بسیاری از خانم ها می پندارند رمز و رز شیک پوشی در پوشیدن لباس های فاخر و گرانقیمت است اما باید بدانید هر چند این لباس ها تاثیر گذار هستند اما بسیاری از نکات وجود دارد که اگر به آن توجه نکنید هیچگاه شیک و جذاب به نظر نمی رسید.

پس باید به لباس های روزانه تان اهمیت بدهید و برای انتخاب آنها وقت بگذارید و نکاتی را که در این بخش از دنیای مد آورده ایم را رعایت کنید تا همیشه خوب و شیک به نظر برسید.

لباس پوشیدن متناسب با اندام

یکی از مهم ترین رموز شیک پوشی خانم ها این است که آنها متناسب با اندام خود لباس می پوشند. برخی از لباس ها برای اندام گلابی شکل و برخی دیگر برای اندام های سیبی شکل مناسبند.

لباس انتخابی خانم های کوتاه قد باید آنها را بلند تر و کشیده تر نشان دهد و خانم های چاق و تو پر نباید طوری لباس بپوشند که اندامشان از آنچه که هست ، چاق تر دیده شود.چطور یک خانوم شیک پوش و خوشتیپ واقعی باشیم؟

حفظ تناسب اندام مهم برای خانم های شیک پوش

خانم های شیک پوش تناسب اندام خود را حفظ می کنند و به آن اهمیت می دهند زیرا می دانند اگر اندام متناسبی نداشته باشند حتی اگر لباس های برند و شیک نیز بپوشند چندان تاثیری در زیبایی آنها نخواهد داشت.

رعایت ساده پوشی

یکی از مهم ترین رموز خانم های شیک پوش در لباس پوشیدن انتخاب لباس های ساده است . این خانم ها سعی می کنند مانند سلبریتی ها لباس های ساده انتخاب کنند و در عین حال شیک به نظر برسند.

توجه نکردن به مد توسط خانم های شیک پوش

خانم های شیک پوش بنده مد نیستند و هر لباس عجیبی را که مد می شود را نمی پوشند چون در این صورت، مسخره، وسواسی یا سطحی به نظر خواهید رسید.

حتی اگر خریدن لباس هایی مطابق مد برای تان جذاب است از خرید لباسی که مناسب اندام تان نیست یا رنگی که به شما نمی آیند صرف نظر کنید .

توجه خانم های شیک پوش به رنگ لباس

اگر می خواهید خانم شیک پوشی باشید به رنگ لباس توجه نمایید و لباس هایی را بخرید که به رنگ پوست شما بیاید و طبق آن رنگ لباس هایتان را انتخاب کنید.چطور یک خانوم شیک پوش و خوشتیپ واقعی باشیم؟

  بهترين جا برای پيک نيک اطراف تهران

توجه به سایز لباس برای جذاب بودن

خانم های شیک پوش همیشه لباس هایی را می پوشند که کاملا اندازه آنها است و از پوشیدن لباس های بسیار تنگ و یا خیلی گشاد امتناع می کنند. پوشیدن لباس های آزاد حس خوبی دارد اما با پوشیدن این لباس ها شلخته به نظر می رسید. لباس باید درست سایز بدنتان باشد.

توجه خانم های شیک پوش به موقعیت

خانم های شیک پوش هنگام لباس پوشیدن به مکانی که می خواهند بروند توجه می کنند و مطابق موقعیت هایشان لباس می پوشند مثلا هیچ گاه در موقعیت های رسمی لباس های غیر رسمی نمی پوشند.

رضایت از لباس و بالا بردن اعتماد به نفس

خانم های شیک پوش همیشه لباس هایی می پوشند که از آن راضی هستند زیرا اگر از لباس هایی که پوشیده اند راضی نباشند، حالت دائما احساس ناآرامی و بی قراری می کنندو ضعف ظاهری که فکر آنها را مشغول می کند و اعتماد بنفسشان را پایین می آورد پس حتما باید سعی کنید لباسی بپوشید که از آن لذت ببرید و آن را دوست داشته باشید.

توجه خانم های شیک پوش به نحوه ست کردن رنگ ها 

خانم های شیک پوش نحوه ست کردن رنگ ها را بلدند و می دانند چه رنگهایی را باهم سِت کنند.چطور یک خانوم شیک پوش و خوشتیپ واقعی باشیم؟

همراه خود برای خرید فرد خوش لباسی را می برند 

خانم های شیک پوش برای اینکه بهترین لباس را انتخاب کنند همراه خود برای خرید فردی خوش لباس و قابل اعتماد (که نظر واقعی اش را به شما می گوید) می برند . آنها با دقت خرید می کنند و چیزی را می خرند که به تن شان زیبا بنشیندزیرا لباسی که در تن دوستشان زیباست، ممکن است در تن آنها زیبا نباشد.

به لباس پوشیدن دیگران توجه می کنند

خانم های شیک پوش برای انتخاب لباس به لباس پوشیدن دیگران توجه می کنند و برای محیط کارمشابه با پوشش مدیر و همکاران شان لباس های خود را انتخاب می کنند.

لباسهای متناسب با آب و هوا برای شیک پوش بودن

خانم های شیک پوش پیش از بیرون رفتن از خانه آب و هوا را چک می کنند و مطابق فصل لباس می پوشند زیرا پوشیدن صندل در هوای برفی و یا پوشیدن شلوارهای دم پا گشاد در گل و لای روز بارانی عاقلانه نیست.

  همینگوی که بود؟ علاقمندان به گردشگری درباره مرد همیشه مسافر چه میدانند؟

پوشیدن لباس مشکی توسط خانم های شیک پوش

هر خانم شیک پوشی باید در بین لباس هایش یک پیراهن مشکی داشته باشد. پیراهن مشکی لباسی است که می توان آن را در اکثر مجالس و مهمانی ها پوشید. رنگ مشکی زیبایی خاص خودش را برای شما به دنبال دارد و شما را لاغر و قد بلند نشان می دهد.چطور یک خانوم شیک پوش و خوشتیپ واقعی باشیم؟

توجه به رنگ موثر در شیک پوشی

خانم های شیک پوش رنگ های زنانه لطیف، کمرنگ و روشن را انتخاب می کنند و با پوشیدن لباس با رنگ های شاد و روشن شیک و زیبا می شوند زیرا پوشیدن دائم لباس هایی با رنگ های تیره مثل قهوه ای، طوسی، خاکستری و سیاه یکنواخت و خسته کننده است.

توجه خانم های شیک پوس به زیور آلات

خانم های شیک پوش همیشه جواهرات زیادی از خود آویزان نمی کنند بلکه سعی می کنند بهترین زیورآلات را متناسب با لباسشان انتخاب کنند زیرا انتخاب یک زیورآلات جذاب شما را زیباتر جلوه می دهد و حداقل ها می توانند به یاد ماندنی باشند.

بهترین اکسسوار مناسب تیپ و استایل

برای شیک پوش بودن باید اکسسوری مناسبی را انتخاب کنید و بدانید با لباس های مختلف شال و یا روسری مناسب ترین گزینه برای لباستان است و یا برای ست کردن جواهرات با لباس ، گردنبند بهترین انتخاب است یا دستبند.

کیف دستی شیک و با کیفیت خوب 

برای اینکه تمام توجه ها به ظاهر شما جلب شود بهتر است کیف هایی را انتخاب کنید که از مواد خوبی تهیه شده باشند و ظاهر شیکی داشته باشند.چطور یک خانوم شیک پوش و خوشتیپ واقعی باشیم؟

کفش مناسب برای خوشتیپ شدن

یکی از رازهای شیک پوشی خانم های جوان این است که آنها می دانند در کدام موقعیت ها چه کفشی انتخاب کنند . کفش های پاشنه بلند ظاهر شما را برازنده تر می کنند و با آنها زیباتر قدم بر می دارید اما اگر در حین عبور از خیابان کفش پاشنه بلند به پا داشته باشید خوش پوش دیده نمی شوید. پس مهم است بنا بر موقعیت خود کفش های پاشنه دار یا بدون پاشنه بپوشید.

  دانستن کمک ها ی اولیه برای‌ 8 آسیب متداول در سفر

لباس سفید برای خوشی تیپ بودن

داشتن لباس های سفید همیشه ما را باطراوت نشان می دهد. اگر شما یک بلوز سفید زیبا داشته باشید می توانید آن را با تمام لباس هایتان ست کنید مثلا آن را با دامن کوتاه تنگ و کفش پاشنه بلند بپوشید یا آن را با شلوار جین بپوشید و تیپی معمولی بزنید.

انتخاب درست لباس زیر 

چطور یک خانوم شیک پوش و خوشتیپ واقعی باشیم؟

پایه و اساس داشتن تیپی عالی برای زنان شیک پوش ، انتخاب لباس زیر است زیرا هیچ چیز به اندازه ی خطوط مشخص لباس زیر، تیپ را از چشم نمی اندازد پس یک لباس زیر مناسب با سایز متناسب انتخاب کنید.

تیشرت ساده برای خانم های شیک پوس

در کمد خانم های شیک پوش همیشه چند تیشرت ساده آستین کوتاه و آستین بلند به رنگ های مختلف وجود دارد.

عینک آفتابی موثر در جذاب بودن خانم ها

برای شیک به نظر رسیدن زدن عینک آفتابی به چشم بسیار تاثیر گذار است زیرا عینکها مکمل صورت شما هستند و زمانی که آن را به چشم می زنید، شما را اسرار آمیز و مرموز نشان می دهند.چطور یک خانوم شیک پوش و خوشتیپ واقعی باشیم؟

نکات مهم و کاربردی برای تبدیل شدن به خانم شیک پوش

روسری های ابریشمی 

خانم های شیک پوش همیشه روسری ابریشمی در کمد لباس های خود دارند تا در موقعیت های مناسب از آن استفاده نمایند زیرا روسری ابریشمی ظاهر شما را بهتر نشان می دهد و هیچ وقت از مد نمی رود.

یک ساعت جواهرنشان و شیک برای خانم های شیک پوش

چطور یک خانوم شیک پوش و خوشتیپ واقعی باشیم؟

حتما لازم نیست که ساعت شما مارک خیلی معروف و گرانی باشد اما بهتر است که ساعت نسبتا خوب انتخاب و متناسب با سایز دستتان انتخاب کنید تا تیپتان را کامل نمایید.

عطری گرانبها و خوشبو برای شیک پوش بودن خانم ها

چطور یک خانوم شیک پوش و خوشتیپ واقعی باشیم؟

خانم های شیک پوش هیچگاه بوی عرق نمی دهند آنها به نظافت خود اهمیت می دهند و همیشه عطری را انتخاب می کنند که بوی فریبنده و برانگیزنده داشته باشد تا به جذابیت آنها افزوده شود.

منبع : namnak
نویسنده

یک نظر بنویسید