بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

بهار بهترین زمان برای سفر به اروپا و بازدید از آن می باشد. روزها طولانی تر، هوا گرم تر و مکان ها هنوز نسبت به تعطیلات تابستان، خلوت تر هستند. بهار سال ۲۰۲۰ اروپا از بیستم مارس تا بیست و یکم ژوئن می باشد. نمی دانید کجا بروید؟ در اینجا فهرستی از برترین مکان های بازدید در اروپا و میانگین دما در ماه های اوج وجود دارد.

آمستردام

بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

آمستردام یکی از زیباترین شهرهای اروپا برای بازدید، و مناسب برای سفر در بهار می باشد. یک دوچرخه اجاره کنید و مانند افراد محلی در شهر گردش کنید، یا قدم بزنید و در شهر کاوش کنید.

وقتی این کار را انجام می دهید، در میان خیابان ها و معابر شهر که با معماری نمادین شکوفه ها و گل ها آراسته شده اند، گردش کنید. یکی دیگر از جاذبه ها پارک وندل است،  برای یک تجربه بی نظیر به کوکنهوف یا یکی دیگر از مزارع لاله در بیرون از شهر، بروید.

میانگین دما در ماه های آوریل تا مه: ۸ تا ۱۲ درجه سانتی گراد

ونیز

بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

ونیز مقصدی منحصر به فرد و زیبا و مکانی محبوب برای بازدید می باشد. با توجه به این که تابستان زمان اوج می باشد، در بهار از ونیز بازدید کنید. این کار به این معنی است که به راحتی می توانید در میان خیابان های قدیمی قدم بزنید، از صف های کوچک برای بازدید از مکان ها لذت ببرید و تاکسی های آبی و محل اقامت خود را انتخاب کنید.

وقتی از ونیز بازدید می کنید، حتما دو جزیره منحصر به فرد بورانو و مورانو را در نزدیکی این شهر، بررسی کنید و به طور ویژه، بورانو به خاطر جلوه و نماهای رنگارنگ بسیار زیبا و مناسب عکاسی می باشد.

میانگین دما در ماه های آوریل تا مه: ۱۲ تا ۱۷ درجه سانتی گراد

سانتورینی

بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

سانتورینی جزیره ای در بیرون از ساحل جنوب شرقی یونان می باشد. امروزه سانتورینی به دلیل منظره شهری زبیا، یکی از هزاران جاذبه های توریستی مشهور می باشد. در بهار از سانتورینی بازدید وبهترین محل اقامت با دمای مناسب را برای آرامش خود در تابستان انتخاب کنید.

میانگین دما در ماه های آوریل تا مه: ۱۶ تا ۲۰ درجه سانتی گراد

وین

بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

وین، مقصدی جادویی و زیبا، سفر بهاری خوبی را ارائه می دهد. شما باید ایوان فرهنگ که افراد در رستوران های فضای باز آن غذا می خورند را تجربه کنید، از بهارخواب های زیبا که با گل های لاله آراسته شده اند، بازدید کنید و همچنین امکان لذت بردن از تپه نوردی در وین، در هوای خنک تر وجود دارد.

میانگین دما در ماه های آوریل تا مه: ۹ تا ۱۵ در جه سانتی گراد

مالت

بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

مالت، کشوری کوچک است که در جنوب ایتالیا واقع شده و امکانات بی نظیری را برای باز دید در بهار فراهم می کند؛ از گردش در شهرها و ارائه گذشته این کشور گرفته تا بازدید از تالاب آبی و دهکده پاپای یا سواحل خط ساحلی. این یعنی در طول بازدیدتان هوا هرطور که باشد، کارهای زیادی برای انجام دادن، خواهید یافت. با توجه به اینکه دمای هوا در بهار دلپذیرتر است، ممکن است این زمان برای تعطیلات قبل از تابستان مناسب تر باشد.

میانگین دمای هوا در ماه های آوریل تا مه: ۱۶ تا ۲۰ درجه سانتی گراد

کپنهاگ

بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

کپنهاگ با داشتن مجموعه ای از مکان ها و فعالیت ها، می تواند شما را در فصل بهار سرگرم کند و همچنین باعث یک تفریح شگفت انگیز در شهر خواهد شد. وقتی در کپنهاگ هستید حتما ساندویچ های محلی را امتحان کنید، در نیهاون گشت و گذار کنید، در اطراف کاستلت قدم بزنید و شهر را از طریق یکی از چشم اندازهای آن تماشا کنید. همچنین بعضی از بهترین مکان های بهاری کپنهاگ را برای دیدن گل ها و شکوفه های صورتی روی درختان، بررسی کنید.

میانگین دمای هوا در ماه های آوریل تا مه: ۶ تا ۱۲ درجه سانتی گراد

دوبرونیک

بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

دوبرونیک، شهری زیبا در ساحل دریای آدریاتیک و مقصد تابستانی مشهوری می باشد، بنابراین در بهار از آن بازدید کنید. در این فصل از خیابان ها و رستوران های خلوت تر لذت ببرید، و از دیوارهای شهر به همراه تعداد کمی جمعیت بازدید کنید. علاوه بر این ها، به برخی از ساحل های محلی بروید و اولین گردش خود را در دریا انجام دهید.

میانگین دمای هوا در ماه های آوریل تا مه: ۱۴ تا ۱۸ درجه سانتی گراد

زوریخ

بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

در طول فصل بهار در زوریخ، فعالیت های خود را از دریاچه زوریخ آغاز کنید، همچنین افراد زیادی در آنجا برای لذت بردن از مسیرهای پیاده روی شهر جمع شده اند. اگر در ماه آوریل بازدید می کنید، می توانید از جشنواره بهاری Sechseläuten زوریخ که شامل رژه و روشنایی آتش بازی با مجسمه آدم برفی به نام بوگ در بالای سر آن می باشد، لذت ببرید. این عقیده وجود دارد که هرچه آتش سریع تر به سر آدم برفی برسد، تابستان بهتر خواهد بود. درباره جشنواره بهاری زوریخ بیشتر بخوانید.

میانگین دمای هوا در ماه های آوریل تا مه: ۹ تا ۱۴ درجه سانتی گراد

دوبلین

بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

دوبلین مقصدی عالی برای تفریح شهری می باشد و برخلاف هوای بارانی، همچنان امکانات زیادی برای بازدید ارائه می دهد. از یک لیوان نوشیدنی در کافه معبد معروف لذت ببرید، در تور پیاده روی شرکت کنید و اگر هوا مناسب بود، به پارک رفته و استراحت کنید. در طول بهار جشنواره شهر موسیقی، جشنواره شکوفه در پارک و رقص دوبلین برگزار می شود.

میانگین دمای هوا در ماه های آوریل تا مه: ۸ تا ۱۱ درجه سانتی گراد

کلمار

بهترین مقصدهای اروپا برای بازدید در بهار 2020

کلمار شهری زیبا و بی نظیر، در منطقه آلزاس شرق فرانسه می باشد. در فصل بهار باید از خیابان های خلوت تر و بهارخواب های زیبای آنها لذت ببرید. در ماه آوریل از این شهر بازدید کنید تا از بازارهای عید پاک و بهاری کلمار که شامل غرفه های مختلف پنیر، نوشیدنی، محصولات منطقه ای و موارد دیگر می باشد، لذت ببرید. همچنین تفریحاتی مانند کنسرت در فضای باز نیز برگزار می شود.

میانگین دمای هوا در ماه آوریل تا مه: ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتی گراد

چرا جاذبه های گردشگری این شهرها بعنوان مقاصد گردشگری ۲۰۲۰ انتخال میشوند؟ مقصد شما کجاست؟

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما