سوغاتی های کشور فیلیپین چیست؟

فیلیپین رویایی با هزاران جزیره، سواحل بینظیر، فرهنگ غنی و غذاهای خوشمزه‌اش هر ساله میزبان میلیون ها گردشگر از سرتاسر جهان می‌باشد. شما بعد از گشت و گذار در زیبایی های فیلیپین می‌توانید با بودجه ی خود سوغاتی های زیبا و منحصر بفردی از فیلیپین برا ی دوستان و فامیل خود تهیه کنید و ببرید. در این مقاله با جاذبه ها همراه باشید تا با چند سوغاتی زیبای فیلیپین آشنا شوید.

کوبینگ یا زنبورک فیلیپینی

موسیقی عضو اصلی و جداناپذیر همگی فرهنگ های جهان است. یکی از بهترین قسمت های آشنایی با فرهنگ های مختلف آشنایی با موسیقی و آلات موسیقی منحصر بفرد هر کشور است. زنبورک یکی از سازهای پرطرفدار در سرتاسر جهان می‌باشد و از شرق تا غرب کشورها انواع مختلفی از آن ها را می سازند. این نوع از ساز زنبورک در فیلیپین از چوب درخت بامبو و در ابعاد ۲۵ سانتی متر ساخته می‌شود. زنبورک فیلیپینی سایز بسیار مناسبی برای حمل دارد و شما به راحتی می‌توانید آن را با خودتان به عنوان سوغات برای دوستان موسیقی دوست خود بیاورید.

سوغاتی های کشور فیلیپین چیست؟

شیرینی فیلیپینی

آوردن شیرینی به عنوان سوغات برای دوستان و فامیل یکی از بهترین راه ها برای آشنایی آن ها با کشوری که به آن سفر کردید می‌باشد. مخصوصا شیرینی های فیلیپینی که دارای طعم ها ی مختلف هستند مانند شیرینی polvoron که در طعم های مختلف در فیلیپین پیدا می‌شوند. نات بارهای شکلاتی که از مغزهای مختلف به همراه پودر شکلات درست شده اند و یا آبنبات های شیری خوشمزه pastillas de leche.

پارچه های فیلیپین

در فیلیپین می‌توان پارچه های مختلف و زیبایی از لحاظ طرح و رنگ پیدا کرد. یکی از این پارچه ها، پاینا (Pina) است که از الیاف آناناس بافته می‌شود و پارچه ای بدون الیاف پلاستیکی است و به عنوان یکی از پارچه های مرغوب طبیعی شناخته می‌شود. در برخی از این پارچه ها از الیاف دیگر مانند پنبه و کتان استفاده می‌شود که قیمت پایین تری به نسبت پارچه های اصلی دارند. در بعضی از مدل ها گلدوزی های زیبای انجام شده روی این پارچه ها به زیبایی آن ها می‌افزایند.

ماشین اسباب بازی جیپ های معروف فیلیپینی

یکی از بهترین تجربه هایی که گردشگران در فیلیپین تجربه می‌کنند سوار شدن در جیپ های زیبای فیلیپینی است. این جیپ ها که از بازمانده های جیپ های آمریکایی در جنگ جهانی دوم ساخته شده اند، به همراه تزئینات رنگی و عجیب و غریب یکی از پرطرفدارترین وسایل حمل و نقل در فیلیپین هستند. شما اسباب بازی این جیپ های زیبا را در هر مغازه ی سوغاتی فروشی در فیلیپین پیدا خواهید کرد.

سوغاتی های کشور فیلیپین چیست؟

ماسک های آئینی مراسم ها و جشن ها

مانیل یکی از برگزار کننده های اصلی فستیوال های آئینی در فیلیپین است به همین دلیل بهترین و زیباترین ماسک های این مراسم را می‌توانید در مانیل پیدا کنید این ماسک ها سوغاتی مناسب برای کودکان و همچنین آویزهای زیبایی بر روی دیوار می‌باشند..

محصولات حصیری فیلیپین

هنر حصیر بافی در فیلیپین که قدمتش به سالیان زیادی برمی گردد، دارای طرح ها و رنگ های زیادی می‌باشد که در ساخت محصولات متنوعی به کار می‌رود. حصیربافی در فیلیپین با استفاده از برگ های ۲ گیاه انجام می‌شود بسیار ظریف و با حوصله توسط هنرمندان فیلیپینی انجام می گیرد که سوغاتی مناسبی است زیرا با خرید آن ها به جامعه محلی فیلیپین و امتداد این هنر زیبا کمک خواهید کرد!

قهوه

به نظر خیلی از گردشگران اروپایی و آمریکایی عجیب است که یکی از قوی ترین قهوه های جهان در فیلیپین رست می‌شود. بله درست شنیدید! قهوه فیلیپین با طعم منحصر بفردش یکی از سوغاتی های خوب از این هزار جزیره ی زیبا است که می‌توانید برای دوستان قهوه خور خود هدیه بیاورید.

کلاه های سنتی فیلیپین

کلاه های حصیری جالب مردم فیلیپین که در بسیاری از عکس های فیلیپین می بینید می تواند گزینه مناسبی برای سوغات باشند. البته اگر دوستانتان دوست نداشته باشند کلاه را روی سرشان بگذارند می‌توانند به عنوان دیوار کوبی زیبا آن را بیاویزند.

مروارید

اگر به دنبال سوغاتی خاص و ارزشمند در سفر به فیلیپین می‌گردید پیشنهاد جاذبه ها به شما مروارید است. مروارید های اصل و زیبای فیلیپین تبدیل به یکی از منابع درآمد برای فیلیپینی ها شده است که زیبایی محصور کننده‌شان مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما