مهاجرت تحصیلی به انگلستان با یونیکن

مهاجرت تحصیلی به انگلستان با یونیکن

شاید آب و هوای کشور انگلستان برای تمامی افراد مناسب نباشد، اما تحصیل در دانشگاه های پیشرفته این کشور رویای بسیاری از دانشجویان است. از شرایط مهاجرت تحصیلی به انگلستان چه میدانید؟ آیا مهاجرت و تحصیل در این کشور محدودیتی دارد؟ و دانشجویان بین المللی در کدام رشته و دانشگاه ها میتوانند تحصیل کنند؟

برای پاسخ دادن به این سوالات تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید. البته اگر شما هم چنین سوالاتی را دارید و علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت تحصیلی به انگلستان هستید، بهترین راه یافتن پاسخ هایتان این است که، با مجموعه مهاجرتی یونیکن ارتباط برقرار کنید.

صفر تا صد مهاجرت تحصیلی به انگلستان

به منظور مهاجرت به یک کشور جدید برای تحصیل، باید مسیری طولانی و سخت را پشت سر گذاشت. البته شیرینی رسیدن به مقصد، تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان و یافتن شغلی سطح بالا تمامی تلخی این مسیر طولانی را از یادتان خواهد برد. برای مهاجرت تحصیلی به انگلستان در قدم اول باید اراده ای آهنین و تلاشی مستمر داشته باشید. شاید در امتیاز بالایی نداشته باشید، اما با کمک گرفتن از یک مشاور حرفه ای میتوانید شانس خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

برای مشاهده شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا کلیک کنید.

انتخاب یک رشته تحصیلی مرتبط با سوابق تحصیلی، مهارت و تجربه هایتان میتواند شانس پذیرش گرفتن از دانشگاه های انگلستان را بیشتر کند. همچنین باید مدارک تمکن مالی خود را به مسئولین مربوطه ارائه دهید و ثابت کنید که از نظر مالی توانایی تامین هزینه های تحصیل و زندگی خود را دارید.

بهتر است درخواست پذیرش خود را به دانشگاه های مختلف این کشور این کشور ارسال کنید تا شانس بیشتری برای اپلای داشته باشید. البته تمامی دانشگاه های این کشور مقررات سختگیرانه­ای را دارند و در صورت عدم پذیرش به هیچ عنوان نباید ناامید شوید.

مهاجرت تحصیلی به انگلستان با یونیکن

شرایط اصلی مهاجرت تحصیلی به انگلستان

شرایطی که برای مهاجرت به کشور انگلستان به عنوان یک دانش آموز یا دانشجو وجود دارد، متفاوت خواهد بود. همچنین متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی نیز باید شرایط مناسب با مقطع تحصیلی خود را داشته باشند. این شرایط شامل معدل مدرک تحصیلی، ریزنمرات، مدرک زبان انگلیسی، مدارک هویتی و… خواهد بود.

شرایط ویزا eb1 آمریکا چگونه است؟

برخی از افراد ممکن است برای تحصیل در کشور انگلستان به معادل سازی مدارک خود احتیاج داشته باشند. به همین دلیل بهتر است قبل از اقدام برای اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور، از طریق سایت های رسمی دانشگاه مورد نظر در مورد مدارکی که باید به آن ها ارائه کنید، تحقیقات لازم را انجام دهید. البته مشاورانی که در زمینه مهاجرت تحصیلی به انگلستان فعالیت دارن، در این مورد اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

بهترین دانشگاه های انگلستان

از بهترین دانشگاه هایی که میتوانید برای مهاجرت تحصیلی به انگلستان برای ادامه تحصیلات عالی خود انتخاب کنید، میتوانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • دانشگاه آکسفورد
  • امپریال کالج لندن
  • دانشگاه منچستر
  • دانشگاه گلاسکو
  • دانشگاه بیرمنگام
  • دانشگاه ادینبورگ

البته برای اینکه از رشته های ارائه شده در هر یک از این دانشگاه ها اطلاع یابید، باید به وب سایت رسمی آن ها مراجعه کنید. توجه داشته باشید که هر کدام از این دانشگاه ها، ممکن است شرایط و مدارک خاصی را از متقاضیان اپلای درخواست کرده باشند.

مهاجرت تحصیلی به انگلستان با یونیکن

موسسه مهاجرتی یونیکن

همانطور که در ابتدای این مقاله نیز ذکر کردیم، مهاجرت به کشور انگلستان و دریافت پذیرش از دانشگاه های این کشور، دشوار میباشد. کوچکترین اشتباه یا ارسال ناقص مدارک میتواند تحصیل شما در این کشور را یک سال به تعویق بیاندازد و ریجکت شوید؛ در صورتی که نمیخواهید چنین سرنوشتی برایتان رقم بخورد، بهتر است از یک مشاور و موسسه مهاجرتی کمک بگیرید.

یونیکن با تجربه 20 ساله خود در حوزه مهاجرت تحصیلی به انگلستان، کانادا و… بهترین راهنمای شما برای اخذ ویزای تحصیلی خواهد بود. این مجموعه با کمک مشاورین و وکلای خود تا به امروز صدها متقاضی تحصیل در انگلیس را با موفقیت راهی این کشور کرده اند؛ شما هم میتوانید نفر بعدی باشید که با کمک یونیکن به کشور انگلستان مهاجرت میکند. برای این منظور تنها کافی است که از طریق شماره تماس های زیر با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس: 88566007 و 87700003

کلام پایانی

تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان رویای بسیاری از دانشجویان نخبه ایرانی است. با توجه به اینکه کشور انگلستان یکی از بهترین سیستم های تحصیلی جهان را دارد، در سال های گذشته میزان تقاضا برای مهاجرت تحصیلی به انگلستان افزایش یافته است. به همین منظور موسسه یونیکن برای متقاضیان تحصیل در انگلستان، سریع و ارزان ترین روش های ممکن را فراهم کرده است.

دیدگاه خود را بنویسید

بلیط هواپیما