با هتل های درختی بانکوک بیشتر آشنا شوید

با هتل های درختی بانکوک بیشتر آشنا شوید

بانکوک زیبایی و جذابیت خود را مرهون محیط سرسبز، پارک‌ها و سازه‌هایی است که مطابق با این جاذبه‌های طبیعی و فارغ از آلودگی‌های شهری ساخته شده‌اند.

البته برخی از این سازه‌ها به خاطر شکل خاص خود مورد علاقه گردشگران نیز واقع می‌شوند. یکی از مکان‌ها هتلی درختی است که همانند منزل مسکونی خانواده دکتر ارنست بر بالای درخت ساخته شده است.

با هتل های درختی بانکوک بیشتر آشنا شوید

علاوه بر مکان منحصربفرد، کلیه امکانات هتل نیز در نوع خود بی‌نظیر است؛ برای مثال، کلیه انرژی مصرفی این هتل به صورت طبیعی و دوستدار طبیعت تامین می‌شود.

هتل درختی بانکوک بر روی جزیره مصنوعی بانگ کراچائو (Bang Krachao) قرار دارد که به ریه سبز بانکوک نیز شهرت دارد. البته وجه تسمیه این نامگذاری برگرفته از شکل خاص این جزیره است. رفت و آمد به این هتل فقط از طریق قایق امکان پذیر است و هیچ خودرویی به آنجا تردد ندارد.

البته این هتل علاوه بر ویژگی دوستدار زیست محیطی، دارای آشپزخانه‌ای مجهز به انواع غذاهای بین المللی و گیاهی است.آشپزخانه آن مجهز به سیستم فاقد دود است.

با هتل های درختی بانکوک بیشتر آشنا شوید

علاوه بر این، مهمانان هتل از نحوه چیدمان هر اتاق رضایت خاطر دارند و از اتاق‌ها می‌توان منظره زیبای طلوع و غروب آفتاب را تماشا کرد. در واقع، در هر یک از اتاق‌های این هتل مهمانان می‌توانند تجربه خوابیدن زیر سقف آسمان و تماشای ستارگان را تجربه کنند.

سازه این هتل با ارتفاع ۶ متر از سطح زمین و از چوب بامبو ساخته شده و اتاق‌های آن مجهز به خط تلفن محلی و سرویس صبحانه است.

اگرچه این هتل حالتی رویایی و جذاب دارد، شاید اقامت در آن برای همگان امکان پذیر نباشد؛ زیرا فاصله ان با مرکز شهر بانکوک در حدود ۹.۷ کیلومتر است.

با هتل های درختی بانکوک بیشتر آشنا شوید

هزینه اقامت در این هتل با توجه به نوع اتاق متفاوت است و افرادی که برای ۴ شب متوالی در آنجا اقامت داشته باشند از ۱۵٪ تخفیف برخوردار هستند. حداقل هزینه اقامت هر یک از اتاق‌ها ۱۱۴ دلار و حداکثر ۲۷۹ دلار است.

این هتل درختی زیبا اگرچه گران می باشد ولی بخاطر جایگاه منحصربفرد خود دارای متقاضیان زیادی است که می خواهند برای چند شب در میان درختان و هوای سالم نفسی تازه کنند.

با هتل های درختی بانکوک بیشتر آشنا شوید

فارغ از هزینه‌های اقامت، برنامه‌های خوشامدگویی متنوعی مانند پذیرایی از مهمانان با بستنی رایگان در بدو ورود از جمله خدمات این هتل است. همچنین، دوچرخه رایگان نیز برای تفریح در اختیار مهمانان هتل قرار داده می‌شود که با استفاده از آن می‌توانند در اطراف جزیره گردش کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما