6 ورزش ماجراجویی در کوچی (ترس های خود را در سال 2020 به چالش بکشید!)

نویسنده:

معصومه داعی

در تاریخ:

طبق معمول، روزانه! داستان هر روز! صبح از خواب بیدار می شوید، یک لیوان قهوه می نوشید، با زمان رقابت می کنید تا سریع تر به محل کار برسید و دوباره رقابت برای برگشتن به تخت عزیزمان و استراحت کردن در شب. در این لحظات احساس می کنیم که زندگی در جایی از بین رفته است.

6 ورزش ماجراجویی در کوچی (ترس های خود را در سال 2020 به چالش بکشید!)

در این لحظات احساس می کنیم که هیجان و ماجراجویی درجایی از زندگی از بین رفته است. جذابیت ناشناخته ها غیرقابل توصیف است. اجازه دهید در چنین لحظاتی قلب و ذهنتان آزاد باشد و این ورزش های هیجان انگیز پرماجرا را در کوچی امتحان کنید. وقتی قلبتان آرزوی یک ماجراجویی دارد، نباید آن را نادیده بگیرید.

6 ورزش ماجراجویی برتر در کوچی

کوچی به خاطر زیبایی طبیعی و مناظر گسترده اش معروف است. زمان آن رسیده که نظم روزانه را نادیده گرفته و مناطق هیجان انگیز و بی نظیر کوچی را کشف کنیم. در مقاله 5 مکان برتر که می توانید در آنجا از زندگی لذت ببرید و ورزش های متنوع ماجراجویی را امتحان کنید، آورده شده است. بخوانید تا بیشتر بدانید.

  1. غواصی
  2. اسکی روی آب
  3. دوچرخه سواری در زیر آب و ساحل
  4. کایاک سواری
  5. موز سواری
  6. پیاده روی در بهوتاتانکتو

۱- غواصی

6 ورزش ماجراجویی در کوچی (ترس های خود را در سال 2020 به چالش بکشید!)

با توجه به آنکه کوچی در میان آبشارها واقع شده، داشتن ورزش های متنوع آبی طبیعی است. غواصی یکی از آنها است. اینجا می توانید حیوانات زیر آب را تماشا کنید و از آنها به خوبی عکس و فیلم بگیرید. این فعالیت حدود 45 دقیقه طول می کشد و یکی از ورزش های ماجراجویی در کوچی است که نمی توانید آن را نادیده بگیرید.

نیازی نیست درباره این ورزش چیزی بدانید یا شناگر ماهری باشید تا از آن لذت برید. این ورزش بسیار آسان است و هرکسی می تواند از آن لذت ببرد. قبل از آنکه به اقیانوس پریده و شروع به ورزش کنید، توسط یک مربی به خوبی آموزش داده می شوید. این ورزش در مرکز غواصی کوچی آغاز و در همان مکان به پایان می رسد.

۲- اسکی روی آب

Water Skiing

وقتی صحبت از ورزش های ماجراجویی آبی در کوچی می شود، اسکی از ورزش های مهم است. در اینجا می توانید از منظره آب های آرام گسترده لذت ببرید و موج هایی را کشف کنید که تاکنون در زندگی ندیده اید. بهترین بخش، امنیت ورزش است زیرا با حضور یک متخصص انجام می شود.

احساس پرواز روی آب چیزی است که برای یک بار باید در زندگی تجربه کنید. با این وجود، بعد از رزرو مکان مخصوص شما برای ورزش تعیین می شود. این ورزش در ابتدای صبح و نزدیک ساعت 6 شروع می شود و در اوایل عصر یعنی نزدیک ساعت 6 تا 7 به پایان می رسد. نکته دیگری که باید به یاد داشته باشید این است که مراقب باشید زیرا هیجان و نشاط این ورزش می تواند برایتان دردسر داشته باشد.

۳- دوچرخه سواری در ساحل و زیر آب

Beach & Backwater Cycling

اگر فرد فعالی هستید و دوست دارید همواره ورزش کنید، این ورزش مخصوص شما است. سفر از قلعه کوهین آغاز می شود و خیلی سریع جاده شهر شلوغ را ترک می کنید تا وارد مناطق روستایی شوید و در آنجا می توانید از آرامش زندگی لذت ببرید و حتی با افراد محلی ملاقات کنید.

این ورزش پر خطر نیست و تمام امکانات لازم از جمله کلاه ایمنی و یک دوچرخه دنده ای در اختیارتان قرار می گیرد. کوچی مکانی زیبا است. و برای لذت بردن از زیبایی ها و جذابیت های آن به خصوص بخش های قدیمی و سواحل و مرداب ها، چه راهی بهتر از شرکت در یک تور دوچرخه سواری. ورزش در حدود ساعت 9 صبح شروع می شود.

۴- کایاک سواری

Kayaking

کایاک سواری یکی از ورزش های آبی هیجان انگیز در کوچی است. از یک کایاک برای حرکت در آب استفاده می شود اما از نظر حالت نشستن و موقعیت پدال ها با قایق رانی تفاوت دارد. در میانه ورزش، آب به صورتتان برخورد می کند و وزش باد را احساس می کنید، و این لحظه ای عالی برای گرامی داشتن زندگی است.

