شنگن

اخذ ویزای شینگن در دوران کرونا

بیش از یک سال است که ویروس کرونا مشکلات بسیاری را در سطح بین‌المللی به وجود آورده است؛ بخشی از مردم در سراسر دنیا جان خود را از دست داده و بسیاری دیگر با مشکلات اقتصادی، افسردگی و… مواجه شده‌اند. یکی از راه‌کارهای بین‌المللی مقابله با این ویروس، بستن مرزهای زمینی و هوایی کشورها بوده است؛ بنابراین اخذ ویزای شینگن در دوران کرونا با چالش‌های بسیاری همراه است.
در حال حاضر هرکدام از کشورهای عضو حوزه‌ی شینگن قوانینی مخصوص وضع کرده‌اند و به نحوی جلوی ورود بیش از حد مسافران را گرفته‌اند. شورای مسافرت و گردشگری جهانی (WTTC)، روزانه درمورد شرایط سفر به هرکدام از کشورهای شینگن و شرایط اخذ ویزای آن‌ها اطلاع‌رسانی می‌کند. آخرین اخبار و اطلاعات در مورد سفر به کشورهای حوزه شینگن، رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما را در چارتر ۱۱۸ برای‌تان مهیا کرده‌ایم.

شنگن

آخرین وضعیت کشورهای شینگن در دوران کرونا

معاون رئیس WTTC در تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۰ اعلام کرد: «تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا شرایط لازم برای باز شدن کامل مرزهای هوایی و زمینی کشورهای حوزه اتحادیه اروپا را فراهم کنیم. شغل و درآمد بسیاری از مردم در گروی مسافرت و آمدن توریست است. ویروس کووید ۱۹ باعث از بین رفتن بسیاری از کسب‌و‌کارها و ورشکست شدن میلیون‌ها نفر در حوزه کشورهای شینگن شده است.»

در حال حاضر بعضی از شرکت‌های هوایی، پروازهای خود را به حوزه اروپا با اعمال محدودیت‌ها آغاز کرده‌اند. تردد در حوزه شینگن در دوران کرونا برای مردم کشورهایی که برنامه‌های واکسیناسیون خود را به‌خوبی دنبال می‌کنند، آسان‌تر شده است.

اسپانیا اخیراً تردد مردم کشورهای حوزه اسکاندیناوی را برای گردش در سواحل زیبای این کشور آزاد کرده است؛ دانمارک مرزهای خود را با اتریش، ایتالیا، آلمان و لهستان باز کرده؛ همچنین مسافران کشورهایی از اتحادیه اروپا، حوزه شینگن و حوزه اسکاندیناوی که نرخ ابتلا به کرونا در آن‌ها پایین آمده، اجازه ورود به نروژ را پیدا کرده‌اند.

مسافرت به شینگن از ایران

ایرانیان اغلب با اهداف تحصیلی، گردشگری، کار و سرمایه‌گذاری به حوزه شینگن مسافرت می‌کنند. از زمان شیوع کرونا تا امروز، بارها تردد از ایران به کشورهای این حوزه با مشکل مواجه شده است. در حال حاضر با توجه به‌اینکه اکثر شهرهای ایران در شرایط قرمز قرار دارند، وارد شدن به کشورهای شینگن با تدابیر خاصی امکان‌پذیر است.

برای کسب اطلاعات از شرایط مسافرت به حوزه شینگن در دوران کرونا، رزرو ارزان‌ترین هتل‌ها و خرید پرواز چارتری و سیستمی برای سفر به این حوزه، با ما در چارتر ۱۱۸ در ارتباط باشید.

رزرو بهترین پرواز و هتل‌‌ها برای رفتن به حوزه شینگن

در طول مسافرت، باید از اماکن عمومی مختلفی عبور کنید و در هواپیمایی بنشینید که پر از افراد غریبه است. جای نگرانی نیست؛ ما لیستی از بهترین هتل‌ها و شرکت‌های هواپیمایی را که از پرتکل‌های بهداشتی پیروی می‌کنند را در اختیارتان می‌گذاریم.

چند ماه است که واکسیناسیون سراسری کرونا در کشورهای اروپایی آغاز شده است. در حال حاضر این کشورها از نظر میزان مرگ‌و‌میر و مبتلایان جدید، در وضعیت خوبی قرار دارند. اگر اخیراً به کشورهای حوزه شینگن مسافرت کرده‌اید، تجربه خود از این سفر را با ما به اشتراک بگذارید.

 

۱ دیدگاه دربارهٔ «اخذ ویزای شینگن در دوران کرونا»

  1. واقعا ویزا شینگن دریافتش تو دوران کرونا خیلی سخت بود ولی با استفاده از این مطلب خوبی که تو سایتتون گذاشتین تونستم از سایت چارتر ۱۱۸ این کار رو انجام بدم…ممنون از مطلب خوبتون

    پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما