بررسی بهترین آژانس های مسافرتی در تهران

بررسی بهترین آژانس های مسافرتی در تهران

کار و استخدام در آژانس های هواپیمایی، یکی از رؤیاهای شغلی بسیاری از کارجویان خانم و آقا است. به دلیل حوزه کاری آژانس‌های مسافرتی که در ارتباط با سفر و گردشگری است، ارسال رزومه به آگهی‌های استخدام آژانس‌‌های مسافرتی مانند آگهی استخدام علی بابا، همواره موردتوجه نیروهای کاری بوده است.

آژانس‌های مسافرتی خدمات مختلفی را به متقاضیان سفر ارائه می‌دهند. به شکلی که گردشگران می‌توانند برای رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و اخذ ویزا، از خدمات مسافرتی آژانس های هواپیمایی استفاده کنند. همچنین برخی از آژانس‌‌های مسافرتی مجری تورهای مسافرتی بوده و با ایرلاین های داخلی و خارجی همکاری می‌کنند. در این مقاله به بررسی بهترین آژانس های مسافرتی در تهران خواهیم پرداخت.

معرفی آژانس مسافرتی

پیش از اینکه برای کار در آژانس‌های مسافرتی و ارسال رزومه به آگهی‌های استخدامی مانند آگهی استخدام در علی بابا اقدام کنید، بهتر است با تعریف آژانس‌های مسافرتی و خدماتی که این نوع از شرکت‌ها به مشتریان خود ارائه می‌دهند، آشنا باشید. به همین دلیل در این بخش به بیان تعریفی از یک آژانس مسافرتی خواهیم پرداخت.

آژانس مسافرتی یا به انگلیسی «Travel agency»، یک شرکت خدمات مسافرتی است که در حوزه ارائه خدمات سفر، گردشگری، جهانگردی و خدمات هواپیمایی فعالیت دارد. آژانس‌های مسافرتی در ایران خدمات متنوعی را به متقاضیان سفر و گردشگری ارائه می‌دهند که از آن جمله می‌توان به اخذ ویزای توریستی، فروش بلیط هواپیما، انجام امور مرتبط با بیمه مسافرتی، رزرو هتل و ارائه شیوه‌های مسافرتی برای سفرهای داخلی و خارجی اشاره کرد.

شاخص‌های موردتوجه در انتخاب بهترین آژانس مسافرتی

بهترین آژانس مسافرتی در ایران باید دارای مجوزهای لازم از سازمان گردشگری باشد. همچنین اخذ مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان حج و زیارت، جزء اولین و مهم‌ترین اقداماتی است که یک آژانس مسافرتی باید به آن توجه داشته باشد. در ادامه برخی دیگر از معیارهایی که برای انتخاب بهترین آژانس مسافرتی در تهران موردتوجه قرار می‌گیرند، آورده شده است:

 • رضایت مشتریان و نظر مردم
 • کیفیت خدمات
 • هزینه ارائه خدمات
 • پاسخ‌گویی سریع و متناسب با نیاز مسافر
 • امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های داخلی و خارجی و سطح دسترسی به خطوط هوایی داخلی و خارجی
 • تنوع در ارائه خدمات

رضایت مشتریان و نظر مردم

یکی از مهم‌ترین معیارهایی که بسیاری از گردشگران و مسافران برای استفاده از خدمات یک آژانس مسافرتی به آن توجه می‌کنند، نظر مردم درباره کیفیت خدمات در یک آژانس مسافرتی است. هراندازه رضایت مردم از کیفیت خدمات و هزینه‌های ارائه خدمات در یک آژانس مسافرتی بیشتر باشد، مشتریان بیشتری به استفاده از خدمات آژانس مسافرتی ترغیب خواهند شد.

کیفیت خدمات

سفر و گردشگری یکی از لذت‌بخش‌ترین و هیجان‌انگیزترین موضوعات در زندگی است. بسیاری از ما فرصت‌های محدودی برای سفر کردن به مناطق مختلف در اختیار داریم. به همین دلیل پیش از رفتن به سفر و انجام کارهایی مانند رزرو هتل، اخذ ویزای توریستی یا خرید بلیط هواپیما، حتما به دنبال بهترین آژانس مسافرتی برای دریافت خدماتی باکیفیت هستیم.

کیفیت خدمات در آژانس ‌های هواپیمایی مهم‌ترین عاملی است که می‌تواند رضایت مشتریان را به خود جلب نماید. به همین دلیل در آگهی‌های استخدام علی بابا، فلای تودی، الی گشت و سایر آژانس‌های مسافرتی در تهران، شرایط ویژه‌ای برای جذب نیرو در نظر گرفته می‌شود. در حقیقت داشتن کارمندانی حرفه‌ای، یکی از مهم‌ترین شرایط برای ارائه خدماتی باکیفیت است.

کارکنان آژانس‌های مسافرتی باید بتوانند درزمینه انتخاب بهترین تورهای مسافرتی، رزرو هتل، اخذ ویزای توریستی و خرید بلیط هواپیما، مشاوره‌های لازم را به مشتریان خود ارائه دهند. همچنین صدور ویزا، انجام امور مرتبط با تبدیل ارز و ارائه خدمات بیمه برای مسافران داخلی و خارجی، باید در سریع‌ترین زمان و به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

هزینه ارائه خدمات

علاوه بر کیفیت خدمات و نظر مردم درباره آژانس‌های مسافرتی، قیمت خدمات ارائه‌شده در یک آژانس مسافرتی برای انجام سفرهای داخلی و خارجی بسیار مهم خواهد بود. بدون تردید ایجاد تناسب بین کیفیت خدمات و هزینه خدمات ارائه‌شده، می‌تواند در تعیین بهترین آژانس مسافرتی در تهران تأثیرگذار باشد.

بهترین آژانس های مسافرتی در تهران

وجود تعداد بسیار زیادی از آژانس های هواپیمایی در تهران، امکان انتخاب بهترین آژانس مسافرتی را برای مسافران به کار نسبتا دشواری تبدیل کرده است. به همین علت بعد از آشنایی با برخی از مهم‌ترین معیارهای انتخاب بهترین آژانس های مسافرتی، در ادامه این بخش قصد داریم تا برخی از بهترین آژانس های مسافرتی در تهران را معرفی نماییم.

علی بابا

آژانس هواپیمایی و جهانگردی علی بابا یکی از بهترین آژانس های هواپیمایی در تهران است که توانسته است با ارائه خدمات متنوع در حوزه سفر و گردشگری، رضایت اغلب مشتریان خود را جلب نماید. از خدمات ارائه‌شده در این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برگزاری تورهای داخلی و خارجی
 • رزرو هتل و اقامتگاه
 • ارائه بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس

همچنین این شرکت با انتشار آگهی‌ها استخدام علی بابا در مشاغل مختلف، یکی از بهترین آژانس های هواپیمایی و مسافرتی برای کار و استخدام است. در ادامه برخی از عناوین ذکرشده در آگهی‌های استخدام علی بابا آورده شده است:

 • آگهی استخدام علی بابا در فرصت شغلی تکنسین مرکز داده
 • استخدام علی بابا در شغل مدیر کسب‌وکار
 • حسابدار
 • مهندس داده

الی گشت

الی گشت به‌عنوان مجری تورهای داخلی و خارجی، امکان انجام اموری مانند خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی و رزرو هتل را برای مسافران فراهم کرده است. به‌عنوان‌مثال هم‌اکنون با مراجعه به سایت رسمی الی گشت، می‌توانید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی خود را به شکل آنلاین و به‌راحتی خریداری نمایید.

فلای تودی

یکی دیگر از بهترین آژانس های هواپیمایی در تهران، شرکت فلای تودی است. از خدمات ارائه‌شده در این آژانس مسافرتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رزرو هتل و اقامتگاه داخلی
 • رزرو هتل خارجی
 • خرید بیمه مسافرتی
 • خرید بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی
 • ترانسفر فرودگاهی و کشتی کروز

آینده شغلی و کار در آژانس‌های مسافرتی

بسیاری از افراد قبل از انتخاب مقصد و شیوه سفر، از یک مجری تورهای گردشگری مشورت‌های لازم را دریافت می‌کنند. به‌علاوه تمام مسافرانی که نیازمند دریافت خدمات مسافرتی مانند رزرو هتل یا خرید بلیط هواپیما هستند، به یکی از آژانس‌‌های مسافرتی برای دریافت خدمات مراجعه خواهند کرد. این در حالی است که سفر و گردشگری، موضوعی جذاب برای همه انسان‌ها است.

به همین دلیل کار در آژانس هواپیمایی می‌تواند آینده شغلی بسیار خوبی را برای کارجویان به همراه داشته باشد. کارجویان خانم و آقا با کسب تجربه در یکی از مشاغل مرتبط با این حوزه، می‌توانند رزومه خود را برای موقعیت‌های شغلی با حقوق و درآمد بالا ارسال نمایند.

با ارسال رزومه برای آگهی‌های استخدامی آژانس‌های مسافرتی مانند آگهی استخدام علی بابا، می‌توانید کار و فعالیت در محیطی پویا را تجربه کرده و روابط ‌اجتماعی خود را گسترش دهید. بدون تردید فرصت‌های استخدامی در یکی از بهترین آژانس های هواپیمایی مانند استخدام علی بابا، فلای تودی و الی گشت، می‌تواند سابقه کاری درخشانی را برای نیروهای کاری فعال در صنعت گردشگری به همراه داشته باشد.

جمع‌بندی

پیش از دریافت خدمات مسافرتی یا ارسال رزومه به آگهی‌های استخدامی مانند آگهی استخدام علی بابا، بهتر است فهرستی از بهترین آژانس های هواپیمایی را در اختیار داشته باشید. در این مقاله ضمن بیان تعریفی از یک آژانس مسافرتی، به بررسی معیارهای انتخاب بهترین آژانس مسافرتی پرداختیم. درنهایت برخی از بهترین آژانس های مسافرتی در تهران را معرفی نمودیم.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما