لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

اگر به یک بچه دو ساله بگویید برای کاهش خطر سرطان پوست در آینده نیاز به کرم ضد آفتاب دارد با تعجب به شما خیره خواهدشد. کودکان، بخصوص در سنین کمتر، در ارزیابی مسائل خطرساز ضعیف هستند.

همچنین بی حرکت نگه داشتن آنها برای استعمال مجدد ضد آفتاب که باید هر ۶۰ یا ۹۰ دقیقه انجام شود کار دشواری است. در نتیجه با این که ضد آفتاب مهم است، نباید تنها راه محافظت شما برای پوست کودکانتان باشد.

لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

تنها صورت کودک دلبند شما نیست که در معرض آفتاب قرار می گیرد بلکه پوست دست و پا ها نیز در خطر است.

خوشبختانه راه های زیادی برای محافظت هر چه بهتر از بچه های کوچک و بازیگوش در برابر اشعه های خطرناک وجود دارد.

چند محصول که کمک کننده والدین برای حفظ سلامت پوست کودکان می تواند باشد و بدون نگرانی می توانند به بازی های فرزندشان برای ساعت ها نگاه کنند در این مطلب گذاشته شده است.

شلوارک های موج سواری

لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

اولین محصول که به معرفی آن میپدازیم شلوارک های بلند موج سواری است که قسمت اعظمی از پوست پا ها را می پوشا

ند.با افزودن چند اینچ بیشتر به طول آن، می تواند از افراد غیر موج سوار هم در برابر خورشید محافظت کند.

شلوارک های موج سواری بلندتر در سایزهای کوچکتر هم در سال های اخیر عرضه شده که محافظت در برابر خورشید و همچنین ظاهری مثل موج سوارها را به کودکان ارائه می کند.

این شرکت سه مدل شلوارک موج سواری معمولی، شلوارک موج سواری اصلی و مدل مخصوص استخر را تولید می کند. مدل معمولی آن به این خاطر که بلندتر بود و جزئیاتی مثل کش کمر و نخ کشی انعطاف پذیر دارد که بچه ها دوست دارند، تهیه شد. کودک سه ساله آن را به راحتی هم به عنوان شلوارک و هم لباس شنا می پوشد.

شلوار شنا

لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

برای محافظت اولیه ی بهتر، استفاده از لباس شناهای دارای درجه محافظت در برابر اشعه خورشید (UPF) با پوشش بیشتر توصیه می شود. پاپوش های شنا برای نوزادان، نوپایان و کودکان این محافظت را ارائه می دهند.

با اینکه دو لباس شنای مختلف برای کودک یک ساله به همراه آورده شده بود، در هر بار شنا از شلوار شنای نوپای Coolibar استفاده شد (این برند شلوار شنا برای دخترها و پسرها تولید می کند).

مقیاس UPF (که میزان عبور اشعه UV از بافت خاصی را اندازه می گیرد است) ۵۰ است و یک لباس گرم و نرم و راحت، خانواده را از وظیفه ی غیر ممکن ضد آفتاب مالیدن به پاهای بچه ها ، که یکسره در جنب و جوش هستند راحت می کند.
این لباس ها این خاصیت را هم داشتند که زانوان کودک را هنگام افتادن به داخل آب از سکوی بتنی استخر محافظت کنند. همچنین این لباس ها سریع خشک می شوند، در نتیجه قرار دادن آنها در آفتاب در زمان استراحت باعث می شود کودکان هم صبح در ساحل و هم بعد از ظهر در استخر آنها را بپوشند.

لباس های محافظ در برابر سوختگی

لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

شانه های ظریف کودک مثل گل آفتابگردان هستند و به نحوی به سمت خورشید قرار می گیرند. پسران کوچک معمولا بیش از حد سرگرم شنا و بازی با همبازیانش هستند و مالیدن کرم ضد آفتاب به پوستشان امکان پذیر نیست، در نتیجه استفاده از لباس های محافظ در برابر سوختگی Cat & Jack و Gymboree راه حل مسئله است.

مدل آستین کوتاه، شانه ها، پشت و سینه ی انان را محافظت می کند و یک دست لباس دیگر را هم برای شنای نیمروز را می شود کنار گذاشت.

اگرچه توجه داشته باشید که خیلی از این لباس ها دولایه هستند. این برای محافظت در برابر خورشید عالی است اما می تواند دانه های شن را داخل لباس گیر بیندازد و لباس های کم رنگ تر را لکه لکه کند، پس اگر قصد رفتن به ساحل را دارید دنبال لباس تیره تر باشید.

پیراهن های SPF (محافظ در برابر اشعه خورشید)

لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

پیراهن های طرح دار Patagonia در پنج طرح جالب موجود است. تن پوش خوبی دارد و دارای UPF 20 است. همچنین سازگار برای استفاده در خشکی و آب است.

مثل یک تی شرت معمولی بنظر می رسد و پوشیده می شود و بعلاوه بعد از خیس شدن زود خشک می شود (و با این حال خاصیت محافظت در برابر آفتاب خوبی دارد).

کلاه های آفتابی 

لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

بگذارید اول بگویم که بعضی بچه ها دوست ندارند کلاه بپوشند. اما کلاه ها لایه دفاعی عالی در برابر اشعه های خورشید هستند که بینی، گوش، پیشانی و گونه های حساس را محافظت می کنند.

لذا اگر کودک شما که در حال آفتاب گرفتن است بطور طبیعی اهل تجهیزات این چنینی است یا اگر می توانید وی را قانع کنید (با جایزه دادن یا پرت کردن حواس) که یکی از آنها را بپوشد، داشتن یک کلاه با پوشش خوب یک استراتژی کلیدی برای محافظت از پوست است.

کلاه های بچگانه ی Sunday Afternoon برای کودکان مناسب است و نه تنها صورتشان را محافظت می کند بلکه گوش ها و پشت گردنشان را هم پوشش می دهد. از آنجا که قسمت پشت آن توری است (نسبت به داشتن یک لبه دور کلاه)، کودکان به راحتی در هنگام راه رفتن می توانند آن را بپوشند.

عینک های آفتابی

لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

در دنیایی که پر از محصولات یکبار مصرف مخصوص کودکان است، عینک های آفتابی کوچک بدترین چیزند. آنها بی دوام و ناخوشایند هستند و مقدار کمی محافظت در برابر خورشید ارائه می دهند و انگار طراحی شده اند که بشکنند یا فورا گم بشوند (که معمولا هم می شوند).

اما محافظت از چشم برای کودکان حیاتی است: چشم کودکان نمی تواند نور UV را به خوبی بزرگسالان فیلتر کند و بیشتر در معرض صدمه دیدن است.

Babiators ارائه دهنده ی راه حلی جالب برای این مشکل است که محافظت واقعی در برابر آفتاب و تضمین در برابر گم شدن و شکستن را عرضه می کند.

عینک های آفتابی پولاریزه شده (هم پولاریزه و هم غیر پولاریزه موجود است) ۱۰۰ درصد محافظت UVA و UVB را منتقل می کند. از لاستیک انعطاف پذیر ساخته شده و کاملا موثر، مقاومت خود را در تستی که از دو کودک یک ساله و سه ساله که به نوبت، عینک های مدل خلبانی جالب را به چشم می زدند گرفته شد نشان دادند.

سایبان

لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

جنبه منفی مسافرت با بچه های کوچک که نمی توانند وسایل شان را با خود حمل کنند وسایلی است که باید به قسمت تحویل بار داده شود.

نقطه مثبت وسایلی که به قسمت تحویل بار داده می شود ، از آنجایی که بارتان را سبک نبسته اید این است که می توانید با وسایلی با حجم بیشتر و سنگین تر سفر کنید .

بطور مثال سایبان جا لیوانی دار Coleman Hatteras داخل چمدان تحویل بار قرار داده شد. این سایبان به راحتی جمع می شود ، به راحتی برپا می شود (هر دفعه حدود چهار دقیقه وقت ما را گرفت) و ۳۱ متر مربع سایه فراهم می کند.

این مقدار برای سایه گرفتن دو یا سه فرد بزرگسال کافی است بهمراه اینکه فضای کافی برای بازی با شن های ساحل برای کودکان زیر سایبان آن را فراهم می کند.

حوله های کلاه دار

لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

این حوله ها جلوی سرما خوردن بعد از شنا را می گیرند، پوشش در برابر آفتاب را برای کودکان فراهم می کنند تا بتوانند لباسشان را به محض خروج از استخر در بیاورند. یک حوله ی پوشیدنی در همه ی حالت های یک سفر ساحلی بکار می آید.

حوله های روپوش دار

لباس های محافظ کودکان در ساحل در برابر آفتاب

در میان دفعات شنا، بچه ها اغلب حوله پیچ می شوند. پس چرا در زمان استراحت از پوشش ضد سوختگی آفتاب استفاده نکرد؟ حوله های روپوش دار بخصوص برای سایبان سر و شانه ها موثر هستند که دو نقطه ی رایج سوختگی است.

دیدگاه خود را بنویسید