زیباترین مکانهای جهان را بشناسیم

روی این کره ی خاکی مکان های بسیار زیبایی وجود دارد که باید از آنها دیدن کنید. چه دوستدار طبیعت باشید و از فعالیت در فضای باز لذت ببرید، چه ترجیح دهید سری هم به موزه ها بزنید و یا اینکه فضای خاص و ناشناخته ی کشورهای دیگر را تجربه کنید. با وجود این همه مکان زیبا برای دیدن ،شما از کجا شروع می کنید؟ زیباترین مکانهای جهان برای سفرکردن کجاها هستند؟برای اینکه برنامه ریزی برای تعطیلات برایتان راحت تر شود ،برخی از زیباترین مکانهای جهان را در اینجا برای شما آورده ایم.

۱- هالانگ بای – ویتنام
خلیج خارق العاده هالانگ بای در قسمت انتهایی شمال ویتنام ، نزدیک مرز چین قرار دارد. شاید این منظره چشم نواز را از فیلم معروف جیمز باند به نام “فردا هرگز نمی میرد” به یاد داشته باشید. توصیه می کنیم یک قایق اجاره کنید و در دریای فیروزه ای رنگ آن بگردید. تجربه ای غیر قابل وصف است.۲- کولوسئوم – ایتالیا
پایتخت ایتالیا، رم، جاذبه های بی شماری دارد که شما میتوانید از آن دیدن کنید. اما فرصت بازدید از کولوسئوم بی نظیر را از دست ندهید. این میدانگاه بزرگ میزبان نبردهای گلادیاتوری امپراتوری های حاکم بوده است. تجربه ای هیجان انگیز!۳- جنگل بارانی آمازون – آمریکای جنوبی

عمیقا سبز و سرشار از زندگی… اینها واقعیتهای کلیدی جنگلهای بارانی آمازون هستند. احتمالاً هیچ جنگل دیگری در جهان وجود ندارد که تا این اندازه چشمگیر باشد. به همین دلیل هم آمازون “ریه سبز زمین” نیز نامیده می شود.به اعماق جنگل بروید و از خارق العاده ترین مکان ها دیدن کنید.

۴- اهرام جیزه – مصر

اگر در دنیا یک مکان تاریخی برای بازدید وجود داشته باشد ، آن همان مصر است. مانند تاریخ بی نظیر فراعنه در پایتخت قاهره، اهرام عظیم در صحرا سر به فلک کشیده اند. توصیه می کنیم در تعطیلات خود در مصر از همه ی این ها دیدن کنید. اهرام معروف جیزه که در مجموع از ۶ قطعه تشکیل شده اند ،از قدیمی ترین بناهای جهان هستند. با دیدن آن ها افسون خواهید شد!

۵- تاج محل – هند

تاج محل احتمالاً پر زرق و برق ترین مقبره جهان و از پربازدیدترین جاذبه های جهانگردی در هند است. و ما می دانیم به چه دلیل! چون تاج محل چیزی فراتر از یک مکان تاثیرگذار است. ساختمان مرمری سفیدرنگ متقارن آن در آسمان لاجوردی خودنمایی می کند. اگر در هند هستید ،بازدید از شهر آگرا ضروری است.

۶- آنگکور وات – کامبوج

کشور بی نظیر کامبوج را بدون بازدید از “شهر معابد”ترک نکنید. شهر معابد مجموعه ی بزرگ باستان شناسی متشکل از معابد باستانی و بناهای تاریخی دیگر است. احتمالاً مشهورترین معبد آن آنگکور وات است .هنگام طلوع آفتاب از آن دیدن کنید و برای خود تصاویر بی نظیری از آنجا بگیرید!

۷- گرند کنیون – آمریکا

گراند کانیون دره ای سهمگین به طول ۲۷۷ مایل است. در بعضی از نقاط عرض آن کمتر از ۱۸ مایل و عمقش تقریباً به ۱.۵ مایل می رسد. شما می توانید شگفتی های طبیعت را به طرق مختلف از جمله قایق سواری در آن سوی رودخانه کلرادو و مناطق اطراف آن کشف کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما