دهد. اگر تا به حال از این مکان دیدن نکردید آن را در لیست جاهایی که باید قبل از مرگ دید قرار دهید. در ادامه ۷ فعالیتی که می‌توانید در سان‌سیتی انجام دهید را با هم مرور خواهیم کرد:

پارک آبی شهر موج‌ ها در سان سیتی

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

شهر موج‌ها (The Valley of Waves) نام پارک آبی استراحتگاه سان سیتی است که با داشتن استخر موج، چندین سرسره، یک رود آرام و محیط زیبا و گرمسیری، یکی از جاذبه‌های مورد علاقه مسافران در تعطیلات به شمار می‌آید. اگر محل اقامت شما «کاخ شهر گمشده» یا هرکدام از استراحتگاه‌های دیگر در سان سیتی باشد ورودی شهر موج‌ها برای شما رایگان خواهد بود.

دره ی امواج (Valley of Waves)

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

ساحلی را تصور کنید که درختان نخل در حاشیه اش قد علم کرده اند و صدای امواج بلورین آب در فضای روح نواز آن پیچیده است . چشمانتان را ببندید و خود را روی یک صندلی آفتاب گیر ببینید که روی آن دراز کشیده اید و دارید به خورشید نگاه می کنید که کم کم خود را در پشت دره پنهان می کند و صدای امواجی را می شنوید که در پس صدای موسیقی ای که در فضا پخش می شود گم می شود. حالا به این فکر کنید که این بهشت استوایی تنها کمی از شهر ژوهانسبورگ فاصله دارد.

دره ی امواج، جاذبه ی اصلی شهر گمشده در سان سیتی است. این مکان یکی از پیشرفته ترین پارک های آبی در کل دنیاست که در پایین دست یک تالاب خروشان قرار دارد. دره ی امواج با پیمودن یک مسافت ۲ ساعته از ژوهانسبورگ، شما را از دل شلوغی ها و کشمکش های روزانه به نقطه ی امن آرامش می رساند. تالاب افسانه ای که در این مکان قرار دارد، بارزترین جذابیت آن است.

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویرهر ۹۰ ثانیه موج هایی به بلندی ۲ متر و به شکل الماس در هوا بلند می شوند. این موج ها را دریابید و خود را به آنها بسپارید، زیر یک نخل بلند دراز بکشید و اجازه دهید باد نوازشگر و ملایم اطراف، بدنتان را لمس کند. بعد از آن که حسابی جنب و جوش کردید و گرسنه شدید، به کافه های اطراف ساحل بروید و دلی از عزا در بیاورید. دره ی امواج برای هر کسی، از پیر گرفته تا جوان و خردسال، پر از جذابیت و حس خوب است. می توانید کودکانتان را به محوطه ی مخصوص به خودشان ببرید تا آنها هم از این فضای زیبا نهایت لذت را ببرند.

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

آدرس : Sun City Resort, Sun City, 0316, South Africa

ساعات بازدید : ۹AM–۶PM

هزارتوی شهر گمشده (The Maze of the Lost City)

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

هزارتوی شهر گمشده در سان سیتی به گونه ای طراحی و ساخته شده است که شبیه به هزارتوی سنگی و نیمه مخروبه ی مایان به نظر برسد تا با تم شهر گمشده و دره ی امواج هارمونی داشته باشد. این هزارتو مساحت ۲۲۰۰ مترمربع را پوشش می دهد و برای هر کسی تجربه ای چالش برانگیز و در عین حال سرگرم کننده است.

مسیر منتهی به این هزارتو از یک پل معلق ۹۰۰ متری می گذرد که در مرکز تفریح سان سیتی قرار دارد. از بالای این پل چشمتان به کاخ افسانه ای شهر گمشده می خورد که با غرور و در اوج زیبایی در مقابل دیدگان شما خودنمایی می کند. از این بالا دره ی امواج و پل The Bridge of Time را هم می بینید. در ادامه ی مسیرتان روی پل به منطقه ی بوته ها و درختان بومی می رسید تا اینکه خود را در ورودی هزارتو می بینید. در این هزارتو بارها دچار احساس گیجی و سردرگمی می شوید و به بیراهه هایی می رسید که به دیوارهای خالی منتهی می شوند.

برمی گردید و مسیر دیگری را امتحان می کنید تا دوباره به همان حس گیجی و گم شدگی برسید. در این هزارتو به آرامی پیش می روید، به حدی که گاهی اوقات خروجی را می بینید ولی نمی توانید مسیر منتهی به آن را پیدا کنید.  پیدا کردن این راه از چیزی که فکر می کنید سخت تر است. البته سوراخ های کوچکی روی برخی دیوارهای هزارتو قرار دارند که می توانید از داخل آنها سمت دیگر دیوار را ببینید، ولی پیدا کردن آنها سخت است.

در غیر این صورت، دیوارها آن قدر بلند هستند که نمی توانید سمت دیگرشان را ببینید. در بخشی از این هزارتو، منطقه ای مرتفع برای استراحت تعبیه شده که به آن The Brewers Roof و The Maze Lookout می گویند و در آن می توانید به نماهای زیبایی از تفرجگاه سان سیتی دسترسی داشته باشید و خود را به صرف یک نوشیدنی خنک یا غذایی سبک مهمان کنید.

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

آدرس : R556, Sun City, North West, 0316, South Africa

ساعات بازدید : ۹AM–۹PM

مرکز تفریح و ماجراجویی (Outdoor Adventure Activities)

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

به اینجا که رسیدید، افسار حس ماجراجویی طلبی خود را رها کنید و اجازه دهید فعالیت های مهیج و سرگرم کننده ی این بخش هیجان انگیز از شهر، شما را با خود به دنیایی دیگر ببرند. دنیایی پر از تفریحات هیجان انگیز و آدرنالین محور و در عین حال سرگرم کننده و جذاب. هر کس و در هر رده ی سنی، از پیر گرفته تا جوان و کودک، به نوبه ی خود از این مکان لذت خواهد برد. می خواهید بدانید چه چیزهای جالبی در اینجا انتظارتان را می کشند؟

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

این مرکز با داشتن تنوعی بی سابقه و هراس انگیز از بهترین تفریحات ماجراجویی، در بخش هایی مثل اوج آدرنالین (Adventure Extreme) و مرکز تفریحات و ماجراجویی منکیو (Mankwe Gametrackers Outdoor Adventure Center) اوج هیجان را به شما هدیه می دهند. سریع ترین زیپ لاین دنیا هم در همین جا قرار دارد. با سوار شدن بر این زیپ لاین ضربان قلبتان را به اوج برسانید. انواع و اقسام تفریحات آبی در دنیای آبی این پارک برای شما آماده شده اند.

زمین گلف گری پلیر (Gary Player Country Club)

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

زمین گلف گری پلیر نیاز به معرفی ندارد، چرا که دارای شهرت جهانی است. این محوطه ی بازی معروف توسط گری پلیر، بازیکن سرشناس و بارنشسته ی گلف و از اهالی آفریقای جنوبی، طراحی شد و اکنون محل برگزاری مسابقات گلف نِدبَنک (Nedbank) است. این زمین گلف که دارای ۱۸ سوراخ است، به وسیله ی یک مسیر دومیدانی دیدنی در دورتادور آن احاطه شده است.

از زمانی که این محوطه در سال ۱۹۷۹ تأسیس شد، به عنوان زمین اصلی مسابقات قهرمانی آفریقای جنوبی مطرح شد و از طرف گلف بازان مطرح زیادی مورد استقبال قرار گرفت که اعتقاد دارند بازی در این زمین چالش برانگیز و سخت ولی در عین حال عادلانه است. زمین گلف گری پلیر همیشه به عنوان یکی از بهترین زمین های گلف آفریقای جنوبی شناخته شده است و با بهترین زمین های گلف در جهان به راحتی رقابت می کند. این محوطه به خاطر وسعت و مساحت زیادش که بالغ بر ۷۰۰۰ متر است، مطرح می شود و در فضای پشت آن کوه های زیبای پیلاسنبرگ دیده می شوند.

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

آدرس : Sun City Resort

ساعات بازدید : ۷AM–۶PM

مزرعه ی تمساح کونا (Kwena Crocodile Farm)

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

این مزرعه خانه ی بیش از ۱۰.۰۰۰ تمساح است که هر یک به طول ۵/۵ متر هستند. این جانوران برای استفاده از پوست و گوشتشان پرورش داده می شوند. محصولات تهیه شده از این جانوران به سرتاسر دنیا ارسال می شوند. بازدید از این مکان برای تمام سنین مناسب و جذاب است. نگاه کنید، یاد بگیرید و حتی می توانید به این موجودات غول پیکر و خارق العاده غذا هم بدهید.

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

آدرس : Sun City, South Africa

برج پادشاه (King’s Tower)

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

در بلندای این برج که در تفرجگاه شهر گمشده قد علم کرده، قرار بگیرید و به سبزه زارها و درختهای سربرافراشته ی روبرو خیره شوید و از تماشای استخر پایین دست لذت ببرید. اینجا بلندترین نقطه در این تفرجگاه است که در ۷۰ متری از سطح زمین قرار گرفته است. وقتی در تراس این برج قرار می گیرید، نمایی ۳۶۰ درجه از فضای اطراف خواهید داشت.

فضاهایی مثل محوطه ی گلف گری پلیر، دریاچه ی قرار گرفته در اطراف برج و تفریحات آبی آن و اگر خوش شانس باشید، تفریحات شکاری را هم می توانید از این بالا ببینید.

بهترین جاهای دیدنی سان سیتی بهمراه آدرس و تصاویر

آدرس : The Palace of the Lost CitySun City 0316, South Africa

دیدگاه خود را بنویسید