بهترین جاهای دیدنی یونان مخصوص کودکان بهمراه آدرس

نویسنده:

حسین یوسفی

در تاریخ:

یکی از دلایل شهرت یونان، قدمت و جاذبه های گردشگری یونان است، این کشور باستانی زیبایی های طبیعی و تاریخ شگفت انگیزی دارد، اماکن تاریخی، جزایر بسیار زیبا و متعدد، سواحل شنی و آب و هوای بسیار مطبوع و مدیترانه ای یونان، این کشور را تبدیل به یکی از بهترین جاذبه های گردشگری اروپا کرده است. اما آیا یونان مکان مناسبی جهت تفریح کودکان است؟ جاهای دیدنی مورد علاقه کودکان را ببینید.

پارک سرگرمی آلو (Allou Fun Park)

بهترین جاهای دیدنی یونان مخصوص کودکان بهمراه آدرساین پارک سرگرم کننده در آتن قرار دارد و محل مناسبی برای بازی و وقت گذرانی کودان و حتی بزرگسالان است. گردونه دیوانه، سیب بزرگ، قایق سواری بر روی آب های خروشان، خانه وحشی، موش دیوانه و ده ها بازی مهیج دیگر از جاذبه های این پارک تفریحی بی نظیر می باشند.

بهترین جاهای دیدنی یونان مخصوص کودکان بهمراه آدرس

آدرس : Kifisou & Petrou Ralli | Ag. I. Rentis, Athens 18233, Greece

قطار شادی آتن (Athens Happy Train)

بهترین جاهای دیدنی یونان مخصوص کودکان بهمراه آدرسقطار شادی آتن برای کودکان طراحی و ساخته شده است. این جاذبه تفریحی که در مرکز تاریخی آتن واقع شده، تجربه جذاب و  مهیجی برای کودکان خواهد بود. این قطار شبیه یک قطار اسباب بازی است که در خیابان ها حرکت می کند. شروع حرکت این قطار از میدان سین تاگما شروع شده و تا تپه های اکروپلیس ادامه دارد. این مسیر حدود یک ساعت زمان می برد و کودکان در طول آن با نقاط تاریخی آتن آشنا خواهند شد.

آدرس : Syntagma 25, Athens, Greece

 باغ وحش آتن (Atene Zoo)

بهترین جاهای دیدنی یونان مخصوص کودکان بهمراه آدرساین باغ وحش سومین باغ وحش دنیا از نظر تعداد پرندگان است و در واقع مجموعه ای کامل از پرندگان محسوب می شود. البته در این باغ وحش، محوطه ای به اسم Kids Corner (گوشه ای برای بچه ها) طراحی شده که بچه ها به صورت اختصاصی می توانند در آنجا به بازی و تفریح بپردازند. این محل در سال 2000 و به منظور مطالعه و نگهداری پرندگان پایه گذاری شد. امروزه بیش از 1100 گونه پرنده و 300 نوع جانور دیگر در این باغ وحش زندگی می کنند. نکته جالب توجه باغ وحش آتن، شبیه سازی اش با محیط زندگی واقعی حیوانات است.

آدرس: Location Gialos, Spata 19004

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما