زیباترین سواحل مدیترانه را بشناسیم

دریایی نیلگون ،سواحل سفید رنگ و دمای بسیار معتدل جزایر مدیترانه را به مقصد خوبی برای تعطیلات ساحلی تبدیل کرده است. آیا قصد دارید تابستان امسال به یکی از جزایر مدیترانه سفر کنید؟ چه به خاطر برنزه شدن ،موج سواری یا تماشای مناظر زیبا ،ساحل بی نظیر مدیترانه وجود دارد که نام شما را صدا می کند.

۱.ساحل ناواجیو (زاکینتوس ، یونان)

ساحل ناواگیو در زاکینتوس زیباترین ساحل برای عکاسی در یونان است و احساسات آدمی را تا نهایت خود برمی انگیزد. بین دیواره های سنگی مرتفع و شیب دار، بهشت واقعی به چشم می خورد. شن و ماسه ی کاملا سفید ،آب های زلال و آبی رنگ و موقعیتی ایده آل مقصدی جذاب و چشمگیر را تشکیل می دهد.

۲. اسپیاجا روسا (ساردینیا ، ایتالیا)

اسپیاجا روسا به ساحل صورتی نیز معروف است. این ساحل را می توان در پارک ملی لامادالنا ، در شمال ساردینیا یافت. شن و ماسه صورتی رنگ که از هزاران قطعه شکسته شده مرجان صورتی ،پوسته و سنگ آهک تشکیل شده است. متأسفانه این ساحل دیگر قابل دسترسی نیست زیرا گردشگران ماسه های رنگی آن جا را به عنوان یادگاری به خانه های خود میبرند.

 ۳. کالا زاراکا (ایبیزا ، اسپانیا)

این ساحل بزرگ نیست ،اما یکی از سواحل مورد علاقه های ماست! ساحل شنی کوچک در ایبیزا توسط صخره ها احاطه شده و آب فوق العاده درخشانی دارد. نمای ساحل آنجا نه تنها فوق العاده زیبا است ، بلکه دلپزیر و ساکت نیز هست. بیشتر گردشگران تمایل دارند همچنان در سواحل جنوب بمانند که این باعث می شود سواحل در شمال خلوت تر و خودمانی تر شوند.

۴. ساحل خرگوش (سیسیل ، ایتالیا)

ساحل خرگوش در سیسیل از سواحل بسیار شلوغ و گردشگر پذیر است. اما این شلوغی چیزی از زیبایی آن کم نمی کند. آب آبی ، آسمان آبی و همه چترها آبی هستند. برای پیدا کردن تخت ساحلی خود برایتان آرزوی موفقیت میکنم . احتمالاً می توانید رنگ آن را حدس بزنید . بعد از اینکه جای خوبی پیدا کردید ،می توانید ساعت ها استراحت کنید.

۵. ساحل ایلفونسی(کرت ، یونان)

این ساحل صورتی رنگ در کرت بسیار زیبا است. شاید حتی رنگ صورتی آن نسبت به ساحل ساردینیا بیشتری به چشم بیاید. توصیه می کنیم تابستان امسال، چند روز را در اینجا سپری کنید و از رویاهای اسب شاخ دار(از اسطوره های یونان) شناور در ساحل دور شوید.

اگر واقعاً می خواهید از همه چیز دور شوید و از استرس روزمره فرار کنید ، یک جزیره در مدیترانه می تواند شما را به خواسته تان برساند! این تابستان از یک جزیره در مدیترانه دیدن کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما