پارک ساحلی الممزر بهترین های دبی برای دیدن

اگر در یک بعدازظهر آفتابی در دبی هوس کردید به ساحل بروید، پارک ساحلی الممزر می تواند گزینه خوبی باشد؛ یک پارک ساحلی خانوادگی که با داشتن ۴ ساحل عمومی، امکانات خوبی را برای تفریح و استراحت در اختیار شما می گذارد؛ از جمله دوش های حمام، اتاق مخصوص تعویض لباس، آلاچیق های مجهز به تهویه هوا (در ساحل ۴)، کیوسک های غذا و نوشیدنی، استخر، جت اسکی، تفریحات آبی، باربیکیو، محوطه پیک نیک، زمین بازی کودکان، امکان اجاره دوچرخه و امکانات بی شمار دیگر.

پارک ساحلی الممزر بهترین های دبی برای دیدن

پارک ساحلی الممزر فضایی به وسعت ۱۰۶ هکتار را پوشش می دهد و امکاناتی نظیر سوئیت های باربیکیو، کلبه های ییلاقی خصوصی، استخر، کیوسک های غذا فروشی، ساحلی مسقف و تالابی امن، قطاری خوش منظره و زیبا و زمین های بازی گوناگونی برای کودکان را ارائه می دهد.

موسیقی در تمام طول روز در فضای این پارک پخش خواهد شد و چندین محوطه پوشیده از چمن نیز برای پیک نیک موجود است. این پارک برای افرادی که به امکانات خاص نیاز دارند هم تدابیر بسیاری اندیشیده است.

همچنین یک پارکینگ رایگان با گنجایش ۶۱۸ خودرو در فضای باز، ۶۲۰ خودرو در بخش سرپوشیده و ۱۰ محل پارک مخصوص افراد معلول در این پارک ساحلی موجود می باشد.

امکانات رفاهی پارک ساحلی الممزر در دبی

پارک ساحلی الممزر بهترین های دبی برای دیدن

سایت های کباب پزی

کلبه های ییلاقی خصوصی برای اجاره

بوفه های موادغذایی و نوشیدنی

ساحل محافظت شده و تالاب های امن

یک قطار تزئینی، چندین زمین بازی کودکان

استخر شنا

مناطق چمن کاری شده ی بسیار زیبا

استخرهای شنا

پارک ساحلی الممزر بهترین های دبی برای دیدن

این پارک دارای یک استخر شنای بسیار بزرگ است که به ۳ استخر برای کودکان و بزرگسالان تقسیم گردیده است. این استخرها امکاناتی از جمله صندلی ها، آفتاب گیرها، رختکن ها، دوش و بوفه ها را دارا هستند و علاوه بر آن نجات غریق ها هم دائماً  در ساحل حضور دارند، پس جایی برای نگرانی نیست.

کباب پز

پارک ساحلی الممزر بهترین های دبی برای دیدن

در ساحل شماره ی ۵ این پارک مجموعه ای از کباب پزهای گوناگون از جمله کباب پزهای مدرن، کوره، چتر و صندلی وجود دارند.

بخش های سرگرم کننده ی زیادی نیز در نقاط گوناگون پارک توزیع شده اند:قطار بازی، بازی های ویژه کودکان، بازی های اوقات فراغت، اسکیت غلتکی، فوتبال و بسکتبال، دوچرخه اجاره ای، کلبه های ساحلی، استخرهای شنا، سایت های پخت کباب، رستوران ها و بوفه ها و اماکن سرگرم کننده خانم ها.

پارک (شله)

پارک ساحلی الممزر بهترین های دبی برای دیدن

این پارک دارای خدمات VIP که شامل خانه های ییلاقی مدرن دارای: تهویه مطبوع، جایگاه پخت و پز کباب و دوش گرفتن هستند، می باشد. می توان ۱۵ خانه ییلاقی که برای اجاره در ساحل شماره ۴ واقع شده را از مسئول پارک اجاره کرد.

آمفی تئاتر و برج

جنب ساختمان اداری و دروازه ی ورودی انفرادی این پارک یک آمفی تئاتر قرار دارد که میزبان جشنواره های گوناگون موسیقی است. قابل ذکر است است که برج هشت متری بلندی در مرکز پارک است و بازدید کنندگان می توانند از بالای آن قابلیت های منحصر به فرد پارک را تماشا کنند و تمام مناطق پارک را مشاهده کنند.

بازی ها

پارک ساحلی الممزر بهترین های دبی برای دیدن

در اطراف پارک انواع وسائل بازی برای کودکان تعبیه گردیده است. در آنجا کالسکه های مدرن، وسایل صخره نوردی و پرش از ارتفاع و… در دسترس است.

اضافه بر این یک منطقه آموزشی ورزشی برای بزرگسالان هم در آن جا موجود است که درخت های نخل نزدیک به خانه های ییلاقی آن را احاطه کرده اند.

اسنک بارها و ورودی های پارک: این پارک دارای سه ورودی اصلی است که در دسترس بازدیدکنندگان است. یکی از این ورودی ها برای اتومبیل و دو ورودی دیگر برای استفاده ی عموم است.

پارکینگ خارجی آن ظرفیت ۱۲۰۰ اتومبیل و پارکینگ داخلی آن دارای ظرفیت ۴۶۰ اتومبیل است.این پارک یک رستوران اصلی، علاوه بر ده اسنک بار در اطراف پارک را دارد که بازدید کنندگان می توانند در زمینه های گوناگون، با کمک پنل های هدایت و نشانه های توزیع به تفرجگاه های مورد نظر خود دست پیدا کنند.

پارک ساحلی الممزر بهترین های دبی برای دیدن

قابلیت دیگر این پارک ساحلی، محل واقع شدن پارک روی ساحل ماسه های طلایی و همچنین داشتن مناطق تفرجگاهی نفیس در مجموعه پارک است.

پارک ساحلی الممزر دبی دارای ۵ ساحل در راستای دریای خلیج فارس می باشد که همگی آن ها دارای برج های نجات غریق، سطل زباله، سایبان، مناطق سرپوشیده برای شنا و اتاق های رختکن با دوش برای استفاده گردشگران هستند.

ساعات بازدید از این پارک از ۸ صبح الی ۱۰:۳۰ شب و در روزهای تعطیل، ۸ صبح الی ۱۱:۳۰ شب می باشد. این پارک در روزهای تعطیل بسیار شلوغ خواهد شد ولی شلوغی به علت وسعت زیاد پارک آزار دهنده نیست و به چشم نمی آید.

هم چنین این پارک دو روز در هفته به بانوان و پسر بچه های زیر ۴ سال تعلق دارد. در ماه مبارک رمضان ساعت کاری این پارک از ۹:۰۰ صبح تا ۱۰:۰۰ شب می باشد.

قیمت های پارک ساحلی الممزر دبی

پارک ساحلی الممزر بهترین های دبی برای دیدن

قیمت بلیط ورودی این پارک نفری ۵ درهم و برای هر اتومبیل ۳۰ درهم می باشد.
اجارۀ خانه های ییلاقی بزرگ که برای ۶ نفر، ۲۰۰ درهم و خانه های ییلاقی کوچک تر که ظرفیت ۴ نفر را دارند ۱۵۰ درهم می باشد. هزینه ورودی پارک نیز به این مبلغ ها اضافه می شود.
هزینه استفاده از استخر برای بزرگسالان ۱۰ درهم و برای کودکان ۵ درهم می باشد.
قیمت اجارۀ جت اسکی برای دو نفر ۶۹ درهم است.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما