خرید آپارتمان جنگلی در استانبول

نویسنده:

مرتضی

در تاریخ:

خرید آپارتمان جنگلی در استانبول

خرید آپارتمان جنگلی در استانبول با ویو و دید جنگل ، معرفی بهترین مناطق سرسبز استانبول برای خرید ملک و مشاوره رایگان توسط تیم بوم ائوی موضوع این مقاله است.

استانبول به عنوان یکی از شهرهای پر جمعیت استانبول با آب و هوای خاص بسیار مورد توجه مردم ترکیه و همه ی سرمایه گذاران خارجی برای زندگی در ترکیه است. خرید آپارتمان با ویو جنگل در استانبول به دور از ترافیک و هرج و مرج در یک کشور اروپایی با تفاوت فرهنگی کم و اختلاف پولی ناچیز با ایران یک فرصت استثنایی برای تضمین آینده است.

خرید آپارتمان با ویو حنگل در استانبول

برای خرید آپارتمان جنگلی در کنار جنگل در استانبول با ویو طبیعت شامل منطق بسیاری از استانبول چه در قسمت آسیایی و چه در قسمت اروپایی است. استانبول به عنوان یکی از سرسبزترین مناطق ترکیه با جنگل های فرآوان است. وجود دو دریای سیاه و مرره در شمال و جنوب این شهر آب و هوای بی نظیری برای رشد گیاهان فراهم کرده و آپارتمان های در کنار فضای سبز یا جنگل در استانبول با منظره های فوق العاده و به دور از هرج و مرج شهری مکانی فوق العاده برای زندگی همراه با خانواده است. در ادامه برخی از جنگل های معروف استانبول را معرفی میکنیم:

قیمت آپارتمان جنگلی با ویو جنگل در استانبول

قیمت آپارتمان جنگلی با ویو جنگل در استانبول با توجه به متراژ ، موقعیت مکانی . امکانات و … کملا متفاوت است. پیشنهاد ما این است از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان بوم ائوی به صورت رایگان مشاوره داشته باشید. تا با توجه به سلیقه و بودجه به شما فایل آپارتمان معرفی کنند. تیم بوم ائوی با سال ها تجربه در زمینه فروش ملک در ترکیه از معرفی تا خرید و سکونت منتور و راهنمای شما خواهد بود.

بوم ائوی

کدپستی: ۵۱۵۷۷۵۳۷۱۴      شماره تلفن: ۰۴۱۳۳۳۳۲۹۳۰

فاکس: ۰۴۱۳۳۳۳۲۹۳۰      شماره موبایل: ۰۹۲۲۳۶۵۴۰۶۹

جنگل کنت استانبول İstanbul Kent Ormanı

این جنگل در منطقه آسیایی استانبول در نزدیکی بیکوز قرار دارد. خرید آپارتمان با دید جنگل در بیکوز استانبول بسیار پیشنهاد می‌شود. این محله اعیان نشین توسط دو پل زیبا قسمت آسیایی را به اروپایی متصل میکنند. برای اطلاع از فایل های فروش آپارتمان جنگلی با ویو و دید جنگل در بیکوز استانبول همراه قیمت از راه های ارتباطی با بوم ائوی در ارتباط باشید. 

خرید آپارتمان جنگلی در استانبول

جنگل علم داغ  Alemdağ Ormanı

جنگلی که از منطقه تفریحی شروع می شود تا بیکوز و شیله گسترش می یابد. ساحل رو به روی این محله امینونو یکی از مشهورترین محلات استانبول قرار دارد. این محله با اصالت ترکیه در ساحل شرقی تگه بسفر یک محله عالی برای سرمایه گذاری و خرید آپارتمان جنگلی در استانبول است. خرید آپارتمان در کنار جنگل علم داغ در اسکودار استانبول با توجه به رشد روز افزون این منطقه برای سرمایه گذاری و زندگی بسیار مناسب است.

جنگل بلگراد استانبول Belgrad Ormanı

جنگل بلگراد که در شمال غربی استانبول و در محدوده منطقه ساریر قرار دارد. ساریر یک منطقه ساحلی و لوکس مورد توجه سرمایه گذارن خارجی و ترک برای خرید آپارتمان و ملک است. بسیاری از بازیگران و افراد مشهور ترکیه در این منطقه زندگی می‌کنند. خرید آپارتمان با ویو جنگل بلگراد در ساریر استانبول بسیار پیشنهاد می‌شود. برای اطلاع از قیمت و معرفی فایل فروش آپارتمان جنگلی در ساریر از راه های ارتباطی از بوم ائوی مشاوره رایگان دریافت نمایید.

خرید آپارتمان جنگلی در استانبول

جنگل آیدوس Aydos Ormanı

جنگل آیدوس که تکه ای از بهشت ​​در سمت آناتولی استانبول در نزدیکی کارتال است. محله کارتال در استانبول در سمت آناتولی استانبول (استانبول آسیایی)، مستقیماً در ساحل دریای مرمره واقع شده است. در داخل به تپه های سبز زیبای جنگل آیدوس امتداد می یابد. فروش آپارتمان با دید جنگل در کارتال استانبول همان نقطه امن برای شروع یک زندگی رویایی به دور از دغدغه است. شما می‌توانید جهت خرید آپارتمان با ویو جنگل در کارتال استانبول با کارشناسان با تماس گرفته و همچنین مقاله خرید آپارتمان در کارتال را از قسمت مقالات سایت بوم ائوی برای قیمت مشاهده فرمایید.

خرید آپارتمان جنگلی در استانبول

مشاوره خرید آپارتمان لاکچری با ویو جنگل در استانبول

خرید آپارتمان لاکچری با ویو جنگل در استانبول یک رویا نیست. اگر چه آپارتمان های لاکچری با ویو جنگل در استانبول با قیمت های فضایی معامله می‌شوند. اما تیم بوم ائوی بدون واسطه از شرکت های بزرگ انبوه ساز در ترکیه شما را صاحب آپارتمان لاکچری با ویو جنگل در استانبول می‌کند. کافی است یک سر به سایت آنها بزنید و از طریق راه های ارتباطی از آنها مشاوه بگیرید بگیرید.

محصولات سفر

دیدگاه خود را بنویسید