هنگامی که با مربی خود یا هر فرد متخصص دیگری تمرین می کنید، هیجان انگیزترین و با نشاط ترین لحظه ورزش است. این ورزش نیز در اوایل صبح و در حدود ساعت 7 آغاز و مکان دقیق آن بعد از رزرو به شما اطلاع داده می شود. با این حال زمان ورزش مطابق با خواسته های مهمانان تعیین می شود.

۵- موز سواری

Banana Boat Ride Kochi

این فعالیتی است که به صورت فردی یا گروهی انجام می شود. این ورزش آبی پرسرعت، باعث ایجاد هیجان زیاد در افراد می شود. برای جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل، دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنید. در طول فعالیت، منظره ای زیبا و بی نظیر از ساحل را مشاهده خواهید کرد و به مدت 5 دقیقه، یعنی زمانی که قایق موزی شکل در امتداد موج ها حرکت می کند، احساس می کنید در بالای جهان قرار دارید. این ورزش از هیجان انگیزترین ماجراجویی ها در کوچی است و در ساعات اولیه صبح آغاز می شود.

این ورزش واحد مدیریت خوبی دارد، بعد از اینکه مکانی را برای فعالیت خود رزرو کردید بلافاصله یک کوپن تایید دریافت می کنید. در گروه های کوچک بمانید تا از فعالیت خود بیشترین لذت را ببرید.

۶- پیاده روی در بهوتاتانکو

Bhoothathankettu Trekking

این مکان یک سد است و به عنوان مکانی توریستی نیز در نظر گرفته می شود. فضا و جو این مکان باعث می شود تا در ذهن کسانی که از آن بازدید می کنند، هیجان ایجاد کند. گذشته افسانه ای و تاریخی مکان باعث می شود که بازدید از آن ضروری باشد، همچنین یک از بهترین ورزش های ماجراجویی کوچی در اینجا اتفاق می افتد.

گفته می شود زمانی که سلطان تیپو با ارتش خود در نزدیکی سد استراحت می کرد تا بعدها به کرالا حمله کند، برخی از مردان وطن پرست دروازه های سد را باز کرده بودند که باعث ایجاد سیلی عظیم و پراکندگی ارتش شده بود. سد پرآب در میان فضای سبز قرار گرفته و باعث می شود تا ماجراجویی آرامی داشته باشید.

اگر می خواهید زندگی پرماجرای دیگری را تجربه کنید، به اینجا بیایید. بسیاری از ورزش های پرماجرا و هیجان انگیز کوچی باعث تقویت شما شده و مکانی متفاوت را به شما نشان خواد داد. بنابراین دیگر صبر نکنید و سفر خود به کرالا را برنامه ریزی کنید.

نکته: مثلث سفر مسئولیتی در قبال تصاویر نشان داده شده در وبلاگ ندارد مگراینکه تصاویر دیگری موجود باشد. کلیه محتوای تصاویر متعلق به صاحبان آن ها می باشد. ما سعی می کنیم در صورت امکان با منابع اصلی ارتباط برقرار کنیم. اگر صاحب هریک از تصاویر هستید و نمی خواهید که در مثلث سفر نشان داده شوند، با ما تماس بگیرید تا تصاویر را حذف کنیم. ما معتقدیم که باید نسبت به نویسنده، هنرمند یا عکاس اصلی حق را رعایت کنیم.

سوالات رایج درباره ورزش های ماجراجویی در کوچی

بهترین زمان برای بازدید از کوچی چه وقتی است؟

آب و هوای کوچی در تمام سال گرم و خشک است. بهترین زمان برای بازدید در طول ماه اکتبر تا مارس است که هوا کمی خنک تر و دلپذیرتر باشد.

آیا این ورزش ها در کوچی امن هستند؟

نمی توان گفت در هیچ کجا این ورزش ها به طور کامل امن هستند. اما قطعا روش هایی برای کاهش خطر وجود دارد. قبل از ورزش از اقدامات امنیتی مطمئن شوید.

چه ورزش های ماجراجویانه ای را می توان در کوچی و اطراف آن امتحان کرد؟

ورزش های زیادی وجود دارد که می توان در کوچی و اطراف آن امتحان کرد. در میان آنها کایاک سواری بسیار معروف است. از دیگر ورزش ها می توان به غواصی، پیاده روی و دوچرخه سواری اشاره کرد که مسیرهای آن در تمام شهر وجود دارد.

کوچی به چه دلیل معروف است؟

کوچی به دلیل پیشینه تاریخی و میراث فرهنگی خود مشهور است. این مکان مملو از بناهای تاریخی و زیبایی های طبیعی است. زمانی که اینجا هستید حتما از قلعه کوچی و ساحل چریای بازدید کنید.

چه چیزهایی را می توان در کوچی خرید؟

این مکان مجموعه ای متنوع از انتخاب ها برای خرید کردن است. کوچی به خاطر نوشیدنی ها، ادویه جات، صنایع دستی، روغن های معطر و جواهرات شناخته شده است.

چه مکان هایی را می توان در کوچی کشف کرد؟

زمانی که در کوچی هستید، حتما باید از قلعه کوچی و ساحل چریای بازدید کنید. از مکان های دیگر مانند کلیساها و اماکن دیدنی و زیبایی های طبیعی در داخل کوچی و اطراف آن می توانید لذت ببرید.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید