7 هتل با اهداف مثبت در سراسر جهان

نویسنده:

معصومه داعی

در تاریخ:

انتخاب محل اقامت در مکانی با ویژگی های جامعه مرتبط با آن، می تواند بر مکان هایی که بازدید می کنید تاثیر بگذارد و نیازی به صرف نظر کردن از سبک زندگیتان نیست، زیرا این هتل ها برای همه نوع از افراد، به خوبی طراحی شده اند.

7 هتل با اهداف مثبت در سراسر جهان

هنگام سفر، پایداری محیط مهم تر از انتخاب اقامتگاهی سازگار با محیط زیست می باشد، اطمینان داشتن از اینکه تاثیر منفی بر روی مقصدهای گردشگری باقی نماند نیز به همان اندازه مهم است. با رزرو اقامت در یکی از این هفت هتل در برنامه سفر بعدیتان، خواهید دید که همه در تلاش اند تا اوضاع را در هر زمان و برای هر مهمان به خوبی تغییر دهند.

۱- هتل خوب آنتیگوا

7 هتل با اهداف مثبت در سراسر جهان

هتل خوب آنتیگوا در گواتمالا به خاطر نامش باقی مانده است، برای افراد بیکار آموزش مهمان نوازی را آموزش و سود حاصل از درآمد خود را به کودکان گواتمالا، خیریه حمایت از آموزش کودکان خانواده های کم درآمد، اهدا می کند.

این هتل برای رونق مشاغل محلی ساخته شده است، هر آنچه را که در هتل می بینید از جمله صابون های خوش عطر طبیعی در حمام ها و کاشی های دست ساز در کف هتل، همه از آنتیگوا یا شهرهایی است که اطراف آن ها را کوه های آتشفشانی احاطه کرده اند. برخلاف ساختمان های استعماری با رنگ های روشن که در خیابان های آنتیگوا قرار گرفته اند، اتاق های بزرگ هتل دارای طرح های مینیمالیستی و هندسی و مبلمان چوبی کم رنگ می باشند.

اتاق ایوان را به خاطر تراس اختصاصی و دوش باران در فضای آزاد ایوان رزرو کنید و حتما برای خرید صنایع دستی مخصوص خود در بازار شهر قدم بزنید.

۲- اتاق های سبز، لندن

7 هتل با اهداف مثبت در سراسر جهان

در حالی که هتل های جدید لندن مانند شوردیچ مملو از هنر معاصر هستند، اما تعداد کمی از این هتل ها از اتاق های سبز پشتیبانی می کنند. این هتل با مبلمان قرن میانه (قرون وسطی)، در ساختمان اداری بازسازی شده هنر دکو در شمال لندن واقع شده و شامل گالری و تعدادی نمایشگاه، اجراهای تئاتر، شب های کمدی و کارگاه های آموزشی است که از هنرمندان محلی پشتیبانی می کند ( هتل همواره آماده پیشنهاداتی برای همکاری می باشد).

اتاق ها بسیار ساده اما مجهز و مبله بوده و شامل اتاق هایی به سبک خوابگاه، سوئیت های دونفره و یک آپارتمان استودیو می باشند؛ هر کدام از اتاق ها را که انتخاب کنید، تشویق می شوید تا با یک نوشیدنی محلی یا کیک های خانگی و یا یک بشقاب غذا در رستوران های محل اقامت خود، از سایر مهمانان پذیرایی کرده و با آنها آشنا شوید.

۳- هتل ماگداس، وین

7 هتل با اهداف مثبت در سراسر جهان

هتل ماگداس در وین، یک برای برنامه آموزشی و اشتغال را برای کمک به زندگی جدید پناهندگان ارائه می دهد. با توجه به رسوایی که پناهندگان اغلب با آن روبرو می شوند، این هتل یک شرکت اجتماعی است که هدف آن، ایجاد تغییرات اجتماعی مثبت و ویژگی های خوشبینانه در همه بخش های آن، از کارکنان گرفته تا طراحی و دکوراسیون، می باشد.

در اتاق تعداد زیادی صندلی وجود دارد ( می توانید روی آنها نشسته و کتابی از کتابخانه داخل اتاق را مطالعه کنید)، همچنین کمدهایی که از کوپه های راه آهن قدیمی ارتش فدرال استرالیا ساخته شده اند و آثار هنری دانشجویان آکادمی هنرهای زیبا را پیدا خواهید کرد.

۴- کلبه اسکواچایز، ونکوور

7 هتل با اهداف مثبت در سراسر جهان

کلبه اسکواچایز واقع در ونکوور، (نام قدیمی سرزمینی که در آن ساخته شده است) به عنوان “اولین هتل هنرهای بومی کانادا” توصیف شده و به ریشه های بومی این کشور احترام می گذارد. دکوراسیون هتل از عناصر مختلف فرهنگ بومی و اسطوره شناسی الهام گرفته است، در سوئیت ماه شما با نقش های طلایی از روح ماه نگهبان روبرو خواهید شد اما سوئیت روح جنگل با نقاشی های دیواری از درختان توس سفید احاطه شده است.

اما ماموریت هتل آگاهی دادن است. این هتل توسط سازمان مسکن اجتماعی ساخته شده و برنامه بودجه اقامت و کار 24 هنرمند بومی را در استودیوهای هتل فراهم می کند.

شما می توانید هنرمندان را هنگام کار ببینید، از گالری داخل هتل آثار آنان را خریداری کنید (که با سوءاستفاده فرهنگی مبارزه و به هنرمندان حقوق کافی می دهد) علاوه براین ها در مراسمات سنتی که در کلبه و اتاق دود هتل برگزار می شوند، شرکت کنید.

۵- تیرا آتاکاما، سان پدرو آتاکاما

7 هتل با اهداف مثبت در سراسر جهان

هیچ هتلی به اندازه اینجا چشمگیر نیست: در صحرای کویر آتاکاما شیلی، یکی از خشک ترین مکان ها اقامت کنید، این اقامت یک تفریح مجلل است و هنر دورشدن از بقیه را یاد می دهد.

اتاق ها برای آیینه کاری مکان ها با سایه های شنی و مواد طببیعی خنثی طراحی شده اند، اما بهتر است روزها ( و برخی شب ها) وقت خود را در محیط بیرون بگذرانید، تورهای هتل می توانند شما را به سمت چشمه های جوشان هنگام طلوع آفتاب یا قدم زدن در میان سازه های سنگی در زیر نور مهتاب ببرند.

این هتل سازگار با محیط (برق آن از انرژی خورشیدی تامین می شود)، هزینه ای که در آنجا صرف می کنید را به یک مدرسه فنی محلی که به کارآموزان در زمینه های گردشگری، برق و کشاورزی آموزش می دهد، اهدا میکند؛ بسیاری از کارآموزان بعد از فارغ التحصیلی مشغول به کار می شوند.

۶- هتل فلا، مراکش

7 هتل با اهداف مثبت در سراسر جهان

هتل فلا در حاشیه کوه های اطلس، در بیرون از پایتخت کشور مراکش واقع شده و مملو از باغ های کاکتوس و استخرهای فیروزه ای است. اتاق ها و ویلاهای آن، ترکیبی حرفه ای از مبلمان مدرن و نقش های بربری از صنعتگران محلی در این ملک 11 هکتاری می باشد، همچنین شامل رستورانی با محصولات ارگانیک محلی است.

با این حال چشمگیرترین امکانات هتل، کتابخانه 10000 کتابی است که استفاده از آن برای مهمانان و عموم مردم آزاد است. این هتل توسط دارالمعلم غیر دولتی یونسکو ( خانه خرد) اداره و توسط هتل پشتیبانی می شود، همچنین فعالیت های آموزشی و فرهنگی از جمله کلاس های سوادآموزی برای زنان و پشتیبانی از هنرمندان جدید مراکش را ارائه می دهد.

۷- ال رتابلو، شهر کوسکو

7 هتل با اهداف مثبت در سراسر جهان

شهر استعماری کوسکو به عنوان دروازه ورود به دره مقدس پرو، از نظر اقامتگاه کمبودی ندارد اما فقط تعداد کمی از این اقامتگاه ها، از جوامع محلی منطقه حمایت می کنند.

هتل های کوهستانی پرو متعهد به استخدام افراد محلی است و هزینه فعالیت های اجتماعی را در زمینه های آموزش، مراقبت های پزشکی، مشاوره و توانمندسازی زنان در داخل و اطراف کوسکو را تامین می کند. اگر در شهر هستید به سمت کوه های مرتفع ماچو پیچو قدم بزنید، این سازمان چندین مسیر ازجمله، جاده کلاسیک سالکانتای و یک شب اقامت در کلبه سالکاتنای واقع در قله های برفی را اداره می کند.

به کوسکو برگردید و در یکی از هتل بوتیک های هنری این سازمان مانند ال رتابلو استراحت کنید. فضای داخلی رنگارنگ آن شامل سالن صبحانه آفتابگیر و حیاط دنج و خلوت است که هر دو نمایی رو به خیابان های شلوغ کوسکو دارند.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما